PDA

View Full Version : Малката ми сестра флиртува с момчета, нужна ми е помощ



underfree11
08-31-2015, 09:07
Здравейте
Аз съм на 17, сестра ми е на 13.
От доста време съм забелязал, че тя се държи провокативно. Тя не споделя нищо с мен, мога само да гадая от къде има такова поведение. Единственото ми предположение идва от там, че учи в много пропаднало и нищожно училище, за което има само лоши мнения. Доста често лъже родителите ни къде ходи, само и само да излезе с някое момче. Целувала се е, прегръща се и такива неща. Проблема е, че не е само едно момче, тя ти сменя като носни кърпички. Родителите ми разбраха за това, и забраниха да се вижда с приятеля си. Това, обаче, постигна точно обратния ефект - нещата станаха по - зле. Проблема е, че те са на работа и няма как постоянно да я наблюдават. След като и поставиха тази забрана, тя реши да продължи да се вижда с гаджето си, но по - често. Още по - зле - започна да му праща снимки по сутиен и прашки през Фейсбук. Той пуска комплименти за тялото и, на нея даже и харесва. Да, погледнал съм нейните чатове и нещата са точно такива, каквито ги описвам. Надявах се, че това е някакво временно привличане, което ще изчезне. И да... след време скъсаха, така и не разбрах защо, не е и важно. По - малко от седмица след като се разделиха, тя се хвана с друго момче. Ходили на палатка заедно и с още няколко човека, и спали един до друг, не съм наясно с подробности, но виждам на къде отиват нещата. Също така виждам и как се държи като една 13 годишна курва, а никой не я възпитавал така. Майка ми знае това, и се отчайва и депресира. Въпреки, че съм и брат, тя не уважава нито мен, нито който и да е било в семейството ни. Колкото и зле да се държи, се притеснявам за нея. Не може да скъса с един на който е пращала голи снимки, и седмица по - късно да се натиска с друг. А преждевременно има и други момчета, които я свалят по фб и тя не ги отблъсква. Мисля, че имам основание да се притеснявам. Аз, като нейн брат какво мога да направя? Изключено е да говоря с нея, понеже тя си знае нейното и не приема чуждо мнение. Как да я накарам да се осъзнае? Лесно може да изяде един хубав заслужен бой, но не мисля, че ще постигна нещо.
Всичко което написах е вярно, в краен случай мога да покажа чатовете от фб, за да стане ясно, че не си измислям.

ZackS
08-31-2015, 09:28
Пубертет, кви прашки на 13 години ? Кое не става с бой става с много бой .

GetAway
08-31-2015, 09:42
Аз не разбирам каква работа има 13 - годишно момиче в сайт, като Фейсбук? Няма ли си други интереси, подходящи за нейната възраст? Къде е контрола на родителите за това нещо? Едно, че си е писала с момчета , ами и снимки по сутиен и прашки пращала...И казваш ,че майка ти знае за нейните глупости и се депресирала...Какви депресии , бе човек? Да седнат с баща ти да и дръпнат едно конско да вземе малко да се стегне и да си седне на задника. Всичко това се случва от липса на контрол и внимание от страна на родителите. Проблемът ще се задълбочи , ако те продължават да пасуват и да се отнасят с безразличие към проблема. Спала до момче в палатка... извинявай , ама кой здравомислещ родител ще си пусне 13-годишното дете да спи в палатка с друго момче? Всичко това говори за липса на контрол. Не е виновна толкова сестра ти, а са виновни средата и най-вече родителите ти, че са допуснали тя да стигне толкова далеч. И това , че майка ти си затваря очите е поредното доказателство за това!

underfree11
08-31-2015, 10:19
---"Къде е контрола на родителите за това нещо?"
И аз много пъти съм се карал с наще, че не са достатъчно строги. И не, майка ми не "пасува" по въпроса. Почти всеки ден чувам сканадали на горния етаж, но не искам да подслушвам. Определено не я оставят намира. Питам майка ми - добре, защо това продължава? "Не мога да се справя с нея, не знам как да постъпя". Просто наглостта и противния тон който държи сестра ми излиза извън контрол. Ако родителите ми можеха да се справят с проблема, нямаше да отворя тази тема тук.
---"Няма ли си други интереси, подходящи за нейната възраст?"
И това сме опитвали. Записвахме я на плуване, да свири на пиано и какви ли не още глупости. Не, та не. Нищо друго не я интересува. Когато аз бях на 13 времената, както знаете, бяха много по - различни и не мога да влезна в нейното съзнание, за да я разбера какво иска.
Колкото до палатката, родителите ми, както и аз изобщо не знаеха за това момче. Не знам какво им е казала, но предполагам, че пак ги е излъгала нещо. Още повече, родителите ми тогава изобщо не са знаели, че тя има интерес към друго момче, понеже тъкмо беше скъсала с гаджето си. Майка ми не че си затваря очите, просто не знае как да подходи към проблема. Не е яла бой още, просто понеже родителите ми са прекалено мекошави с нея и това не се променя.
Чел съм как планира да избяга от вкъщи, да не се върне и такива глупости. Кой ли не си го е мислил това, но не и на 13. Ако цялата тая работа стигне до баща ми, той ще я направи на сол, и какво от това? Не мисля, че може да я откъсне изцяло от социалните медии. Най - малкото, че трябва да и остави телефон, за да има някаква връзка. Нищо не и пречи пак да излиза с момчета, когато няма никой у нас който да я спира.
Идвало ми е идеята да тръгна някой път след нея за да видя какво точно се случва като се види с някой, и евентуално ако се наложи да се намеся на място, едва ли това е единствения начин да я накарам да се осъзнае малко.

