PDA

View Full Version : Бихте ли помогнали/ дали съвет/ на ИЗРОД като мен.



t000
08-29-2015, 21:25
здр.
аз съм момче на 20г. от село, много съм сприхав, нервен, не мисля какво правя, постооянно съм в конфликти не зависимо какво правя...

Още от малък в училище всеки ден се биех със съучениците си,винаги мен изкарваха виновен, все аз бях черната овца, в Гимназията малко се кротнах, но понякога ме избиваше и пак съм стигал до бой... Приятели нямам, приятелка също, няма с кого да излизам, сам като чук..

Дори с нашите не се разбирам постоянно се караме за глупости, не го искам, но просто винаги държа на моето. .. Имам Брат с него сме като куче и котка, много сме различни двамата, но ядоса ли ме не му прощавам, знам,че не е редно, но направо ме побърква и не мисля какво правя..

Приятели съм имал само 2ма-3ма.. най много, но тъй като мразя да ме лъжат, и също така и аз да лъжа, им казвам истината в очите - е за това и нямам вече приятели... За приятелка съм си мечтал,но явно съм доста противен и до сега с никоя не съм пробвал.
Тъй като няма с кого да излизам, седя 24/7 вкъщи.. ако нямам работа.. мачове и ЦС.. да ли от тези игри ми се промътил мозъка нз..,но няма кво да правя друго...

Искам да се променя,но нз как, мразя да ми нареждат, и щом съм направил нещо значи е имало за какво..........

Може и да почнете да ме обиждате, нормално приемам го..

GLaDOS
08-29-2015, 23:25
1.6 , Source или GO ? Цъкни един сървър да направим партия.

galaxy29
08-30-2015, 09:23
не си изрод, щом си пуснал тая тема
може да пробваш със спорт, ако не си пробвал

ДОТА
08-30-2015, 09:27
може да пробваш със спорт, ако не си пробвал

Покани го на среща.

galaxy29
08-30-2015, 10:00
не ми се излиза ;/
ти го покани по мъжки

ангелче_12513
08-30-2015, 10:11
Aз съм същия като теб , Авторе.
Но с разликата , че аз излизам , но сам. Ти по-добре се опитай да си намериш приятелка. За какво са ти приятели? Тези изчадия хората , от които даже се погнусявам!!!
Животът все пак е пред теб! Късмет и не се предавай толкова лесно!

ДОТА
08-30-2015, 10:21
не ми се излиза ;/


Няма да излизаш, ще го поканиш във вас.

galaxy29
08-30-2015, 10:37
не ми звучи хубаво и имах предвид, че не ми се излиза с хора ;/

BeeingCreepyCute
08-30-2015, 17:37
Каква зодия си?

t000
08-30-2015, 19:28
Aз съм същия като теб , Авторе.
Но с разликата , че аз излизам , но сам. Ти по-добре се опитай да си намериш приятелка. За какво са ти приятели? Тези изчадия хората , от които даже се погнусявам!!!
Животът все пак е пред теб! Късмет и не се предавай толкова лесно!

Благодаря!
Каква зодия си?

Везни...


не си изрод, щом си пуснал тая тема
може да пробваш със спорт, ако не си пробвал

Пробвал съм и все още си продължавам и то доста активно.

urpa4a
08-30-2015, 19:48
Виж какво, ти си социопат и мразиш цялото си обкръжение и им завиждаш, затова и влизаш много често в конфронтация с тях...
Не съм учил психология, но силно ти препоръчвам професионална оценка за твоето поведение, защото не искам да те чета в черните страници на новините, а ти май си станал професионален "хейтър" на нормалните хора.
Просто ти трябва неутрално лице, което знае как да те разбере изслуша, да ти влезне в положението и да ти даде правилните съвети, но пак си е нужно вид усилие, за да можеш да му се довериш, силно ти пожелавам да намериш добър специалист и мисля, че ще превъзмогнеш проблемите си ;)
Успех ;)

BeeingCreepyCute
08-30-2015, 20:47
Пробвал съм и все още си продължавам и то доста активно.
Защо не се сприятелиш с някой от там?

