PDA

View Full Version : Русия подготвя военна операция срещу ИД



producenta
09-02-2015, 08:19
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1492151

алах агбара го закъса май

а американците и дума не обелват щото те забъркаха тая кочина

Au79
09-02-2015, 08:33
Пише се аКбар.

Martyyy2
09-03-2015, 15:44
Пише се аКбар.

jeno po4va6 voina koqto 6te zagybi6

sre6ty producenta i michael jackson nqma 6ans

ДОТА
09-05-2015, 13:39
Русия вече ги тресна, а смотаните американци пускат интервюта, в които гледат като насрани и реват, че не трябвало да го прави.

defender
09-11-2015, 19:53
от нета:
"Независима държава ли е България? Защо нашата страна не дава разрешение за хуманитарен полет? Забраната идва в момента, в който излезе информация, че Русия е предприела операция по унищожаването на Ислямска държава. Пак да питам – дори и да носят оръжие, а не хуманитарна помощ, вие за кого държите в този конфликт, американски ибрикчии, пардон, български министри? За ислямистите? Да очакваме ли, ако американците ни заповядат, да изпратим хуманитарна помощ за Ислямска държава в състав от ножове за рязане на глави и оранжеви гащеризони за жертвите на джихадистите?

По същото време, докато са искали разрешение от нас, руснаците са поискали и от Гърция. Гърците, които за разлика от нас наистина вземат решенията си самостоятелно, веднага обявиха, че от посолството на САЩ са поискали страната им да не дава разрешение на Русия. Нашето министерство не дава такава информация, но пък гордо заявява, че си било взело решението само."

urpa4a
09-18-2015, 21:47
от нета:
"Независима държава ли е България? Защо нашата страна не дава разрешение за хуманитарен полет? Забраната идва в момента, в който излезе информация, че Русия е предприела операция по унищожаването на Ислямска държава. Пак да питам – дори и да носят оръжие, а не хуманитарна помощ, вие за кого държите в този конфликт, американски ибрикчии, пардон, български министри? За ислямистите? Да очакваме ли, ако американците ни заповядат, да изпратим хуманитарна помощ за Ислямска държава в състав от ножове за рязане на глави и оранжеви гащеризони за жертвите на джихадистите?

По същото време, докато са искали разрешение от нас, руснаците са поискали и от Гърция. Гърците, които за разлика от нас наистина вземат решенията си самостоятелно, веднага обявиха, че от посолството на САЩ са поискали страната им да не дава разрешение на Русия. Нашето министерство не дава такава информация, но пък гордо заявява, че си било взело решението само."

Само да вметна, евро съюза спуска квотите, а те са тясно свързани с американците, не за друго просто са най-големия кредитор на европа по времето на райха!
И пита се как и по какъв начин се допита до народа, за да се изкаже толкова смело, че е взело решението само, защото за да вземе едно правителство решение самосиндикално, трябва преди всичко да предизвика референдум, за да се допита до мнението на народа - уви - ГРЕДА!

ДОТА
09-30-2015, 10:36
FOX News: Русия поиска от САЩ да спре с полетите над Сирия

http://www.blitz.bg/news/article/364479

от десет минути се смея и не мога да спра.
Руснаците толкова нежно го вкараха в американските задници, че сигурно в следващите десет години ще ги боли като седнат.

ДОТА
09-30-2015, 11:01
А този линк е за ауриса, че шефовете му са забранили да влиза в сайтове, които не са на издръжка на американците

http://www.foxnews.com/world/2015/09/30/boots-on-ground-russian-lawmakers-back-putin-sending-troops-to-syria/?intcmp=hpbt1

Russians tell US to remove warplanes from Syria, senior official says

а коментарите там са много показателни
===========================================
Fox News' Jennifer Griffin and Lucas Tomlinson and the Associated Press contributed to this report.