ZackS
08-31-2015, 10:30
По-добре баща ти да я направи на сол от колкото след няколко години да я гледаш на околовръстното.

GetAway
08-31-2015, 10:38
---"Къде е контрола на родителите за това нещо?"
И аз много пъти съм се карал с наще, че не са достатъчно строги. И не, майка ми не "пасува" по въпроса. Почти всеки ден чувам сканадали на горния етаж, но не искам да подслушвам. Определено не я оставят намира. Питам майка ми - добре, защо това продължава? "Не мога да се справя с нея, не знам как да постъпя". Просто наглостта и противния тон който държи сестра ми излиза извън контрол. Ако родителите ми можеха да се справят с проблема, нямаше да отворя тази тема тук.
---"Няма ли си други интереси, подходящи за нейната възраст?"
И това сме опитвали. Записвахме я на плуване, да свири на пиано и какви ли не още глупости. Не, та не. Нищо друго не я интересува. Когато аз бях на 13 времената, както знаете, бяха много по - различни и не мога да влезна в нейното съзнание, за да я разбера какво иска.
Колкото до палатката, родителите ми, както и аз изобщо не знаеха за това момче. Не знам какво им е казала, но предполагам, че пак ги е излъгала нещо. Още повече, родителите ми тогава изобщо не са знаели, че тя има интерес към друго момче, понеже тъкмо беше скъсала с гаджето си. Майка ми не че си затваря очите, просто не знае как да подходи към проблема. Не е яла бой още, просто понеже родителите ми са прекалено мекошави с нея и това не се променя.
Чел съм как планира да избяга от вкъщи, да не се върне и такива глупости. Кой ли не си го е мислил това, но не и на 13. Ако цялата тая работа стигне до баща ми, той ще я направи на сол, и какво от това? Не мисля, че може да я откъсне изцяло от социалните медии. Най - малкото, че трябва да и остави телефон, за да има някаква връзка. Нищо не и пречи пак да излиза с момчета, когато няма никой у нас който да я спира.
Идвало ми е идеята да тръгна някой път след нея за да видя какво точно се случва като се види с някой, и евентуално ако се наложи да се намеся на място, едва ли това е единствения начин да я накарам да се осъзнае малко.

Това е, защото няма страх от вашите , разбираш ли? Аз лично нямах толкова страх от майка ми, колкото от баща ми. Сестра ти е свикнала да прави каквото си иска, защото знае,че баща ти няма да научи. Според мен с майка ти кажете на баща ти, докато не е станало по-зле! Обяснете му как стоят нещата.Ако се налага лишете я от джобни, лаптоп с интернет и най-вече телефон. Дай и някакъв обикновен телефон за връзка вместо айфон или смартфон, какъвто навярно има и ще видиш как ще си промени отношението, само за да стане всичко по старому.

GLaDOS
08-31-2015, 10:44
Да, тръгнала е по пътя на "Общите". Щом е инат и не ви зачита , ще се опари един ден и ще ѝ дойде акъла.

underfree11
08-31-2015, 11:09
Притеснявам се, че ще попадне на грешния човек. Има хора, с които се е запознала по интернет, покрай общи приятели, с които излиза сама. Много хора казват, че е хубаво момиче и ако някой я изнасили вярно ще и дойде акъла, ама ще е къстно

RapExotic
08-31-2015, 16:17
а никой не я възпитавал така.

Точно това е проблема. Или е била прекалено много обгрижвана или прекалено малко.

AnarchyBoy
08-31-2015, 16:34
Шамарите и забраните да влязат в сила с пълна сила.
Държала тон? Била нагла? Баща ти да я смели от бой и да й се забрани да ходи където и да е с месеци. всеки ден след училище вкъщи от вкъщи в училище ако се забави бой. Всяка вечер изпитване. Ти като по-голям можеш да осигуриш съответния контрол, докато вашите са на работа.

Тия неща се разрешават в разговори с нормален тон, ама до едно време. Ако наглее го накарай при чуването на името си да се напикава, пък да видим дали ще "наглее", аман от малки курви.

anonymous708973
08-31-2015, 17:26
С 13-годишна пикла не могат да се оправят. Забрани до 101 и обратно. Пълен контрол. Теориите за "как ще избие нанякъде" си ги приберете.

Смяна на телефона със стар модел. Или просто смяна на плана, така че да няма интернет навсякъде. Компютъра с парола, да има право да го ползва определено време на ден. Мен на 17 ме понаказваха така чат-пат, не съм умряла.
Проверка на уроците, докъде е стигнала, изпитване. Ограничаване на джобните, и без това на 13 не й трябват особено.

Проблемът е, че вашите би трябвало да са авторитетът, който налага възпитателни мерки, не ти. Ако обаче тях не ги бива за целта, а ти се чувстваш морално отговорен, давай.

BeeingCreepyCute
08-31-2015, 17:33
С 13-годишна пикла не могат да се оправят. Забрани до 101 и обратно. Пълен контрол. Теориите за "как ще избие нанякъде" си ги приберете.

Смяна на телефона със стар модел. Или просто смяна на плана, така че да няма интернет навсякъде. Компютъра с парола, да има право да го ползва определено време на ден. Мен на 17 ме понаказваха така чат-пат, не съм умряла.
Проверка на уроците, докъде е стигнала, изпитване. Ограничаване на джобните, и без това на 13 не й трябват особено.

Проблемът е, че вашите би трябвало да са авторитетът, който налага възпитателни мерки, не ти. Ако обаче тях не ги бива за целта, а ти се чувстваш морално отговорен, давай.
+++++++++++++.

golemiq_korab_minava
08-31-2015, 17:34
Седни й разкажи първо всичко. Накарай я сама да осъзнае че не може така.. Със забрани й бой най много да отиде да се предла за пари

AnarchyBoy
08-31-2015, 17:46
Седни й разкажи първо всичко. Накарай я сама да осъзнае че не може така.. Със забрани й бой най много да отиде да се предла за пари

И няма да я пусна да се прибере в нас поече. Точно със назакания, авторитет, контрол и бой се възпитава.. Иначе резултата е самохарактерни мизерници като теб

golemiq_korab_minava
08-31-2015, 17:55
И няма да я пусна да се прибере в нас поече. Точно със назакания, авторитет, контрол и бой се възпитава.. Иначе резултата е самохарактерни мизерници като теб

Тъпак. Липсват ти първите 8 години. Теб тъй ма те изхвълиха. Лабилни стават тея дето ги бият много.

anonymous708973
08-31-2015, 17:58
Стига с тоя бой. Това е проява на пълно безхаберие. Родител, който бие, е слаб. Всички сме изяждали по някой друг шамар в изблик на нерви, ама бой... Първо се сяда и се говори. Ако не ти се инвестира време и усилия в най-ценното, защо си го правил?

Щяла да се предлага... Да бе, в голямото междучасие.

golemiq_korab_minava
08-31-2015, 18:01
Стига с тоя бой. Това е проява на пълно безхаберие. Родител, който бие, е слаб. Всички сме изяждали по някой друг шамар в изблик на нерви, ама бой... Първо се сяда и се говори. Ако не ти се инвестира време и усилия в най-ценното, защо си го правил?

Щяла да се предлага... Да бе, в голямото междучасие.
Ми на 13 някои ходят с трийсет годишни. Като анархито.

draid
08-31-2015, 19:00
Баща ми е много респектиращ човек, с много специфичен характер. До ден днешен не си позволявам да влизам в дълбоки пререкания с него. Удрял ме е само 2-3 пъти през цялото ми детство, но само като знаех че майка ми може да му каже за някоя беля дето съм сътворил и ми ставаше лошо. Като се сетя само как съм се молил да ме покрие пред него. Та в тоя ред на мисли, не ти трябва да пребиваш от бой някой за да ти има страх и респект. Нужен е правилният подход. Разбира се баща да удря дъщеря си не е много добър подход, ако някой ще я удря то далеч по-добре да е майката според мен.

RapExotic
08-31-2015, 19:03
Тия неща се разрешават в разговори с нормален тон, ама до едно време. Ако наглее го накарай при чуването на името си да се напикава, пък да видим дали ще "наглее", аман от малки курви.

Ти не ходеше ли с 14 годишна?

NomNomNom
08-31-2015, 19:04
От друга страна, ако я оставите да си счупи главата сама, да стигне дъното и да се измъкне сама - ще си стъпи на краката, но никой не знае кога, и след.. какви последствия.
Не е единствената, която прави подобни неща, и ме навежда на мисълта, че не е чак толкова пагубно, просто някой ден ще съжалява.
Само да не изпуска уроците, тук вече връщане назад няма.

AnarchyBoy
08-31-2015, 19:22
Ми на 13 някои ходят с трийсет годишни. Като анархито.

Жалко, че не съм на 30, психар.. ;/

AnarchyBoy
08-31-2015, 19:22
Ти не ходеше ли с 14 годишна?