BeeingCreepyCute
08-30-2015, 20:50
Защо не се сприятелиш с някой от там?

P.S: Цък (http://www.start.bg/lenta/horoskopi/zodia/vezni/harakteristika.html)

ангелче_12513
08-30-2015, 21:20
Ами , ако не успява да се сприятели?

BeeingCreepyCute
08-30-2015, 21:40
Ами , ако не успява да се сприятели?
Как така няма да може? Стига да иска- ще може.

t000
08-30-2015, 22:12
Виж какво, ти си социопат и мразиш цялото си обкръжение и им завиждаш, затова и влизаш много често в конфронтация с тях...
Не съм учил психология, но силно ти препоръчвам професионална оценка за твоето поведение, защото не искам да те чета в черните страници на новините, а ти май си станал професионален "хейтър" на нормалните хора.
Просто ти трябва неутрално лице, което знае как да те разбере изслуша, да ти влезне в положението и да ти даде правилните съвети, но пак си е нужно вид усилие, за да можеш да му се довериш, силно ти пожелавам да намериш добър специалист и мисля, че ще превъзмогнеш проблемите си ;)
Успех ;)

Първо не съм социопат, второ не мразя цялото си обкръжение и не им завиждам...
Държа се по-подобен начин, защото мразя да ме лъжат, подиграват, правят на луд, да ме мамят, да ме мислят за идиот, Според теб Това виждане на Социопат ли е ?
Ся ще кажеш дребнав си за всичко се хващаш, не е така, търпя 1-2-3 пъти, но 4ти няма или представам да комуникирам с даден и му казвам в очите това което мисля, или ако ме предизвика стигам и до бой.

Мразя ХОРАТА Които само и само да се харесат на някой правят педалски изпълнения и забравят от къде са тръгнали и какви са били!

t000
08-30-2015, 22:22
Защо не се сприятелиш с някой от там?

Щото примерно във фитнеса е модерно в днешно време всеки който тренира да зоби и да взима ненужни скъпи добавки иначе не се вписваш в обстановката, и като им кажеш,че не ти се занимава с такива работи ,а тялото ти изглежда по-добро от тяхното те гледат като препарирани и само чакат да се обърнеш за да ти говорят зад гърба...

Или що не съм се "напинял на 140 на лежанката" ??? - Отговора ми: що да си ебавам рамена, лакти, кръст? как да им го обясна...

victoria99
08-30-2015, 22:27
Мразиш да те лъжат, мамят, правят на идиот... Еми добре дошъл на Земята. :D Винаги ще има някой, който ще те лъже, ще те пренебрегва, ще те ядосва... Това са хората. Просто не мижеш да ги промениш, винаги ще има някой, който ще те дразни или наранява с действията си, просто трябва да свикнеш с това или да започнеш и ти да се държиш по този начин. Друг вариант е да си умреш сам, който всъщност е по-добрият. :D Тъкмо няма никой да ти липсва, както и ти няма да липсваш на никого. ^^

urpa4a
08-30-2015, 23:04
Първо не съм социопат, второ не мразя цялото си обкръжение и не им завиждам...
Държа се по-подобен начин, защото мразя да ме лъжат, подиграват, правят на луд, да ме мамят, да ме мислят за идиот, Според теб Това виждане на Социопат ли е ?
Ся ще кажеш дребнав си за всичко се хващаш, не е така, търпя 1-2-3 пъти, но 4ти няма или представам да комуникирам с даден и му казвам в очите това което мисля, или ако ме предизвика стигам и до бой.

Мразя ХОРАТА Които само и само да се харесат на някой правят педалски изпълнения и забравят от къде са тръгнали и какви са били!

