PDA

View Full Version : Как да отслабна?



just lie
08-26-2015, 19:42
Хора, висока съм около 1,72-1,73 и тежа цели 73 кг, как да сваля поне 10 кг, но за кратко време. Моля за съвети и ако може без хранителни добавки.

jghgh
08-26-2015, 20:28
спортувай

бързи резултати без химия и без глад - не го виждам.
но когато нещо става бързо, е:
1.нетрайно
2.нездравословно

освен това ти е важна и естетиката. ако не се движиш, а гладуваш, ще изгубиш активно тегло (мускул), а не пасивно тегло (мазнина) и ще си мекичка, отново отпусната. да, по-слаба, но няма да е красиво.


не знам какво значи кратко време, но видими резултати след спорт се виждат още на 2рата седмица.. по-стегната, по-изправена, по-секси..


да.
спортувай.
и пий много вода.

victoria99
08-26-2015, 21:24
Яж здравословна храна. Нямам предвид да гладуваш и да ядеш само краставици, но избягвай мазните храни и висококалоричните. Тичането също много помага. Можеш да пробваш и с упражненоя и леки тренировки. Една приятелка така отслабна, но не бързо. А и не знан някой да свали тегло за кратко време, както и при качването. Трябва ти търпение.

пошляпватора
08-27-2015, 12:15
Спри да ядеш. И не, това че никой не вижда, че ядеш не означава, че калориите не се броят.

ДОТА
08-27-2015, 13:58
как да сваля поне 10 кг, но за кратко време. Моля за съвети и ако може без хранителни добавки.

Отрежи някой ненужен крайник, например главата.

Smilee..
08-29-2015, 13:31
10 килограма за кратко време няма да стане . Започни да тренираш . Например ходи на фитнес , запиши се на някой спорт , ако нямаш възможност прави упражнения вкъщи . За храната е ясно . Не пий газирано , не пий алкохол , не яж сладко и мазно , не прекалявай със соленото . Пресни плодове и зеленчуци всеки ден трябва да се ядат . Пий достатъчно вода - 2 литра всеки ден / зависи според теглото , но трябва да пиеш поне по два литра / успех :)

victoria99
08-29-2015, 14:54
Докато се чудиш как да отслабнеш, има хора които се чудят как да качат килограми :D

galen_plamen
08-29-2015, 15:26
аз когато правя курс с пиене на медицинска Сяра се стопявам
на - 3 ден отслабвам забележително много /без да го искам/

Liora
08-29-2015, 16:48
пий вино
пия вино и отслабвам без да искам, а и ми е готино :D