Ноп, а и има разлика от 14 годишна и 14 годишна курва.. ;д
Аз ги обичам на по 12 и смесени с кока... както си пия уискито.. ;/

Niakoitam
08-31-2015, 19:26
Прати я в нас, на курс при баща ми. Пък току виж се върнала при вас монахиня. :D

Имам си пример от тук комшийчето дето е на подобна възраст какво кифле се заформя. Но това е така,защото му се угажда постоянно и му се изпълнява всеки един каприз.А понякога си има нужда да му изпушат дупето и да го пратя с рев в стаята му. :)

Като види,че му угаждаш и започва да се лигави и още повече. Като изяде боя и го оставиш да си пореве игнорирайки го вижда,че не може да си развява коня както си иска,реве до ъгъла на къщата и му минава. Ако ми беше дъщеря щях да го прошляпвам честичко...:)

draid
08-31-2015, 19:31
От друга страна, ако я оставите да си счупи главата сама, да стигне дъното и да се измъкне сама - ще си стъпи на краката, но никой не знае кога, и след.. какви последствия.
Не е единствената, която прави подобни неща, и ме навежда на мисълта, че не е чак толкова пагубно, просто някой ден ще съжалява.
Само да не изпуска уроците, тук вече връщане назад няма.

Да то понеже всеки който удари дъното изплува...

NomNomNom
08-31-2015, 19:35
не е застрахована и след 18г., като не е под контрол на родителите си и реши да си навакса всичко.
с тази липса на респект са я изпуснали и сте прави, че бащата трябва да се намеси ..

ДОТА
08-31-2015, 19:40
много ми е смешно как вярвате на всичко
Не мога да си представя по-голям брат, който уж е загрижен за малката си сестра, а в същото време спокойно я нарича курва.

NomNomNom
08-31-2015, 19:43
може би иска да спи с нея, и ревнува
или завижда

ДОТА
08-31-2015, 19:45
може би иска да спи с нея, и ревнува
или завижда

Говорим за него, а не за мен.

Niakoitam
08-31-2015, 19:46
много ми е смешно как вярвате на всичко
Не мога да си представя по-голям брат, който уж е загрижен за малката си сестра, а в същото време спокойно я нарича курва.

Ами ако е курва изискана госпожица ли да я нарича? :)

ДОТА
08-31-2015, 19:47
Ами ако е курва изискана госпожица ли да я нарича? :)

не знам, ако имаш сестра с подобно държане щеше ли да и викаш 'тъпо курве' ?

Niakoitam
08-31-2015, 20:00
не знам, ако имаш сестра с подобно държане щеше ли да и викаш 'тъпо курве' ?

При подобно държание да. Най много да го го умекотя на кифла. Как да кажеш на 13 годишна дето се е взела вече за голямата работа. :) И какво ще напусне къщата ли? На 13 малко трудно ще си намери работа пък и ще и остава време за тъпкачи. Пък току виж решила да се възползва от техните пари или по-точно от тези на родителите им. :)
Ще разбера,че дъщеря ми си пуска такива снимки в интернет и вярно,ще го кара на парола в уречен час и под надзор. А телефоните...е, те не винаги са били както се каза смарфони и айфони.А мобилния интернет като не плащаш за него просто не работи. :)

ДОТА
08-31-2015, 20:02
При подобно държание да. Най много да го го умекотя на кифла.

Усещаш ли, колко безумно тъп си ?

Niakoitam
08-31-2015, 20:07
Усещаш ли, колко безумно тъп си ?

Не,усещам че се правиш на особено интересен. Това,че е казал под анонимност,че мисли сестра си за курва,не значи че и го казва на всеки кръгъл час в очите. И това,че държи на нея,не означава автоматично,че вътре в себе си той не може да смята поведението и за курвенско и просто да го споделя анонимно...

ДОТА
08-31-2015, 20:13
Не,усещам че се правиш на особено интересен. Това,че е казал под анонимност,че мисли сестра си за курва,не значи че и го казва на всеки кръгъл час в очите. И това,че държи на нея,не означава автоматично,че вътре в себе си той не може да смята поведението и за курвенско и просто да го споделя анонимно...

Бих искал да видя как някой твой роднина те описва, сигурно ще е трудно да се разбере, че говори за човек.
Ако кретени като теб не уважават собственото си семейство и под прикритие на анонимността ги плюят, това не означава, че всички са такива, задръстен нещастник.
Заслужаваш цялото отношение, което получаваш тук, защото си същия малоумник като анархито.

Niakoitam
08-31-2015, 20:18
Абе ей смешник. Защо не хванеш да се покриеш в дупката от,която изпълзя вместо да се правиш на много интересен.
Аз лично тук в темата за споделяне минимум два пъти съм "хранил" брат ми в момент на емоция,защото с нещо много ме е издразнил,но съм бил така благоприличен да му го спестя в очите,за да запазим благоприличие и да сме си в добри отношения,което не значи,че като цяло не го уважавам и не държа на него...

ДОТА
08-31-2015, 20:21
Абе ей смешник. Защо не хванеш да се покриеш в дупката от,която изпълзя вместо да се правиш на много интересен.
Аз лично тук в темата минимум два пъти съм "хранил" брат ми в момент на емоция,защото с нещо много ме е издразнил,но съм бил така благоприличен да му го спестя в очите,за да запазим благоприличие и да сме си в добри отношения,което не значи,че като цяло не го уважавам и не държа на него...

Веднъж го нарече педал, сигурно във вас му викате хомо.
Ти си тъпа путка и путка ще си останеш.

Niakoitam
08-31-2015, 20:28
Веднъж го нарече педал, сигурно във вас му викате хомо.
Ти си тъпа путка и путка ще си останеш.

Ами не съм,защото не си го е заслужил. Сигурно е бил друг потребител. Свери си часовника по-добре. ;-)
Иначе на педали си говорим с по-големия ми братовчед в очите и то само на бъзик. :D

Yoni-bonboni
08-31-2015, 20:58
Момче с бой и с обиди нищо няма да постигнеш освен най-много сестра ти да те намрази завинаги както аз мразя моя брат и го презирам за това,че се държи ужасно с мен,а е само с 5 год. по-голям от мен. Но както и да е според мен ти трябва да и дадеш урок като я уставиш да се упари сама и да се оправя сама,но също така можете с вашите да и забраните да излиза от вашия дом или да я изпратите на село ако имате такова докато тя се кротне малко и си седне на задника да учи.Така трябва да прави тя и не само,но и всички нейни набори и съученици... :)

anonymous708973
08-31-2015, 21:09
благоприличен да му го спестя в очите

Искаш да кажеш лицемерен?
Сори, тва е дефиницията на лицемерие.

Niakoitam
08-31-2015, 21:35
Искаш да кажеш лицемерен?
Сори, тва е дефиницията на лицемерие.

Да,понякога,когато нещо не е толкова наложително да се каже,може да се спести за се избегне напрежение във бъдеще,защото може и да сме си нужни в даден момент.

Последното,за което се сещам,че роптах тук е когато дядо ни умираше (той почина три дни след рождения ден на брат ми,тази година,но го прибрахме от болницата във влошаващо се състояние няколко дни преди рожденият му ден),а той хвръкнал да си празнува рождения ден,който въпреки,че идеално знае ситуацията гаджето му тръгнала да организира тайно от него и да го вика в последния момент. Съжалявам,но това му поведение беше путкенско и скапано,а гаджето му в случая не се прасна по тимберичката да хване да се сети,че няма нужда да прави такива работи в тоя момент и това е адски глупаво. Пък отгоре на това започна и да и обяснява колко готино видиш ли направила. Или пък да взема да му опявам всеки път като остава с гаджето си,а в нас нещо ми дотежи. Да,понякога действително ме дразни като дойде за два дни,а понякога за по-малка в седмицата и започне да ми се разламангва или да ми нарежда какво да правя клато работиме нещо.
А случайно може пък и да му кажа където гаджето му ми се прави поне на добра позната,но не се сети да ме покани на рождения си ден.Ама не ми е работа. Впоследствие разбрах,че той го е организирал и е канил гостите. Ами въобще не му прави чест значи. Друг е въпроса,че ако тя нещо ме издразни в повечето случаи му го спестявам.И без това баща ни не и се кефи особено и до неотдавна ми беше писнало от скандали понеже държал да не е лицемерен само,че не го кефи като другите решат да не са лицемерни с с него и така.

И като се абстрахираме от това аз съм убеден,че брат ми винаги би скочил за мен, винаги би ме закарал някъде ако има възможност и се намира в близост без да ми поиска за това и стотинка и дори много пъти ме е черпил на разни събирания или екскурзийки тъй като може да си го позволи. Ако се счита и това за показател във Facebook доста често ми харесва разни публикации и особено ако са свързани с дома,семейството или родния ни град.Аз почти не му харесвам неща. :)

underfree11
08-31-2015, 21:41
много ми е смешно как вярвате на всичко
Не мога да си представя по-голям брат, който уж е загрижен за малката си сестра, а в същото време спокойно я нарича курва.

Всичко това е анинимно, все пак. Никога не бих я обидил в лицето, нито ще говоря зад гърба и пред нейните познати. Поведението, което описах по - различно ли е от това на к***а?

BeeingCreepyCute
08-31-2015, 22:01
в краен случай мога да покажа чатовете от фб, за да стане ясно, че не си измислям.
Покажи. Любопитно ми е.

the sniper guy
08-31-2015, 22:48
много ми е смешно как вярвате на всичко
Не мога да си представя по-голям брат, който уж е загрижен за малката си сестра, а в същото време спокойно я нарича курва.

Ами как да и вика при условие че е на 13 и сигурно ''любовния'' и живот е по добре развит от на повечето 16/17 годишни каки и батковци. Аз на 13 маи дори и нямах фейсбук

anonymous708973
09-01-2015, 09:07
Да,понякога,когато нещо не е толкова наложително да се каже,може да се спести за се избегне напрежение във бъдеще,защото може и да сме си нужни в даден момент.


