PDA

View Full Version : фейса дава странна грешка!!!!!!!



niki_yanakiev
08-28-2015, 11:08
Абе какво става хора немога да си вляза във фейса при логин ми изписва някаква грешка:

www.facebook.com

При вас отваря ли се?

dreamhunter
08-28-2015, 13:08
Пхах и някой ще е толкоз прост че да си влезе в профила от тоя линк ли? Я са ***.

NomNomNom
08-28-2015, 14:48
Малко ти е аматьорско изпълнението, защото ако няма активно куки, ще го метне човека пак към фейсбук.ком и ще го кара да се логва наново, и ще те усети.
Репортнах те на гдбоп.

ДОТА
08-28-2015, 15:04
И на мен ми дава грешка, три пъти се опитах да вляза, жалко, че нямам повече профили там.

NomNomNom
08-28-2015, 15:30
АХХАХАХАХАХАХАХ СТРЕСНА СЕ И ГО ПОПРАВИ АХАХХАХА СМОТЛьО

defender
08-28-2015, 15:45
Ном, стряскащата.

Aleks16
08-28-2015, 17:07
вижте ме всички - не мога да живея ако не съм център на вниманието

problem, kompleksarko? :)))

Supermassive____
08-28-2015, 17:08
:lol:

NomNomNom
08-28-2015, 17:21
problem, kompleksarko? :)))

донт хате ме коз ю аинт ме

NomNomNom
08-28-2015, 19:02
Hello,

Reported website has been removed from our server. We would like to thank you for reporting abuse.

Regards,
Helpdesk Staff
www.000webhost.com

ДОТА
08-28-2015, 19:07
Много си зла, кво ти пука, че някой ще си загуби фейса, нали не е твоя.

NomNomNom
08-28-2015, 19:15
Професионално изкривяване, сертифицирана съм да пазя хората от такива :д

ДОТА
08-28-2015, 19:22
хехехе, и защо се пазиш от мен, първото нещо като те добавих в скайпа беше да ми провериш IP, но аз ти го позволих, иначе няма как да стане
Гледай по-весело на живота, тия притеснения ще те състарят по-бързо

пошляпватора
08-29-2015, 05:06
хехехе, и защо се пазиш от мен, първото нещо като те добавих в скайпа беше да ми провериш IP, но аз ти го позволих, иначе няма как да стане
Гледай по-весело на живота, тия притеснения ще те състарят по-бързо

Ти си й позволил.. еййй хахаха! Скайп ризолвъри може да ползва всяко хлапенце и не му е нужно ничие разрешение. Освен ако не си си създал Скайпа през VPN и не го пускаш всеки път преди да си пуснеш Скайпа, реалното ти IP може да набара всеки. Само тия с mobile data или с ipv6 е трудно да им докопаш локацията, но за масата народ работата става с 1 клик.

Дори да си се усетил за тея работи и да си почнал от един момент да си маскираш IP-то, вече е късно. Скайп ти логва всички IP-та през които си влизал и resolveri-те пак ще покажат реалното ти, и после това на VPN-а. IP локатори пък ще покажат VPN-а ти вместо ISP-то, ако ползваш такъв, и на човек ще му стане ясно коя точно VPN услуга ползваш. Оттам нататък, ако си много лошо момченце, властите лесно могат да пратят заявка до VPN-а да им разкрие всички български IP-та, които са ползвали услугата им под едикоеси чуждестранно IP, както и лог с посещаваните сайтове.

Няма анонимност в Интернет. Ако има интерес, ще бъдеш намерен.

dreamhunter
08-29-2015, 08:49
Ти си й позволил.. еййй хахаха! Скайп ризолвъри може да ползва всяко хлапенце и не му е нужно ничие разрешение. Освен ако не си си създал Скайпа през VPN и не го пускаш всеки път преди да си пуснеш Скайпа, реалното ти IP може да набара всеки. Само тия с mobile data или с ipv6 е трудно да им докопаш локацията, но за масата народ работата става с 1 клик.

