PDA

View Full Version : Попитай Ice Queen! - тема 1



Ice Queen
08-31-2015, 13:40
Здравейте, тийнове! :) Реших да създам темата ''Попитай Ice Queen'', защото: видях, че няма друга подобна и тази ще е единствената такава тема и ще е нова и доста оригинална, а и доста тийнове имат проблеми дали ще са в къщи или в училище и правят по 100 теми в различните форуми за тинейджъри из интернет и не само. И реших да направя тази тема! 8) Можете да ме питате за всичко, което ви интересува! Ще отговарям на всеки един поотделно! Ако се съберат много въпроси в тази тема и станат 100 - 110 страници или дори повече ще направя и втора тема! :) Пък и ще се старая да влизам поне веднъж на седмица и да отговарям на въпросите ви! 8) Ако пък въпросите ви са твърде лични и не желаете да ги споделите тук можете да ми пишете на лично съобщение! Честита ни първа тема! :p

RapExotic
08-31-2015, 16:09
Как да забременя момиче през чата?

inewton
08-31-2015, 16:23
По какъв начин мога да намеря едновременно и импулса, и местоположението на елементарна частица?

ДОТА
08-31-2015, 19:48
колко често трябва да биеш жена, за да те обича

Ice Queen
09-01-2015, 19:00
Добре, добре, хора. Виждам вашето неодобрение към темата, но поне не се дръжте грубо! :) Опитвам се да ви помогна. Схващате ли? Ако имате проблеми можете просто да ми ги споделите анонимно и аз ще се опитам да ви помогна! Но не очаквайте от мен да ви ги реша. Ок? 8) Та ... започваме.
До RapExotic: Зададеният въпрос от теб е направен само за е*авка, но ... да ти отговоря. Това е невъзможно. Освен, ако просто не си го представиш. :D
До inewton: Домашното ли се очаква да ти напиша? ;) И ... това е за проблеми. А не за домашни. 8)
До ДОТА: Хайде, да не започваме с насилие, а?! :) И за какво ти е да биеш жена с цел ''да те обича''? Просто ... покажи й, че я обичаш. Но не я бий. Отблъскващо и болезнено е. И не се шегувай по този начин.
Хора, ако не приемате темата ми сериозно просто не ми задавайте излишни въпроси! :) Успех!

LoadRunner
09-01-2015, 19:27
Здравейте, тийнове! Ако се съберат много въпроси в тази тема и станат 100 - 110 страници или дори повече ще направя и втора тема! :)

:lol:

RapExotic
09-01-2015, 19:28
Опитвам се да ви помогна. Схващате ли? Ако имате проблеми можете просто да ми ги споделите анонимно и аз ще се опитам да ви помогна! Но не очаквайте от мен да ви ги реша. Ок?
..
Хора, ако не приемате темата ми сериозно просто не ми задавайте излишни въпроси! :) Успех!

Не приемаме темата сериозно, понеже нямаш нужния авторитет пред аудиторията тук, за да се допитваме до отговорите ти. Може би щеше да е по-различно ако в първия си пост беше представила себе си, така че хората да придобият представа към какъв човек се обръщат за помощ. Също така и ако участваше и в другите теми, така че да разберем как мислиш по дадени въпроси. Все пак форума е създаден хората да създават собствени теми за проблемите си и другите да им дават съвети, а не да искат мнението само на един човек.
И не го казвам с лошо, а го казвам директно, както го виждам. ;)

И за да не е спам ще задам въпрос, който вълнува доста от потребителите тук:
Какво мислиш за така наречените връзки от разстояние или онлайн връзки? Става въпрос за такива, в които двамата партньори не са се виждали на живо или се виждат много рядко, но поддържат връзката си през чата и телефона. Има ли смисъл от това или е чиста загуба на време?

LoadRunner
09-01-2015, 19:30
ще те възприема по-сериозно ако си снимаш циците

ДОТА
09-01-2015, 19:32
До ДОТА: Хайде, да не започваме с насилие, а?! :) И за какво ти е да биеш жена с цел ''да те обича''? Просто ... покажи й, че я обичаш. Но не я бий. Отблъскващо и болезнено е. И не се шегувай по този начин.

Обичам те, искаш ли да се видим ?


ще те възприема по-сериозно ако си снимаш циците

Тя ако имаше цици вече да ги е показала, само така жена може да привлече внимание.

Ice Queen
09-01-2015, 19:35
Да, добре. Пиша се Ice Queen, както виждате, а и няма да кажа истинското си име. На 18 съм. От София. Ще отговарям на проблемите на хората в темите им, но си мисля, че и тук не е зле да има една темичка като моята. :)
За връзките от разстояние ... ако хората се обичат не трябва да им пречи и да са разделени. Пък и интернет е толкова напреднал, че ще се виждате често и без да си говорите по телефона. Пък и е безплатно. Не е загуба на време. Поне не и за хората, които имат такава връзка. 8)
И не, няма да си покажа гърдите! Това е обида!

ДОТА
09-01-2015, 19:37
И не, няма да си покажа гърдите! Това е обида!

Наистина е обида, обида е за нас, че не ги показваш.

Ice Queen
09-02-2015, 08:52
Добре, де, кое нормално момиче ще тръгне да си показва гърдите по форумите? :O Поне не и аз.

ДОТА
09-02-2015, 12:55
Добре, де, кое нормално момиче ще тръгне да си показва гърдите по форумите? :O Поне не и аз.

Ако те е срам от тялото ти, ако нямаш цици, разбира се, че няма да тръгнеш да си ги показваш.

JDeel
09-02-2015, 16:53
Тя ако имаше цици вече да ги е показала, само така жена може да привлече внимание.
да, вниманието на тъпунгерите :D

bohemiann
09-03-2015, 14:22
Колко често ще отговаряш на въпросите си,

защо си мислиш, че някой тук иска да те пита нещо,

чувстваш ли се незначителна в реалния живот около теб

имаш ли си гадже

какъв модел ти е телефона :D

fanton1
09-03-2015, 16:46
Помогни ми при търсенето на аниме.

ДОТА
09-03-2015, 19:47
да, вниманието на тъпунгерите :D

Завиждаш, че на мен показват
а на теб отказват

BeautyCupcake
09-09-2015, 20:15
Завиждаш, че на мен показват
а на теб отказват

Loool
има рима деба

baby_baby
09-09-2015, 21:32
Как да забременя момиче през чата?

:lol: