PDA

View Full Version : Фитнес в района на люлин 3/люлин център ?



gorski17
08-29-2015, 10:37
Здравейте, скоро ще се местя в София и искам да знам, какви фитнеси има в района на люлин 3 и люлин център, около метростанция люлин и билата ?

Rakshy
08-29-2015, 13:22
Фитнеси, за които знам:

На Западен парк има буквално 3 фитнеса, защото в сградата зад бензиностанцията има 2, а в мол люлин щяха да отварят Атлетик. Това значи 3 фитнеса на една улица :Д

До пощата е Херкулес, където ходя аз.

Горе към 5ти имаше един в училището, но не знам дали работи. Долу на Сливница имаше някъде :Д

В 40то СОУ също има, сравнително нов.

Може някъде из квартала да има още шанаджийски, но тези са най-"популярни".


П.С. Да не забравим и в 1ви има един голям, не му помня името. До клетките беше - прилича на склад като го гледа от далече :Д

gorski17
08-29-2015, 13:28
За херкулес съм чувал, можеш ли да ми кажеш по-подробно какви уреди има, най-вече дали има мечка, уред за клекове ?

Rakshy
08-29-2015, 20:18
За херкулес съм чувал, можеш ли да ми кажеш по-подробно какви уреди има, най-вече дали има мечка, уред за клекове ?

мбате мога да ти кажа да не очакваш нещо като от филмите :Д

Последните месеци има доста нови неща и ще има още нови за в бъдеще. В момента има дъмбели, 4 олимпийски лоста, 2 лежанки, 1 рак, 2 пейки, hammer strenght уред за гръб, dips station, лост за набиране, пек дек, hammer strenght за гърди, 2 скрипеца, уреди за бедрено сгъване и разгъване, смит машина, пейка или столче там квото се води за скотово, "мина" за мечка, от тези 2та скрипеца, които са като арка за кросолвър примерно, сеш се? :Д

специално уред за мечка няма, но слагаме лост в един ъгъл и така правим - Old school :D

а, освен 4те олимпийски има и 3-4-5 от тези по-малките + 3 EZ с различни гънки.

също така има и уред за средно рамо (разтваряния в страни) и машина за скотово, има 2 колела и боксова круша.

най-нормален квартален фитнес.

gorski17
08-30-2015, 06:49
Аз на такъв съм свикнал, обичам по-старите фитнеси, този е нещо като моя сега :D ,като те слушам мога да дойда в Херкулеса, защото ходих в някакъв люлин спорт център долу в едно мазе беше, ама много неудобна поставката за клековете, щях да си прецакам кръста, а мечка там изобщо нямаше и нямаше и къде да се сложи лост да се направи ... Демек тренировка за гръб е почти невъзможно да сглобиш там :D.