Associated Press са може би единствените, които не са на подчинение на американците и е много интересно да се види разликата между тях и останалите на разни презконференции.

golemiq_korab_minava
09-30-2015, 11:58
Може да наблюдаваме за пръв път в историята военен пряк сблъсък между Русия и САЩ ( на местно регионално ниво)

aurissaaaaa
09-30-2015, 16:07
^ хайде без сблъсъци ако може

Иначе е окей т'ва, САЩ и без това само бомби ръсеха досега и сума деца избиха. Щом на руснаците им се плаща за войната, да си правят к'вото знаят.


Информацията, която стига до мен обаче е че Русия хвърля бомби върху бунтовниците, не върху терористите от ИД.

Изобщо не бих се учудил ако на Путин плановете са да ги въоръжи и да дестабилизира и Иран, че да тръгнат още по-големи талази пълчища към ЕС. Отново повтарям, че Русия влезе в Сирия след като САЩ и Иран взеха да си пооправят отношенията. Намирисва нещо и ще видим какво ще последва.

golemiq_korab_minava
09-30-2015, 16:19
Пътво. В момента Русия Ирак и Иран са в съюз. Второ.. Талази ходят и към Русия. Само в Москва живеят няколко милиона мюсюлмани. Трето. Русия ясно заяви, че ще защитава легитимното правителство на Асад в Сирия.

ДОТА
09-30-2015, 16:52
Отново повтарям, че Русия влезе в Сирия след като САЩ и Иран взеха да си пооправят отношенията.

Аз не знам да са си оправили нещо, но помня как Русия се намеси и Иран се съгласи на зададени от Русия условия. Знам и как в Иран в момента имат същото мнение за американците, каквото имаха и преди.
Но ми е забавно как тия отгоре ти спускат инфо как благодарение на тях нещо се било случило, кво като целия свят е наясно, че се е случило със съдействието на друг.

corbV2
09-30-2015, 16:59
Републиканците натискат против споразумение с Иран, така че особено ако републиканец стане президент, няма да има никакво оправяне на отношенията.

aurissaaaaa
09-30-2015, 17:58
ама ме кефи как и думичка не обелихте за това, че руснаците пускат бомби по бунтовниците, не по ислямска държава

айде, оставете ги Иран и САЩ. Дайте за ИД и Русия да си говорим.

ДОТА
09-30-2015, 18:16
ама ме кефи как и думичка не обелихте за това, че руснаците пускат бомби по бунтовниците, не по ислямска държава

айде, оставете ги Иран и САЩ. Дайте за ИД и Русия да си говорим.

http://www.blitz.bg/news/article/364577

Председателят на комитета на Съвета на Федерацията по международните въпроси Константин Косачев не изключва възможността борбата с "Ислямска държава" да засегне не само територията на Сирия, но и други определени страни, предава Интерфакс.
"Не изключвам никакви сценарии по простата причина, че да се опитваш да решиш проблема с "Ислямска държава" в определен сегмент е невъзможно, разбирайки, че тези, които сирийците преследват с наша помощ, могат да пропълзят зад някаква виртуална граница, да се възстановят, да се презаредят и да проведат "курс на лечение". Извинете за некоректното сравнение, но когато гониш насекомо, не е достатъчно да го насочиш към кухнята на съседите. Това би направило безмислено нашите усилия по противодействието на тероризма", заявява Косачев в ефира на телевизия "Россия24".

Той отбелязва, че неслучайно в обръщението на президента на Русия към Съвета на Федерацията за възможността за използване на въоръжените сили на Русия против "Ислямска държава", а също така и в постановлението на върховната палата, не е била посочена конкретна страна"

"В него се казва, че Въоръжените сили на Руската федерация ще бъдат използвани зад пределите на страната при отчитане на това, че оперативната обстановка може да изисква и различни варианти на действие", каза Косачев.

Превод и редакция: БЛИЦ

ДОТА
09-30-2015, 18:29
Лидерът на "Ислямска държава" се скри в миша дупка! Избягал след предупреждение за ударите
Арабски източници твърдят, че лидерът на "Ислямска държава" Абу Бакр Ал-Багдади, е бил предупреден за ударите и е успял да избяга от Хомс в Рака, съобщава 1тв.ру, като цитира сирийски наблюдател.
Основната цел на руските удари на този етап е да помогнат на сирийската армия да разсече позициите на ИД в Сирия и в Ирак, като може в действителност да бъдат атакувани от въздуха и в Ирак, добавят арабски източници.

