PDA

View Full Version : Вие какво ще направите?



robEZ
08-28-2015, 20:48
С едно момиче се харесвахме от доста време 1 месец някаде, но аз от преди това и реших да и пиша и всичко вървеше по мед и масло супер щастлив бях излизахме за малко супер беше, но не се бяхме опознали много смисъл по характер и т.н. Един ден започна много на рядко да ми пише през 10 мин и стана адски безчувственна много различно започна да се държи и на следващия ден реших да не и пиша въобще да видя дали тя ще се сети, ама не.. Питах приятелките и какво става и ми казаха, че с момчето което преди се е зарибявало и е писало и тя го попитала дали иска да започнат на ново и той и казал добре.. И от тогава не сме си писали и не смея да и досаждам.. Та не искам да се отказвам от нея, вие какво бихте направили на мое място?

RapExotic
08-29-2015, 17:01
Изпуснал си я. Трябвало е да действаш преди него. Сега се отдръпни.

BeeingCreepyCute
08-29-2015, 17:08
Един месец не е много време.

per-dead
08-29-2015, 22:32
Изпуснал си я. Трябвало е да действаш преди него. Сега се отдръпни.

+

urpa4a
08-30-2015, 20:01
А как реши, че е било взаимно, само от разговора по интернет или е имало и някаква близост?!
1 месец не е много, направо звучи несериозно и как прецени, че има нещо между вас?!
Отговори си сам, не мисля, че има нужда от разискване...

the sniper guy
08-31-2015, 23:00
Само не разбирам защо си мислите че като си пишете и виждате с едно момиче то след месеци без да си разкривате чувствата тя ще ви чака като куче пред вратата което само чака да му отворите. Много малко момичета го правят.Забрави я и следващия път не чакай 2 месеца да кажеш на едно момиче че го харесваш/имаш чувства. Или както казват в рекламата на престиж - Ядеш сега или гориш