PDA

View Full Version : Поръчка от "на тъмно"



metalhearted
08-26-2015, 21:39
За първи път поръчвам от онлайн магазин и искам да задам въпрос свързан с доставката, поръчката на адреса ли пристига или трябва да отида да я взема? моля помогнете

Vicente
08-26-2015, 22:07
Този магазин само в онлайн вариант ли съществува или има и офиси из градовете? Досега не съм пазарувал от него, но повечето онлайн магазини доставят поръчката в дома ти, ако не се лъжа.

Perimetara
08-27-2015, 12:34
Има магазин На тъмно до Седмочисленици, най-добре на място да си разгледаш и пробваш :)

RapExotic
08-27-2015, 20:48
При поръчката обикновено посочваш дали искаш да бъде доставено до домът ти или до най-близкия за тебе офис.

metalhearted
08-28-2015, 11:49
При поръчката обикновено посочваш дали искаш да бъде доставено до домът ти или до най-близкия за тебе офис.

Благодаря

piratka
08-31-2015, 15:05
Ако ще поръчваш онлайн, поръчвай от проверени магазини. Аз гласувам с две ръце "ЗА" http://www.Cbuy.bg
Направих две поръчки - първата беше страхотна лятна рокля за смешните 16.08лв. Дойде за около 3 седмици,точно каквато я виждах на сайта, размерите си отговаряха.
И за да не кажете, че съм извадила късмет - втората ми поръчка беше изгубена :( , но както се казва - всяко зло за добро, защото този инцидент ме увери в коректността и отговорността на сайта - веднага ме уведомиха и до седмица ми възстановиха пълната сума!

DamtiHam
09-28-2015, 20:59
На място е най-добре.

fuel.
10-04-2015, 14:53
Аз съм поръчвала и нямаше проблем с доставката,аз от офис на спийди си взех нещата.Но,все пак те съветвам да минеш през магазина и да пробваш на място,защото бях поръчала една тениска от аниме серията ,за подарък на пряителка,размера трябваше да е s-ка,но по-скоро M пристигна,нищо,че на етикета пишеше по-малкия размер може и да е било s,но за мъжка тениска макар,че в сайта не беше споменато.Мисля,че за тениските с групите и другите дрехи няма такъв проблем виждала съм много малки в магазина и от това се подведох.Ако искаш тениска със снимка на група можеш от metal heaven да си поръчаш,там никога не съм имала проблеми или направо във някое фотостудио да ти принтират картинката която искаш на тениска.
,,На тъмно" имат магазини в София,Пловдив,Варна и Велико Търново или поне само за тези знам и съм била,ако някой от тези градове ти е наблизо по-добре дай парите вместо за доставка- за билетче и иди пробвай на място.

crazyfenka
10-15-2015, 23:38
Магазин ''На Тъмно '' има и точен адрес . Със доставките когато поръчаш те ти казват примЕРноо след 1-2 дена и ти трябва да дадеш точен адрес и като ти се обадят слизаш взимаш плащаш и готово :smt119