Другата основна задача е да осигурят огнева поддръжка от въздуха на кюрдските армии, които да атакуват столицата на "Ислямска държава" - Рака, където се предполага,че се е укрил Ал-Багдади.

http://www.blitz.bg/news/article/364583

aurissaaaaa
09-30-2015, 18:30
ти май не ме разбра http://www.bbc.com/news/world-middle-east-34399164

http://yalibnan.com/wp-content/uploads/2014/05/syria-factions.jpg

ДОТА
09-30-2015, 18:34
Те тия срещу Асад са продукт на щатите и не се различават много от ИД.
Русия пое ангажимент да защитава легитимно избрано правителство, а чак след това ще разчиства боклука произведен от американците.

aurissaaaaa
09-30-2015, 18:35
да де ама там е проблемът - нещо ме навежда на мисълта, че няма да 'изчистят' ИД, а ще ги оставят да тероризират населението и да ни пращат маймуни на балканите....

ДОТА
09-30-2015, 18:42
То така става като четеш избирателно и това избирателно е избрано от тия над теб.
Путин в прав текст каза, че причината да се заеме с ИД е, че в момента много руснаци са при тях, но същите тия руснаци някой ден ще решат да се приберат в Русия и няма да го направят, защото Русия им липсва.
На Русия въобще не и пречи конфликт ставаш толкова далеч, но винаги подкрепят съюзниците си, а такива в момента са Иран и Ирак.

golemiq_korab_minava
09-30-2015, 18:42
да де ама там е проблемът - нещо ме навежда на мисълта, че няма да 'изчистят' ИД, а ще ги оставят да тероризират населението и да ни пращат маймуни на балканите....
Ми като се съмняваш... Що никъде го няма НАТО?

ДОТА
09-30-2015, 18:45
Ми като се съмняваш... Що никъде го няма НАТО?

Нато по-добре да го няма, тъкмо доставките на оръжие за ИД ще спрат, че досега само те ги въоръжаваха.

golemiq_korab_minava
09-30-2015, 18:53
Нато по-добре да го няма, тъкмо доставките на оръжие за ИД ще спрат, че досега само те ги въоръжаваха.
Ми като са прости европейците.. Иначе се мъчат с демонстрирането на сила по аматьорски с два самолета. Въобще не ми пука де.

golemiq_korab_minava
09-30-2015, 18:54
И честито, ще ни пазят въздушното птодтранство

ДОТА
09-30-2015, 20:22
И честито, ще ни пазят въздушното птодтранство

Има и хубаво в това. Дебелата свиня борисов го е подписал, а това много лесно може да бъде прието за национално предателство и след това разстрел по бързата процедура.
================================================== =======
Външно на Русия: Западът води информационна война срещу нас заради Сирия

Официалният представител на Външно министерство на Русия Мария Захарова излезе със специално обръщение по повод публикациите в няколко чуждестранни медии, че в Сирия има жертви сред мирното население в резултат на руските авиоудари.„Още не е завършила речта на министър Лавров пред Съвета за безопасност и вече тръгнаха многочислени информации в западните, регионалните медии, в това число и украинските, че в хода на военната операция, която осъществява Русия, загиват мирни жители и че едва ли не тази операция не е насочена в полза на демократичните сили на мирното население”, отбелязва Захарова.

„Искам да кажа, че всичко това и самата информационна атака, самата информационна война, за която толкова пъти сме слушали, някой е подготвил лошо”, добави Захарова и призова медиите да ползват само проверена информация.

Според нея руските ведомства са готови да предоставят такива данни.