Дори да си се усетил за тея работи и да си почнал от един момент да си маскираш IP-то, вече е късно. Скайп ти логва всички IP-та през които си влизал и resolveri-те пак ще покажат реалното ти, и после това на VPN-а. IP локатори пък ще покажат VPN-а ти вместо ISP-то, ако ползваш такъв, и на човек ще му стане ясно коя точно VPN услуга ползваш. Оттам нататък, ако си много лошо момченце, властите лесно могат да пратят заявка до VPN-а да им разкрие всички български IP-та, които са ползвали услугата им под едикоеси чуждестранно IP, както и лог с посещаваните сайтове.

Няма анонимност в Интернет. Ако има интерес, ще бъдеш намерен.

и реши да го напишеш защото...?

ДОТА
08-29-2015, 08:58
Ти си й позволил.. еййй хахаха! Скайп ризолвъри може да ползва всяко хлапенце и не му е нужно ничие разрешение. Освен ако не си си създал Скайпа през VPN и не го пускаш всеки път преди да си пуснеш Скайпа, реалното ти IP може да набара всеки. Само тия с mobile data или с ipv6 е трудно да им докопаш локацията, но за масата народ работата става с 1 клик.

Дори да си се усетил за тея работи и да си почнал от един момент да си маскираш IP-то, вече е късно. Скайп ти логва всички IP-та през които си влизал и resolveri-те пак ще покажат реалното ти, и после това на VPN-а. IP локатори пък ще покажат VPN-а ти вместо ISP-то, ако ползваш такъв, и на човек ще му стане ясно коя точно VPN услуга ползваш. Оттам нататък, ако си много лошо момченце, властите лесно могат да пратят заявка до VPN-а да им разкрие всички български IP-та, които са ползвали услугата им под едикоеси чуждестранно IP, както и лог с посещаваните сайтове.

Няма анонимност в Интернет. Ако има интерес, ще бъдеш намерен.

Тоя целия пост може да бъде обобщен с думите - Аз съм олигофрен

NomNomNom
08-29-2015, 09:27
Да ^ ahahah

пошляпватора
08-29-2015, 09:31
Пасивно-агресивни като типичните IT "специалисти". Вместо да се обосноват с аргументи, прибягват до обиди. Скучно.. А си мислех, че разбирате от тея работи..

NomNomNom
08-29-2015, 09:36
Как беше цитата - мнението е като задника, всеки го има, но не всеки си го показва за щяло и нещяло.

'и реши да го напишеш защото...?'

ps - papugai, исках да ти защитя честта ахахахахах, представи си харитов се представяше за теб

ДОТА
08-29-2015, 09:38
Пасивно-агресивни като типичните IT "специалисти". Вместо да се обосноват с аргументи, прибягват до обиди. Скучно.. А си мислех, че разбирате от тея работи..

Съжалявам, но ми стана толкова смешно, че не можах да се аргументирам.

Все едно да ми напишеш, че човек не може да лети, а аз да ти отговоря как със затичване по нанадолнище и махане бързо с ръце е възможно да преодолееш гравитацията.
А след това да поискам да ми се аргументираш защо ме наричаш олигофрен.

пошляпватора
08-29-2015, 09:40
Как беше цитата - мнението е като задника, всеки го има, но не всеки си го показва за щяло и нещяло.

'и реши да го напишеш защото...?'

Защото се правите че разбирате, а същевременно пишете пълни простотии.

пошляпватора
08-29-2015, 09:45
Съжалявам, но ми стана толкова смешно, че не можах да се аргументирам.

Все едно да ми напишеш, че човек не може да лети, а аз да ти отговоря как със затичване по нанадолнище и махане бързо с ръце е възможно да преодолееш гравитацията.
А след това да поискам да ми се аргументираш защо ме наричаш олигофрен.

