PDA

View Full Version : Боли ме ,но явно трябва да съм такъв



Ivan21210
08-27-2015, 23:27
Здравейте ,запознах се с едно момиче ,което не е като останалите. Не пие ,не пуши , не е кифла.. но си има приятел от доста време 2 години и повече. Писахме си мноооого , разбрах много работи за нея , аз също й споделях , знам че с приятеля й нещата не вървят особено добре. В началото беше почти постоянно писане( тя ми пише,аз й пиша) , видяхме се 2 пъти , но само с приятели. За тези 2,3 седмици ,в които се познаваме я карах и деликатно и съвсем отворено просто да излезнеме да се видим ,в което няма нищо лошо- обвързаните също имат приятели , но сякаш след тези предложения тя започна да пише отклончиво с две думи , не толкова често ,почти винаги аз пиша пръв. Наистина момичето е много свестно , въобще не става въпрос за нещо сексуално в случая , просто щях да се радвам да има нещо повече между нас. Притеснявам се да не я товаря , интресувам се от нея ,от мнението й ,дали не я задушавам знам ли ??

Дайте съвети как да процедирам ,

GLaDOS
08-28-2015, 00:07
Точно защото е свястна я остави на мира.Има си дългогодишна връзка и това какво се случва с тях не те засяга.
Може би е имала симпатии към теб.Поканил си я на среща и е приключила нещата преди да са загрубели. Държи на връзката и човека до себе си.
Взимайте пример.
А ти си бий шута.Няма да го остави специално заради теб.

пошляпватора
08-28-2015, 07:41
Доволна жена няма, освен ако не е с Брад Пит с чувства. Така че винаги ще има за какво да мрънка. Ти си й емоционален тампон и нищо повече. Това че ти споделя някакви проблеми не е нищо специално, сигурно споделя и с още 100 приятелки и приятели. Не се надявай да разкара приятеля си, за да тръгне с теб. Дори да го направи, какво ще мислиш ти за нея и тя за теб? Ти я караш да саботажира връзката си, а тя разкарва приятеля си, за да тръгне с друг. Можете ли взаимно да си имате доверие след такова нещо? Заебись.

Ivan21210
08-28-2015, 10:47
Работя над себе си ,да не се поддавам толкова лесно ,забелязах само едно ,че държиш ли се известно време мило и дружелюбно хващаш късата клечка..

victoria99
08-28-2015, 13:14
Представи си, че ти беше с нея толкова време. Щеше ли да ти е приятно, някой като теб, който я харесва да я кара да излизате насаме и очевидно да се опитва да развали връзката ви. Нормашно е момичето да се птдръпне, след като вижда, че не търсиш само приятелство. Има си дълга връзка, защо да я разваля, заради момче, което познава от едва 2 седмици. Помисли ;)

jghgh
08-28-2015, 19:30
абе ти наред ли си.
искаш нещо повече от обвързано момиче..

недей да я "печелиш" по такъв начин, ще ти е тъпо после.
ако толкова я харесваш, изчакай я, когато е свободна, щом нещата вървели на зле.


и вземи се отдръпни. щом тя е започнала да ти отговаря "уклончиво", очевидно не те иска, не се натискай.
отдръпни се.


и времето ще покаже.
но не прави такива долни номера да я сваляш, докато е заета и да се оправдаваш, че е просто приятелско.. повече от ясно е, а и ти сам го каза, че искаш да я зарибяваш, докато още е заета.


няма да ти хареса, ако я спечелиш по тоя начин, нито ще я уважаваш, ако изневери на партньора си заради теб.
и ще спреш да я възприемаш по начина, по който сега я възприемаш (красива, свястна, бла-бла)

Klaudia11
08-29-2015, 21:34
И щом я спечелиш, интересът ти към нея ще се промени. Не се меси в личния й живот, по-добре остави нещата каквито са в момента, преди да сте отишли твърде далеч. Очевидно щом не ти отговаря толкова често вече, означава, че държи на връзката си или просто не й се занимава с някакъв от интернета, с който се е видяла веднъж-два. Дори и да има някакви симпатии към теб, съссигурност не е кой знае какво щом се отдръпва.
Да, наистина, правилно каза Виктория, щеше ли да ти е приятно да си на мястото на приятеля й? Не е много приятно да се захващаш с обвързана.

Traktor
09-01-2015, 21:30
Аз съм От Петрич тя е от Пловдив, аз я харесвам за нея не знам, имам приятел който я харесва и ме е страх да не го загубя а също ме е страх че не я заслужавам. ПОМОЩ!!!