Както е известно, днес Съветът на федерациите в Русия разреши на военните да проведат операция в чужда страна по искане на президента Владимир Путин. Ръководителят на Администрацията на руския държавен глава Сергей Иванов подчерта, че става въпрос за военна операция в Сирия, която е и противодействие на бойците от „Ислямска държава”.

http://www.blitz.bg/news/article/364557

defender
09-30-2015, 21:17
Аз вече почвам да си мисля че Путин и Обама са в един отбор, и просто ни играят някакъв театър за да се извърши новото шибано преразпределение на света и народите.

изобщо това с войните в Близкия изток, това с бежанците ми изглежда шибана постановка.


ПП: Но все пак с оглед на разигралата си ситуация и сценка в последните години, морално съм за руснаците.

А материално, всички знаем, че шибаните западни капиталисти са по-богатите.

defender
10-01-2015, 12:05
Абе, някой може ли да ми каже каква е разликата между е "терорист от ИДИЛ" и "умерени бунтовници" срещу режима на Асад обучавани от сащ?

ДОТА
10-01-2015, 15:59
Иран се включи, Ирак ще се включи скоро, Хизбула също е с тях, кюрдите и те, а за горките отрочета на ЦРУ остава само да чакат да се затвори котела и да ги избият до крак. Там неща като 'предаване' не работят, ще ги трепят като хлебарки.

aurissaaaaa
10-01-2015, 16:59
Преди малко излезе новина, че САЩ са поискали от Англия, Франция и Германия да се оттеглят от преговорите по върпоса със Сирия.

Което потвърждава на дифендъра съмненията, че имат намерението да си измият ръцете и да оставят Русия да им сърба попарата.

Аз ви казах още миналата година, че имат намерението да оставят лумпените в азия да се избиват помежду си, ама ми се смеехте тогава. Изтеглиха се от Ирак, тренират някакви там бунтовници и мятат бомби. И сега цялата кочина явно руснаците ще оправят - предложили били и в Ирак да влязат ако им бъде поискана помощ.


Цирк :Д !

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/middleeast/syria/11903365/US-wants-Britain-Germany-and-France-excluded-from-Syria-peace-talks.html

golemiq_korab_minava
10-01-2015, 17:10
Преди малко излезе новина, че САЩ са поискали от Англия, Франция и Германия да се оттеглят от преговорите по върпоса със Сирия.

Което потвърждава на дифендъра съмненията, че имат намерението да си измият ръцете и да оставят Русия да им сърба попарата.

Аз ви казах още миналата година, че имат намерението да оставят лумпените в азия да се избиват помежду си, ама ми се смеехте тогава. Изтеглиха се от Ирак, тренират някакви там бунтовници и мятат бомби. И сега цялата кочина явно руснаците ще оправят - предложили били и в Ирак да влязат ако им бъде поискана помощ.


Цирк :Д !

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/middleeast/syria/11903365/US-wants-Britain-Germany-and-France-excluded-from-Syria-peace-talks.html
Петрол

ДОТА
10-01-2015, 17:12
Ти ако ме виждаше сега как ти се смея, щеше да сметнеш предното за усмивка.
Кви преговори за Сирия си измисляш, те нали тия западни педали бяха на позицията на щатите и ревяха за свалянето на Асад.
Русия е десет хода пред американците, въобще не си въобразявай, че щатите правят нещо, което Путин вече да не е предвидил и да не е намерил решение за него.

Зам.-шефът на щаба на ВВС на САЩ по разузнаването генерал-лейтенант Робърт Ото опроверга изявлението на американския сенатор Джон Маккейн за това, че руски самолети в Сирия са нанесли удари по тренирани от САЩ групи.
Единия признава, че тренират терористи, а другия след него опровергава.

ДОТА
10-01-2015, 19:02
Финансираната от Саудитска Арабия групировка Джейш ал-Ислям обяви война на Русия, съобщи „Ню Йорк Таймс”

Имаше една информация преди време, че Русия изрично е казала на Саудитска Арабия, че всеки техен опит да се намесят ще предизвика контрамерки, които ще бъдат еднократни и след тях няма да остане нищо.

aurissaaaaa
10-02-2015, 02:59
Петрол

договорите за Иракския петрол са в Китай

САЩ си имат собствен и отделно ги има и арабелските държави

стига с тоя петрол, глупости са това

golemiq_korab_minava
10-02-2015, 06:56
договорите за Иракския петрол са в Китай

САЩ си имат собствен и отделно ги има и арабелските държави

стига с тоя петрол, глупости са това

Хахаха. Глупости били. Хайаха освен това... никой не спазва международните закони и правила.

Aeternal
10-02-2015, 09:05
Аз вече почвам да си мисля че Путин и Обама са в един отбор, и просто ни играят някакъв театър за да се извърши новото шибано преразпределение на света и народите.

изобщо това с войните в Близкия изток, това с бежанците ми изглежда шибана постановка.


ПП: Но все пак с оглед на разигралата си ситуация и сценка в последните години, морално съм за руснаците.

А материално, всички знаем, че шибаните западни капиталисти са по-богатите.

Морално и едните, и другите са за ебане.

Никой не прави нищо за най-голямата кочина - Саудитска Арабия.
Тея са вързани във всички нива на тероризма, отделно, че са най-големия 'износител' на радикален ислям, наскоро искали да дават пари за джамии за новите преселници в Германия, да имало къде да се молят, а няма да дадът пари за тяхното хранене и настаняване.
Също дават най-много финансиране на терористичните организации.
Кралското семейство е близко с Буш.
В същото време търгуват петрол с САЩ и са най-големия пряк инвеститор в Русия.
Хич няма театър.

golemiq_korab_minava
10-02-2015, 09:28
Ами Арабията повече се предлага на САЩ, докато Иран е на Русия. И от тук тръгва цялата агресия срещи Иран.

defender
10-02-2015, 12:23
Морално и едните, и другите са за ебане.

Никой не прави нищо за най-голямата кочина - Саудитска Арабия.
Тея са вързани във всички нива на тероризма, отделно, че са най-големия 'износител' на радикален ислям, наскоро искали да дават пари за джамии за новите преселници в Германия.

Браво търнале, добро мнение 1 към 1 направо (ама личи си че почерка ти от мосад, черпиш инфо от извора):

"Добре си живеехме с нашите мюсюлмани, но ето, че светът се разбурчи и строгият, но справедлив прочит на Корана превзе Близкия изток и вече нахлува в Европа. Зад този ислямски ренесанс стои мощна сила - парите на Саудитска Арабия.
Сега Саудитска Арабия отказва да приеме бежанци от войната, която тя самата подпали в Сирия. Но затова пък предложи да построи стотици джамии в Европа. И със сигурност тя ще подготви и духовниците, защото нашите тук не са достатъчно ревностни.
Какво да правим ние, които все още не сме мюсюлмани, а толерантни мултикултуралисти? Първо - да прочетем Корана. После да го прочетем втори път с подчертаване. И накрая да ни изпитат. А когото скъсат на изпита - 100 камшика на голо."

ДОТА
10-05-2015, 20:37
CNN и NYT се опитаха да скрият кой бомбардира болницата в Кундуз
http://www.blitz.bg/news/article/365752

Кадиров: И Афганистан се нуждае от помощта на Русия
http://www.blitz.bg/news/article/365775

Ал Кайда обяви награда за главата на всеки руски войник
http://www.blitz.bg/news/article/365720

Пентагонът: Русия ескалира войната в Сирия!
http://www.blitz.bg/news/article/365655

И черешката на тортата е от любимата ми Калина
http://a-specto.bg/obarkanite-merkel-i-oland/

ДОТА
10-07-2015, 14:27
Русия показа масирани удари с високоточни крилати ракети по обекти на терористите
От акваторията на Каспийско море са изстреляни 26 ракети и са поразени 11 цели
http://www.blitz.bg/news/article/366229

Грозния
10-11-2015, 00:38
Абе, някой може ли да ми каже каква е разликата между е "терорист от ИДИЛ" и "умерени бунтовници" срещу режима на Асад обучавани от сащ?Никаква :D!