Добре, бе, Икар. Значи твърдиш, че никой никога не може да разбере кой си, понеже си мислиш, че си напълно анонимен? Кажи си методите, записвам си.

Човек само с ръце не може да лети, затова е изобретил самолета.

NomNomNom
08-29-2015, 09:53
Кой пише пълни простотии, ахахахахах

ДОТА
08-29-2015, 09:56
Човек само с ръце не може да лети

Затичай се и махай бързо с ръце, ще видиш, че е възможно.
А ако не успееш, значи не тичаш достатъчно бързо или не махаш с ръцете, колкото е нужно.



ps - papugai, исках да ти защитя честта ахахахахах, представи си харитов се представяше за теб

Грешката му е била, че го е правил пред теб, иначе го разбирам, моите фенки са много, понякога се чудя защо всички толкова ме харесват и не намирам отговор.

пошляпватора
08-29-2015, 09:56
Кой пише пълни простотии, ахахахахах

Така ли се държиш с клиентите в кол центъра? Като ти се обади някой, само се смееш и не разясняваш нищо.. Или по-скоро се държиш мило, а после с колегите злорадствате зад гърба им. Тц тц тц.. Много сте лоши.

NomNomNom
08-29-2015, 09:58
Така ли се държиш с клиентите в кол центъра? Като ти се обади някой, само се смееш и не разясняваш нищо.. Или по-скоро се държиш мило, а после с колегите злорадствате зад гърба им. Тц тц тц.. Много сте лоши.
АХахахах аххаха хахах кол център.
Не биха ме взели, не съм добра с работата с клиенти.

ДОТА
08-29-2015, 09:59
Така ли се държиш с клиентите в кол центъра? Като ти се обади някой, само се смееш и не разясняваш нищо.. Или по-скоро се държиш мило, а после с колегите злорадствате зад гърба им. Тц тц тц.. Много сте лоши.

Вземи прочети как работят сайтовете, ти въобще не схващаш, че пишеш някви огромни тъпотии.

пошляпватора
08-29-2015, 10:03
Вземи прочети как работят сайтовете, ти въобще не схващаш, че пишеш някви огромни тъпотии.

Аз не говоря за уебсайтове, а за Skype и VPN услуги.

NomNomNom
08-29-2015, 10:08
Кажи сега, колко впни услуги познаваш.
Каква е разликата между ipsec и ssl vpn
client и clientless
ikev1 и ikev2
ikev1 phase 1 и phase 2
хеширане и криптиране
за какво се използва дифи хелман алгоритъма

ама без да четеш, защото на твое място, ако не ги знаех, нямаше да си го вадя в темата.

ДОТА
08-29-2015, 10:08
Аз не говоря за уебсайтове, а за Skype и VPN услуги.

То по-добре за сайт да говореше, нямаше да звучиш като пълен идиот.
тия фалшиви резолвъри или както се пише да не ползват врачки, работят по същия начин, по който и всеки нормален потребител разбира IP на абонат
Омръзна ми, толкова тъпо тролене ми пили по нервите.

Klaudia11
08-29-2015, 12:28
Аз пък нищо не разбрах? Кликнах на линка и той ми отвори моя фейсбук. Сега може да направи нещо ли? :(

ДОТА
09-01-2015, 19:52
Пасивно-агресивни като типичните IT "специалисти". Вместо да се обосноват с аргументи, прибягват до обиди. Скучно.. А си мислех, че разбирате от тея работи..

https://www.kaldata.com/forums/topic/245270-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%B8-%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%B8%D0%BF-%D1%82%D0%BE-%D0%BE%D1%82-skype-resolver-%D0%B8%D1%82%D0%B5/

никнейма ми там е неповторим, а обяснявам и същата тема

ангелче_12513
09-01-2015, 20:20
Сигурно фейсбука ти е забил. Случва се , обикновено стои така най-много 2 дни.