PDA

View Full Version : Как да помогна на човек който се реже ?



kalcho97
08-30-2015, 10:17
Здравейте, искам да помогна на една приятелка която се реже (самонаранява), моля ви ако и вие го правите или знаете какво да направя за да и помогна моля пишете ми в skype: kalcho.97, напишете мнение или ми напишете лично писмо с номера ви да си пишем по whatsapp или vibar много ви моля.

ДОТА
08-30-2015, 10:19
моля пишете ми в skype: kalcho.97, напишете мнение или ми напишете лично писмо с номера ви да си пишем по whatsapp или vibar много ви моля.

Как ти е фейса, искам да те добавя в приятели

urpa4a
08-30-2015, 19:57
Първо, ако се правиш на истински приятел и не знаеш, защо го прави по-добре не се опитвай да й помагаш - само ще сглупиш и ще й помогнеш да се "ДОНАРЕЖЕ".
Второ, ако пък си й приятел и знаеш, проблемът й, мисля че ако го споделиш, ще е много по-лесно да ти дадем адекватно мнение и да разискваме реално решение на ситуацията.
При всички положения, хубаво е да разбереш, че щом човек е стигнал до нивото да се самонаранява, не си единствения, който се е опитал да помогне, без да й влезне в положението и да помисли от нейната гледна точка, защото това е най-трудната част от упражнението ...

kalcho97
08-30-2015, 21:33
Pratih ti lichno

urpa4a
08-30-2015, 21:38
Pratih ti lichno
Не давам консултации лично, така че ако искаш да изложиш някаква информация, пиши тук във форума!
Не давам индивидуални решения и не смятам мнението си за компетентно, за което искам да го изложа пред другите потребители, с които можем да коментираме и разискваме реални проблеми (защото си мисля, че причината заради която приятелката ти се наранява не е единичен случай) и със сигурност чуждия опит ще помогне ;)

ангелче_12513
08-31-2015, 20:16
Аз съм на 15 и се режа отвреме-навреме!