Никой не прави нищо за най-голямата кочина - Саудитска Арабия.
Тея са вързани във всички нива на тероризма, отделно, че са най-големия 'износител' на радикален ислям, наскоро искали да дават пари за джамии за новите преселници в Германия, да имало къде да се молят, а няма да дадът пари за тяхното хранене и настаняване.
Също дават най-много финансиране на терористичните организации.Това!

САЩ очевидно не показаха решителност да се преборят с ИДИЛ, не защото не могат, а защото не искат! След като Русия предприе първите решителни действия срещу ИДИЛ, всички които де-факто подкрепят ИДИЛ взеха да вият на умряло - САЩ, Турция, Саудитска Арабия, Франция и др.

ДОТА
10-14-2015, 13:02
Интервюто на Барак Обама, което взриви Америка

http://mejdu-redovete.com/%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%8E%D1%82%D 0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BA-%D0%BE%D0%B1%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%B2%D0%B7%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B8/

голям смях е тая маймуна

Грозния
10-14-2015, 19:16
Интервюто на Барак Обама, което взриви Америка

http://mejdu-redovete.com/%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%8E%D1%82%D 0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BA-%D0%BE%D0%B1%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%B2%D0%B7%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B8/

голям смях е тая маймунаБарак Обама съзаде ИДИЛ или поне позволи ИДИЛ да се развихри!

golemiq_korab_minava
10-14-2015, 19:31
Не само той. Започна от войната в Ирак. После Либия. Сега Асад.. Всичко на малките хора може да се вижда ненормално, но действително мозъците на великите сили го плануват по начина какъвто става в ИД и Украйна. - война

Aeternal
10-19-2015, 14:29
Обама - ние се борим много добре със терористите от ISIS.
Путин - а трябва да се борите срещу тях.

defender
10-19-2015, 14:53
Обама - ние се борим много добре със терористите от ISIS.
Путин - а трябва да се борите срещу тях.

Меркел - споко момчета, ние ще ги интегрираме.


ПП: Тая история ми мяза малко на двама мъже се карат за съдбата на една жена, а жената като шаврантия ходи ту при единия, ту при другия и се опитва да смекчи положението.

haritov
10-20-2015, 07:12
преди усещах как повечето русофоби стават русофили

сега направо си го виждам

Aeternal
10-20-2015, 17:20
преди усещах как повечето русофоби стават русофили

сега направо си го виждам

А не, аз все още съм на мнение, че руснаците са прости шовинисти и са най-големия враг на България след турците.
Но това не означава, че подкрепям политиката на САЩ в близкия изток(или изобщо).
От втора световна насам и САЩ и СССР където и да се намесят, само свинщини след тях.

defender
10-20-2015, 19:55
прости шовинисти
значи казваш, че руснаците мразели американците, а американците не са шовинисти, защото обичали руснаците.
немците също не били шовинисти защото и те обичали руснаците, въпреки Хитлер.

Един път запада се опита да асимилира руснаците със сила чрез фашизма, веднъж се опитва духовно чрез либерализма, защо го прави. Но мисля, че и двата пъти се провалиха, само ще видим сега при втория опит как ще завърши, с война или миролюбиво.

Aeternal
10-21-2015, 02:30
Всеки който каже нещо лошо за Матушката автоматично казва нещо хубаво за САЩ и нацистка Германия.
После ми кажи що се цупиш, като ти кажат, че си тъп.
Ебати плоското мислене.

А същите като се опитаха нас да ни асимилират 2 пъти, и като гледам как има подлоги дето ценят русия повече от родината си, май доста успешно, кво да кажем?

haritov
10-21-2015, 08:27
то не е ли президента ти да пита американското посолство преди да пусне самолета

и бат бойко да не спи цяла нощ в размисли дали го свали

defender
10-21-2015, 11:19
А същите като се опитаха нас да ни асимилират 2 пъти, и като гледам как има подлоги дето ценят русия повече от родината си, май доста успешно, кво да кажем?