Най-вече преди да съдиш - се постави на мястото на другия, задай си въпроса "защо агресира той към мен?", "аз ако бях на негово място, защо бих го направил?".
После помисли ти реално имаш ли представа, защо се палиш от малкото и какво отношение те кефи в другия, може би агресията от другата страна ти е приятна и имаш нужда да я провокираш иначе еуфорията ти стихва, а и оттам нуждата за комуникация с хора, които са тихи и не ти се "връзват".
Защо слагаш етикет на всички, че те лъжат, подиграват, правят на луд или мамят, като идиот, не е ли просто в твоите представи?
Кажи кога за последно направи нещо добро, на някой и той с какво лошо ти върна, че го сложи в черния списък?!
Замислял ли си се, че за да получиш добро, трябва да дадеш добро?!
Знам банален съм, но искам пример!
:)

t000
08-31-2015, 19:36
Не слагам етикет на хората,просто ги гледам отстрани как се държат с мен с други хора, какво говорят пред мен и какво вършат след това... как действат подмолно и как те правят на мотика?

Не знам да ли до сега съм попадал само на такива индивиди, но до сега истински приятел който да дойде и да те пита просто е как си аре да ходим някъде, това онова... е нямало...( не ви говоря да ми помага с пари, работа, услуга) просто най-елементарно..., но иначе когато са в нужда те молят, звънят по 100 пъти, ще ме закараш ли там(щото имам кола), ще ми дадеш ли това, когато черпиш...

Аз просто такива приятелства не ги виждам, то е ясно,че всичко не може да е по равно, все от някого трябва да минава..., но винаги ти да даваш, а грам да не получаваш и то елементарно, е сори...

ангелче_12513
08-31-2015, 19:44
Аз съм минал през всичко , през което е минал и автора на тази тема. Наистина повечето хора са използвачи и всяка добра постъпка и уважение към тях гарантира презрение , подигравки и отхвърляне от тяхна страна.

6amar0
09-03-2015, 11:03
Аз съм минал през всичко , през което е минал и автора на тази тема. Наистина повечето хора са използвачи и всяка добра постъпка и уважение към тях гарантира презрение , подигравки и отхвърляне от тяхна страна.

+1
Няма ненаказано добро .


За 4-те си години в гимназията успях да разбера това ^ Всеки гледа да те използва както може и да те унижи без причина , а ти гледаш се да се харесаш и да си добър и по този начин изглеждаш жалък в техните очи . За това по добре бъди един от тях , бъди грубянин и лицемер пък кво'т стане .

6amar0
09-03-2015, 11:08
И те те мачкат когато могат и просто не можеш да осъзнаеш , защо го правят (кеф ли им доставя или нз ...) и то когато и на тях им го правят пък други .... и идва момента в които осъзнаваш , че това са хората с малки изключения ...

urpa4a
09-03-2015, 11:51
Мисля, че ти самият не търсиш другите за компанията и начина ти на това да накараш да те забележат другите е, като си показваш колата и ги черпиш (или се хвалиш колко си добре и нямаш нужда от помощ). Другото което си мисля е, ти кога за последно потърси някой да го питаш как е, какво прави, излиза ли му се?
Много е странно, защото на света има най-различни хора и не всички са използвачи, подмолници и всякакви такива утрепки, явно там където си, е малко затворено общество, в което са се наблъскали най-гадните от гадните!
Съвет, спри да се правиш на добрия самарянин, почни лека полека да отсяваш, тези които излизат, без да искат нещо от теб, 3-4 пъти като им откажеш или ще спрат да го правят или наистина ще започнат да те викат и по други причини.
Агресията не е решение, никого няма да научиш на нищо, използвача си остава използвач цял живот, както лъжеца и лицемера...
Бъди си искрен, прям, винаги казвай нещата, както го виждаш и чувстваш, ако не те разбират спри да комуникираш с тези, все някъде има хора, които още ценят истинските хора, вярно че всички са се овълчили, но какво ни остава освен достойнството в тоя живот. Аз 23 години помагах на един подобен боклук и накрая ме врътна с 20 бона, ей така за да се покаже колко е евтин, ама го зачеркнах и не съжалявам, не беше такъв 2-3 години преди това, но се промени рязко. Няма гаранция за никого, но аз никога няма да се променя, заради гадните пари и начин на живот, защото живот без приятели, колкото и да си богат накрая те вкарва в гроба и няма кой едно цвете да ти донесе в болницата....

