PDA

View Full Version : Тя е объркана и не знам как да постъпя.



NqkuvNick
08-25-2015, 22:39
Здравейте,добър вечер,добро утро..зависи кога четете темата.

Аз съм на 16 години,(преди 4 дни имах рожден ден) та,поканих гаджето на мой приятел,която доведе братовчедка си.Но преди това сме си писали с нея и изобщо си нямах на идея,че ще идва във града,най-малко на рождения ми ден..Имаше си гадже когато и писах (все още си има).Яднахме,пийнахме,танцу вахме си и й казах,дали иска да излезем да пушим,тя се съгласи и излязохме.Като по филм все едно каза "Студено ми е" и я сгуших..не се мина много време,целунах я,но и двамата не мислехме какво ще се случи след това.От тогава всеки ден се виждаме,(ще си е тук до четвъртък) и предполагам и до тогава ще се виждаме.Та така,тия дни все се целуваме,натискаме,и 2-та си признахме,че имаме поне големи симпатии един към друг,и каза,че ще й е трудна още една връзка от разстояние,тъй като тя и гаджето й не са от един град.Но обаче те са скарани и е признала на братовчедка си,(гаджето на мой приятел),че ме харесва повече от гаджето си и сега не знам как да постъпя,някакви съвети? :)

*Надявам се да сте ме разбрали.

urpa4a
08-26-2015, 00:05
Ясно е като бял ден. Къса с гаджето, тръгва с тебе. Другата й братовчедка я кани на купон в града от който е, запознава се с друг почват да се виждат и къса и с теб.
Какво има за рабиране? Или и отиди на гости или я навий да дойде да живее при теб! Може би града от който си е по-голям от нейния и по-лесно би се реализирала, иначе и обратното не е лош вариант, колкото и да мразя мъжа да е на гости...

autumn666
08-26-2015, 03:46
Мисля, че ще е малко трудно на този етап единия де се премести да живея в града на другия, тъй като щом са на по 16 все още ходят на училище и вероятно родителите им ги издържат.
Иначе ако смяташ, че отношения започнали по подобен начин ще се развият подобаващо - опитайте, но със сигурност няма да ви е лесно да крепите връзка само с онлайн комуникация. Може и да издържите, но липсва визуалния контакт, интимността - не е същото, когато не виждаш и не усещаш присъствието на човека до теб.
Кофти за пича tho, гледай да не ти се случи същата история и на теб.

alex_weed
08-26-2015, 07:56
Брат-ТОПНИ ЧУШКАТА!!!

NqkuvNick
08-26-2015, 16:33
Не искам просто това.

NarutoShippuuden
08-26-2015, 18:15
И аз имах рожден ден преди 4 дни. Да си жив и здрав.

NqkuvNick
08-26-2015, 21:43
И аз имах рожден ден преди 4 дни. Да си жив и здрав.

Мерси,подобно :)

nevermorevon
08-26-2015, 22:55
Кажи и на тая от мене, че е голяма мастия

snejko
08-31-2015, 17:36
Аз съм с две ръце за коментара на alex_weed “Брат-ТОПНИ ЧУШКАТА!!!“ . Познавам доста моми които правят / са правили и продължават като твоята избраница и те не спират .