Ако исках да кажа тактичност или умение да знаеш кога да си затвориш устата, щях да използвам точно това.
Баш лицемерие си имах предвид. Влизаш тук и плюеш брат си и приятелката му, вместо да говориш с тях. Ми, мишкарщина си е и лицемерие, да. Поведението му било путкенско - хващаш се и говориш, това ти е брат. Ама е по-лесно само да плюеш зад гърба му. Това е путкенско също. Потрес. Разбирам да е непознат човек, "да няма смисъл да се занимаваш", ама ти е брат...

alex_weed
09-01-2015, 10:12
Може да я запознаеш с оня самостоятелния на 12........не ми се вярва особено историята да е истинска, а ако е чатовете са малко преовеличени.....я пусни да ги видим..... :/

underfree11
09-01-2015, 11:30
http://postimg.org/gallery/1fy08u3zg/77faf5b1/
Три screenshot - a са достатъчни. Не знам дали аз не преувеличавам, но такива неща ги чета не с един, а с повече хора. Не ми се иска да оставям тези снимки за дълго, просто от притеснение, че някой от нейните "приятели" може да познае чата, и да стане неприятно. Пак казвам, не съм направил тази тема за да я унижавам.
Мога да покажа още, но няма да го направя.

ДОТА
09-01-2015, 11:36
http://postimg.org/gallery/1fy08u3zg/77faf5b1/
Три screenshot - a са достатъчни. Не знам дали аз не преувеличавам, но такива неща ги чета не с един, а с повече хора. Не ми се иска да оставям тези снимки за дълго, просто от притеснение, че някой от нейните "приятели" може да познае чата, и да стане неприятно. Пак казвам, не съм направил тази тема за да я унижавам.
Мога да покажа още, но няма да го направя.

Станимир Драганов 79
Интересно име ползва малката ти сестра, освен ако ти си станимир и си пишеш с нея, което е далеч по-интересно

underfree11
09-01-2015, 11:45
Станимир Драганов 79
Интересно име ползва малката ти сестра, освен ако ти си станимир и си пишеш с нея, което е далеч по-интересно

Айде довиждане от темата, не ми се занимава да споря с някакви кретени.Щом мислиш, че си измислям нямаш работа тук. По принцип всякакъв чат може да бъде фалшифициран без проблем. Пуснал съм тези чатове, за да изясня до каква степен е проблема. Иначе от къде го измисли това "Станимир Драганов" изобщо не знам и не ме интересува.

dreamwalker
09-01-2015, 11:48
Не е само Станимир Драганов, има и друг.

П.П. ДОТА, това са хората, с които общува сестра му, в линка се появява името на получателя.

ДОТА
09-01-2015, 11:51
Иначе от къде го измисли това "Станимир Драганов" изобщо не знам и не ме интересува.

http://www.prikachi.com/images/892/8332892A.png

сега се усетих, че "ТЯ" си пише със Станимир

ДОТА
09-01-2015, 11:55
в линка се появява името на получателя.

не го виждам никъде

има някво Pegi 3, но сигурно не е това

underfree11
09-01-2015, 11:58
Който видял, видял. Не ме интересува. Не за това съм пуснал темата. Май най - добре да я махна скоро време

dreamwalker
09-01-2015, 11:59
не го виждам никъде

има някво Pegi 3, но сигурно не е това

Facepalm.

ДОТА
09-01-2015, 11:59
Който видял, видял.

А който не е видял
може да го види в моя пост

Helin_M
09-01-2015, 13:48
Напълно си прав с бой няма да стане!Ако я набиеш още по зле ще стане.Проблема изобщо не е само от фб-то.Може да е в компанията на сестра ти.Не се тревожи!Ако и вземете телефона и някък да скриете компа и лап топа ѝ (Ако има) няма да има връзка с момчетата.Ще и забранита да излиза.Ще отива на училище и от там право в къщи!Ако не си дойде ще ѝ се карате пък ѝ лек и мек пердах толкоз няма да ѝ навреди.Това в продължение на 1-2 седмици и смятам,че ще и дойде акъла в главада!Е все пак,ако и това не подейства след 2-3 дена се опитай да спечелиш доверието ѝ.Сляд това влизате в една стая двамата заключваш врати,прозорци и сядате да си поговорите!Попитай я няма ли да и е по добре да си има гадже,но да е вече по-големичка нали и никой от семейството и да няма нищо против.Да е само със един,когото наистина да обича и той също нея.Накарай я да проумее в каква се превръща.Сигурна съм,че вече можеш да говориш с нея дори относно сек*а.На 13 години е поне разбира от тея работи.Все ще ти се наложи да говоритеза това някога.И на мен ми се иска да имах такъв по-голям брат като теб,който да е загрижен за мен и да търси решение как да се оправи с някои мой проблем.Изглежда тя не оценява това което има.Опитай се да я научиш на семейните ценности и т.н.Надявам се да съм ти помогнала и да се справиш с проблема си!

ДОТА
09-01-2015, 18:44
И на мен ми се иска да имах такъв по-голям брат като теб,който да е загрижен за мен и да търси решение как да се оправи с някои мой проблем.Изглежда тя не оценява това което има.

Жалко, че нямаш такъв брат, щяхме да видим и четем и за твоите изпълнения, а той с цялата си братска любов ще те нарича курва.

Niakoitam
09-01-2015, 19:22
Ако исках да кажа тактичност или умение да знаеш кога да си затвориш устата, щях да използвам точно това.
Баш лицемерие си имах предвид. Влизаш тук и плюеш брат си и приятелката му, вместо да говориш с тях. Ми, мишкарщина си е и лицемерие, да. Поведението му било путкенско - хващаш се и говориш, това ти е брат. Ама е по-лесно само да плюеш зад гърба му. Това е путкенско също. Потрес. Разбирам да е непознат човек, "да няма смисъл да се занимаваш", ама ти е брат...

Струва ми се че някои хора пак се помислиха за последна инстанция. Нали се сещаш,че ми е през малката нощна шапчица какво си мислиш точно ти. И да, точно горното,което написа е. Тук никой не го познава нито него нито нея. И какво като му кажа нещо,което в дадения момент ме е издразнило. Нито ще се промени нещо,нито нищо. Най-много да се скараме и после да се гледаме накриво известно време. А имайки предвид,че аз съм емоционален тип и често поради разни си мои причини съм и нервен мога да се издраня за разни неща.Ама какво ли ти обяснявам. Теб понеже много ти знае устичката и си НЕлицемерна уж та затова целия форум ти скача напоследък за щяло и нещяло,а и сама си казвала,че често не се кльопаш с хората около себе си.Човек понякога трябва да умее и да си държи езика зад зъбите. Това,че съм написал нещо,което мисля в някакъв си форум нищо не значи. И като не ти е ясно не си говори наизуст. Защото именно заради брат ми и въпросната му приятелка често сам съм се поставял на топа на устата влизайки в люти скандали,които като цяло не ме интересуват и е можело да си сложа едни виртуални тапички на ушенцата и да не си хабя нервите тъй като попринцип това не е мой проблем.
И за разлика от теб,която си гледаш само в твоята паничка,извинявай,аз избягвам разни такива конфронтации,защото се опитвам да гледам и в неговата паничка,а не само в моята си. Дори и примерно да не я понасям,аз пак ще се съобразявам с неговия избор,просто защото това си е неговия избор.Тя не е мое гадже,а негово все пак. А аз с нея имам малко допирни точки (е, даже и приятели във фейсбук сме),че да ме издразни дотолкова чак,че да забравя,че това е избора на брат ми и да му мърморя за щяло и нещяло. Нито съм тръгнал да ги одумвам него или нея пред някого,който ги познава,нито пък им говоря едно на тях,а после зад гърба им да говоря съвсем друго. Това е лицемерие и на тия години би трябвало да си го разбрала. Уж на учена ми се правиш. Избягването на ненужен скандал,който може да се избегне не е никакво лицемерие.

ДОТА
09-01-2015, 19:24
братовчед ти да не те нарича педал не само на шега ?

Niakoitam
09-01-2015, 19:36
Трай пък ти бе чичо ПЕДАЛ... :*

ДОТА
09-01-2015, 19:38
почвам да го уважавам тоя твой роднина, казва ти всичко в очите, но го прави така сякаш се бъзика

Niakoitam
09-01-2015, 19:50
Ако искаш мога да говоря с него и той теб да те уважи...? :D

ДОТА
09-01-2015, 19:55
той си е твой роднина, да си те уважава теб

Niakoitam
09-01-2015, 20:07
Аааа уважавал си го пък сега се уплаши като ти казах,че може да те уважи и той теб. :)

ДОТА
09-01-2015, 20:18
Бих уважил братовчедките ти, ако си говорим за такова уважение

Niakoitam
09-01-2015, 20:32
То мечтите са безплaтни... :D

ДОТА
09-01-2015, 20:36
То мечтите са безплaтни... :D

Това прозвуча сякаш за братовчедките ти ще трябва да си платя

Niakoitam
09-01-2015, 20:42
Това прозвуча сякаш за братовчедките ти ще трябва да си платя

Не, прозвуча ,че шанса да те е огрее не е никакъв.
Пък и не се занимават с незадоволени чичаци като теб. :)

ДОТА
09-01-2015, 20:45
Не, прозвуча ,че шанса да те е огрее не е никакъв.
Пък и не се занимават с незадоволени чичаци като теб. :)

Ще им кажеш добра дума за мен, нещо като 'той има всички качества, които аз не притежавам'

anonymous708973
09-02-2015, 10:41
И какво като му кажа нещо,което в дадения момент ме е издразнило. Нито ще се промени нещо,нито нищо.

Тоест, на брат ти му е през оная работа за теб и ти какво мислиш, така си кажи.
И е все тая дали ги плюеш във форум или пред някого, който ги познава, всичко останало е за успокоение на съвестта ти.

