PDA

View Full Version : Съществува ли лечение за раздвоение на личността?



ангелче_12513
09-01-2015, 10:09
За тези които не знаят какво е това, това е психическо състояние в което се мислиш за различна личност и искаш да имаш нейния живот . И тъй като имам депресия , раздвоението на личноста ще си отиде ли заедно с депресията? Бях решил да пробвам с антидепресанти , но прочетох , че са много и вредни се отказах. Обаче , вече не издържам и направо откачам..
Нали знаете , човекът буквално започва да си мислиш , че е друг човек , обаче в главата ми е направо торнадо ...
Не мога да го обясня , аз решавам , че ще бъда като някой друг човек и веднага започвам да го копирам и да си мисля , че това всъщност съм аз. Това да не би , да е психично заболяване? Много бързо се поставям на мястото на някои хора , и съм като някой психопат. Даже един мой приятел веднъж ме попита:
"Има ли ти нещо"?

Хора , хайде ми препоръчайте някакви медикаменти.......


Препоръчайте ми някакви медикаменти против раздвоение на личноста.

Mozzela
09-01-2015, 10:42
трябва да се консултираш с психиатър, не ти знаем положението, че да кажем какво ти има точно, щото може би си въобразяваш

ангелче_12513
09-01-2015, 10:43
Опитвал съм да търся решение и нищо не помогна и нон стоп се мисля за различен човек , направо откачам ! Сигурно съм с някакво психично заболяване , защото в момента имам някакво мозачно торнадо , все едно съм се дрогирал(не че съм го правил) и винаги съм пълен с енергия и вървя много бързо и изглеждам странно , сигурно това е от нервната ми система...

Mozzela
09-01-2015, 10:45
от колко време си така?

ангелче_12513
09-01-2015, 10:48
Антидепресантите ще свършат ли работа , извинявам се за глупавия въпрос? Наистина съм зле и даже не мога да излизам.
Нямам и никакви възможности за психиатри.

Mozzela
09-01-2015, 13:34
много бедно си описал проблема :/ може са са куп неща, но най вероятно просто си претърпял някаква рязка промяна и си депресиран.. преди да прибегнеш до медикаменти пробвай да разкараш тези мисли от ума си, заеми се с нещо, спортувай, дръж ума си зает с нещо и т.н. Нека все пак някой по компетентен изкаже мнение

Mozzela
09-01-2015, 13:36
нали беше заинтересован от сумо, запиши се на някакъв подобен спорт (бях предложил в конкретната тема), направи нови приятели или ходи с някой сегашен и така

galen_plamen
09-01-2015, 18:58
ТИ СИ ДЕТЕ , ТАКИВА ЛЕКАРСТВА СЕ ВЗИМАТ САМО СЛЕД ПРЕГЛЕД ОТ ЛЕКАР И С РЕЦЕПТА ,СЪЩО ТАКА И НА ДЕЦА НЕ СЕ ДАВАТ
.
ТИ СЪВСЕМ НЕ СИ ЗАПОЗНАТ , В НИКОЯ АПТЕКА НЯМА ДА ТИ ДАДАТ ТАКИВА ЛЕКАРСТВА ,
.
ИМА СИ ЛЕКАРИ , А И ТИ САМ СЕ ОБЪРКВАШ ИЛИ ВНУШАВАШ МОЖЕ БИ
.
сам не можеш да си помогнеш , до 18 г, лекарите по психиатрия или други изписват и часове при психолог безплатно

galen_plamen
09-01-2015, 19:15
РАЗДВОЕНИЕ НА ЛИЧНОСТТА НЕ Е ТОВА ,КОЕТО КАЗВАШ , ТО Е СЕРИОЗНО ЗАБОЛЯВАНЕ -( ШИЗОФРЕНИЯ)
=
МАЛЪК СИ И НЕЩО СИ МИСЛИШ , НО ЗА ДА СИ ГО МИСЛИШ ЗНАЧИ ТРЯБВА НЯКАКВА ПОМОЩ

Ouroboros
09-01-2015, 19:34
Нямаш раздвоение на личността. Ако имаше нямаше да помниш кога превключваш от един човек в друг и щеше да го правиш неочаквано и двете ти личности нямаше да се познават и т.н.
Объркан си, не пий нищо експериментално и иди на психиатър.

urpa4a
09-02-2015, 06:27
Нямаш раздвоение на личността. Ако имаше нямаше да помниш кога превключваш от един човек в друг и щеше да го правиш неочаквано и двете ти личности нямаше да се познават и т.н.
Объркан си, не пий нищо експериментално и иди на психиатър.

+1