Грозния
09-03-2015, 12:30
Но с разликата , че аз излизам , но сам.
Я ни разкажи колко е готино да излизаш сам и какво правиш като излезеш!

t000
09-04-2015, 21:54
"" Другото което си мисля е, ти кога за последно потърси някой да го питаш как е, какво прави, излиза ли му се? ""

Честно ли? Аз не звъня/пиша/търся.. Хората за да ми свършат услуга.. Просто не съм използвач... и както описа ти по горе. точно това правя Питам ги как са, кво става, нещо ново, да излезнем.. но ответен отговор няма..

Смисъл винаги някакви оправдания(визирам за излизането) "не мога пари няма, другата седмица ще излизам, аре някой друг път" Примерно: Го питам хайде утре на диско, това онова да излезнем - Е брато ся съм зле с парите аре някой друг път, викам окей Мен, няма проблем, ако решиш нещо драсни Л.с... И кво на другия ден гледам снимки от дискотеката,тагвания- Питам го ее нали нямаше да излизаш бе? - Еее насила ме накараха, викам окей..

Кво повече да коментирам. Относно колата не показвам абсолютно нищо и не парадирам по-никакъв начин,

На кратко: От една седмица пробвах да видя кой ще ме потърси, да пише ей така просто "ЗДрасти" или нещо просто да напише... Няма бате няма...Освен някой братовчед другите все едно не съществувам, но иначе преди месеци: Е брат знаеш ли кога са изпитите, е брат имаш ли нещо лекции, аре на кафе там да ми кажеш какво ще има на изпитите, е а ве да ми обясниш за еди кво си...

fuckdotnet
09-04-2015, 22:08
Намери си някой въображаем приятел, който да не те лъже..

t000
09-05-2015, 00:15
Или пък да пробвам с "някоя" от вашата фамилия? :)

Yoni-bonboni
09-05-2015, 16:07
Хич да не ти пука,че никой от така наречените "хора" от твоето обкръжение и бившите ти съученици не те търси.. Ти каза,че си на 20г.и,че те търсят за лекции и такива работи.Аз също като теб съм много избухлива личност,много бързо се паля дори за най-малкото нещо мога да вдигна скандал или да счупя нещо само и само да си изкарам по- някакъв начин яда. Пробвала съм какви ли не неща дори когато съм изнервена или се ядосам за нещо ходя да бягам в гората или вървя много дълго пеша,това е моят начин за справяне с гнева и агресията ми.Не знам,защо,но на моменти съм много агресивна и изнервена,относно приятелите ми аз имам само 4 верни приятелки в обкръжението ми всички други са надути кифли и лицемери... :)

fuckdotnet
09-05-2015, 16:42
Или пък да пробвам с "някоя" от вашата фамилия? :)

Или да пробваш с майка ти. Само майка ти би ти пуснала, путко недъгава.

t000
09-05-2015, 19:33
Май те засегнах ? другия път недей да остроумничиш като не ти се отдава кълвач...

#Yoni-bonboni Така е повечето са лицемерни и превзети, нищо че нямат дори покритие...

Julia_A
09-05-2015, 20:09
Започни работа и се сприятели с някой.. Хубаво е че си честен човек, но не мисля, че винаги трябва да казваш направо истината на хората. Или може да се запознаеш с някой по facebook. А и не знам защо си толкова агресивен... :???: Е късмет с намирането на приятели! Имаш един живот изживей го на макс!!
П.С. животът е кучка!! :D

Yoni-bonboni
09-05-2015, 20:13
#Yoni-bonboni Така е повечето са лицемерни и превзети, нищо че нямат дори покритие...
Да знам,че е така аз през май месец бях абитуриентка и завърших даскало и всички мои съученички бяха толкова надути и напудрени,че направо ми се повръщаше от тях едвам ги изтърпях.. И затова вече предпочитам да дружа само и единствено с момчета поне те са истински и не са толкова лицемерни.Но за гнева е най-хубаво да си стоиш кротко и да не им обръщаш внимание...

fuckdotnet
09-05-2015, 20:34
Май те засегнах ? другия път недей да остроумничиш като не ти се отдава кълвач...

Хехехехе, на мен кво ми се отдава ли, на теб дори не ти се отдава да говориш с хората, играеш некви прости игри и пишеш малоумни теми във форумите, на всеки срещнат мангал му се отдават много повече неща, отколкото на теб.

t000
09-06-2015, 22:45
Започни работа и се сприятели с някой.. Хубаво е че си честен човек, но не мисля, че винаги трябва да казваш направо истината на хората. Или може да се запознаеш с някой по facebook. А и не знам защо си толкова агресивен... :???: Е късмет с намирането на приятели! Имаш един живот изживей го на макс!!
П.С. животът е кучка!! :D

Работата, ако бих я определил като такава е, че просто няма как да създадеш приятелство с тях, първото което са много ама много по-възрастни от мен, много рядко някой по-млад да има, второто което е свързано е с конкуренция между всички ни, и никой не търпи другия я да има повече.... Не казвам,че съм чак толкова агресивен, но мразя както казах лицемерието, двуличието и прочие, и се дразня и изнервям просто...


Да знам,че е така аз през май месец бях абитуриентка и завърших даскало и всички мои съученички бяха толкова надути и напудрени,че направо ми се повръщаше от тях едвам ги изтърпях.. И затова вече предпочитам да дружа само и единствено с момчета поне те са истински и не са толкова лицемерни.Но за гнева е най-хубаво да си стоиш кротко и да не им обръщаш внимание...

Ако стоиш пасивен и кротък те ще те смачкат, не трябва и да си другата крайност Пълен непукист и дразнещ дебил, но нещо между двете е перфектното...


Хехехехе, на мен кво ми се отдава ли, на теб дори не ти се отдава да говориш с хората, играеш некви прости игри и пишеш малоумни теми във форумите, на всеки срещнат мангал му се отдават много повече неща, отколкото на теб.

Защо да пиша малоумна тема? Ти знаеш ли изобщо с каква цел я пиша тази тема?!!??, и това,че е поокрасена с цел да провокирам хората как биха реагирали и какво мислят в подобни ситуации не ме прави малоумен...просто искам да си направя някакви изводи пък кво да ти обяснявам на теб "умнико"... Изобщо няма да ме трогнеш с какъвто и да е било пост, щото ти виждам умствения потенциал от две изречения, Първото което се опитваш да се правиш на интересен Като Анонимен, разбирам някой с рейтинг от 5 години който е тук, да пусне някой лаф да му се хване човек, ам ти? типичен Хейтър... влизаш с цел да се ебаваш, пък като те настъпят мяукаш и се оправдаваш като кифла..

fuckdotnet
09-06-2015, 22:57
Хеехехее, много разсмиваш, асоциално геймърче, което не може да си избърше гъза само и реве по форумите, мнението на всяка маймуна в зоогическата зачитам повече от твоето.

Yoni-bonboni
09-06-2015, 23:06
Ако стоиш пасивен и кротък те ще те смачкат, не трябва и да си другата крайност Пълен непукист и дразнещ дебил, но нещо между двете е перфектното...
Знам,че ще ме смачкат аз до 11клас бях точно такава стоях си в ъгъла и си кротувах и си мълчах за абсолютно всичко и те за това ме мачкаха и тормозеха всички в даскало и чак края на 11клас малко се осъзнах и си показах типичния инат за моята зодия и оттогава никой не смееше да ме доближи дори с пръст.. И как така да бъда нещо между двете тук нещо не те разбрах аз много скоро ще бъда студентка за първа год. и се чудя все още дали ще мога да се въздържам от нецензурни думи и подобни лоши неща.!?? :(