Niakoitam
09-02-2015, 11:41
Тоест, на брат ти му е през оная работа за теб и ти какво мислиш, така си кажи.
И е все тая дали ги плюеш във форум или пред някого, който ги познава, всичко останало е за успокоение на съвестта ти.

Тоест приеми,че не си центъра на Вселена и толкова. Аз вече съм го приел. Всеки може да си прави каквото си сметне за добре и не е длъжен като му кажеш нещо веднага да се съгласи с теб и да каже: 'Дааам шефе,непременно ще го направя щом ти го казваш." Че то ако на всеки се съгласяваш с мението ще се превърнеш в роб на чуждите възприятия за света. Да не говорим,че посмъртно не можеш да угодиш на всички по примера на мъж и жена дето водели магаре. Един път ги осмивали,че ходят пеша,а имат магаре,после,че тормозели магарето,защото и двамата се качили на него,после,че мъжа не бил кавалер,защото се качил на магарето,а жената ходела пеша,а после пък,че жената командвала,защото се била качила на магарето,а мъжът ходела пеша.А понякога е страшно излишно и дразнещо да си навираш задника,мнението де в чуждите лица,когато не ти е поискано предварително особена при близки хора.
Защото понякога когато той ми е казвал,защото очевидно го е подразвало както мен някой път разни неща например: "Стига ти пиенето.Време е вече да спреш точно в момент,когато ми е било най-готино ми е идвало сериозно да му лисна чашата с алкохола в лицето. Та просто приеми,че всячески се опитвам да се поставям на мястото на хора включително и на неговото и да обмислям как може той да се чувства в дадения момент. Това че съм изразил някаква емоция някъде си нищо не значи.
Ти като си толкова отворена би ли казала например на баща ти,че е дърт пияница ако например видиш,че попрекалява с алкохола,но това го кара да се чувства по-спокоен и весел?
А той дали ще ти се израдва особено на нетактичната искреност? Дали ще спре да пие,защото ти така си решила,че искаш?

golemiq_korab_minava
09-02-2015, 12:06
Naiko tam. Нали за това е семейсъвото и близките. Ьа да иманразбитателство. Другото се нарича проблемно. Както и да е. Ти си тъп чалгар. Не за друго. Просто устата ти не млъкна да плямпа без да се усещаш. То не бяха истории, а сега и семейни скандали. Това е много зле.

Niakoitam
09-02-2015, 12:25
Naiko tam. Нали за това е семейсъвото и близките. Ьа да иманразбитателство. Другото се нарича проблемно. Както и да е. Ти си тъп чалгар. Не за друго. Просто устата ти не млъкна да плямпа без да се усещаш. То не бяха истории, а сега и семейни скандали. Това е много зле.


Понякога разбирателството се получава и като не си навираш задника в чуждото лице постоянно. А иначе с тая чалга ставаш вече леко банален. И какво като не слушаш чалга мислиш,че си на по-високо стъпало от тези дето слушат ли? (макар,че аз слушам повече The Voice и даже и в момента съм пуснал на него) Та в общи линии ако те крепи много това,че не слушаш чалга и затова си повече от останалите мога да ти кажа следното: " ОбъркАл си рейса пич."
Хайде заминавай сега да режеш метълските венички. :)
Иначе устата не съм си отварял и за момент. Използвам само пръстите си.Но това НЕчалгар като теб просто няма как да го разбере. :) И между другото като си толкова над разни други хора може да се опиташ да пишеш поне грамотно ако не друго. Не ти говоря за пункуация.Не ти говоря дори и за сбъркани близки букви,а за неща като Naiko tam, семейсъвто, Ьа, иманразбитателство.

Може и да си проверяваш писаците профилактично преди да занимаеш с неграмотността си форума. :)

golemiq_korab_minava
09-02-2015, 12:37
Дъ войс е още по-зле и от чалгата. Само убиват мозъчни клетки тези песни. Имаш извратени представи. Примерът с алкохолика баща беше много покъртителен. А го слагаш като олицетворение на нормалното. Не ми пука, че повечето семейства днес са същите. Това е благодарение на загубата на всякакви ценности и морал. Деградацията освен твоята чялга култура я пресизвика и финансовата криза. Пиши си . пиши. Сподели целия си дневник

ДОТА
09-02-2015, 12:51
"Стига ти пиенето.Време е вече да спреш точно в момент,когато ми е било най-готино ми е идвало сериозно да му лисна чашата с алкохола в лицето.

ще те помоля поне веднъж да влезнеш тук пиян, за да видим дали има смисъл да пиеш или си оставаш същия залупеняк

Niakoitam
09-02-2015, 13:04
Вие двамата защо не вземете да си теглите по една патка и някоя и друга целувчица,че гледам нещо много ви е дотежало. Да хванете да поотпуснете напрежението малко. Не друго :)

Ма кораба даже си и вярва колко величествена особа е. :D

И отново пише върло неграмотно.

dreamwalker
09-02-2015, 13:08
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/78/b9/dc/78b9dcd775d837b0a7e1e2d712eb0300.jpg