И какво съм казал срещу родината, къде видя конспирацията срещу родината в предишния ми пост.
Друг е въпроса, че ти хем се пишеш родолюбец, хем глобалист и обвиняваш други в шовинизъм и омраза към всичко чуждо, извърташ си принципите като чеверме на бавен огън.

Обясни къде са общите точки на родина и глобализъм, как ги съчетаваш тия двете.

Aeternal
10-22-2015, 00:43
И отново не знам къде видя глобализъм, бахти мизерията.
Автоматично приписвани грехове, трябва да се вкара инакомислещия в рамка, за да може да се маргинализира и принизи.
Колкото повече научавам за изминалия античовешки строй в нашата част от света, толкова повече го намразвам. И толкова по-болно ми става, че 26 години след смърта му, все още живее. Все още същите малки душици ползват едни и същи похвати, една и съща изпипана механика за да заробят себеподобните си, да ги унизят и да им вземат всичко за да гратифицират безсмисленото си, лишено от същност съществуване.
Навремето презирах всички напуснали България след отварянето на границите, вече не ги съдя така сурово, срещу тая ламя няма победа, няма излизане. Ние сме народ от роби и най-големия проблем на всички е на къде да се продадем. Срещу скомната си дажба всеки дърпа в една от двете посоки.
Жалки и низши хора. Презирам ви. Вие сте унижение за думата Човек.

aurissaaaaa
10-22-2015, 01:40
Един семеен познат, който живее в Полша вече от 15 години, обича да ги нарича татари. Според него 1-2 милиона етнически българи максимум да са останали, повечето възрастни хора. Останалите са татари.

Макар да не му споделям изцяло мнението, има нещо вярно - малко са тези, които нито са турчоля, нито с акъла на турчоля.

Все пак и аз съм на мнение, че тези, които офейкаха през 90-те и началото на 21в доста сериозно ни го сложиха на цялата държава. Сега е евтино и бизнес може да се прави тук, ама не останаха образовани българи ....

тъжно

ДОТА
10-27-2015, 21:56
Москва привика на килимчето военни аташета от НАТО да дават обяснения
Дипломатите с пагони трябва или да докажат твърденията, че руски самолети удрят граждански обекти в Сирия, или да ги признаят за фалшификация.
Ако до няколко дни чуждите представители не докажат твърденията си или не ги опровергаят, руското министерство на отбраната ще смята информацията за фалшифицирана, съобщават Ройтерс и ТАСС.
http://www.blitz.bg/news/article/371088

ДОТА
11-01-2015, 11:11
http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/11/01/syrien-us-allianz-fliegt-terroristen-aus-um-sie-vor-russen-zu-schuetzen/

хахаха, американците евакуират чалмите от ИД, за да ги спасят от руснаците.

Uncia
11-01-2015, 12:11
http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/11/01/syrien-us-allianz-fliegt-terroristen-aus-um-sie-vor-russen-zu-schuetzen/
Егати пародията. :lol:




тъжно
И ти ли си от онези дето още в ранните си 20 години, вече се отчаяли от простотията, която м/д от 100+ години, се случва в страната. И си казват, дано ситуацията да се оправи за децата ни... Въобще не си, и играят да вземат инициативата в свой ръце.

ДОТА
11-26-2015, 10:29
Не само заради Путин ционистите мразят Русия
https://anonybulgaria.wordpress.com/2015/10/30/%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D1%8A%D0%BC-%D1%80%D1%83%D1%81%D0%B8%D1%8F/

и оригиналната статия
http://davidduke.com/52429-2/

Израел е една от държавите подкрепящи ИД, видя се при атентатите през 2001, видя се и при същото в Париж.

ДОТА
11-26-2015, 15:46
Руснаците изтребиха терористите, убили руския пилот
Самите бандити се оплакаха в социалните мрежи, че ги удрят с касетъчни бомби и други "ужасни" оръжия
http://www.blitz.bg/news/article/377343

и доста интересни неща тук
http://tvzvezda.ru/

shadowOFtheMoon
11-27-2015, 19:03
http://offnews.bg/news/OFFTOPIC_18750/ID-prizna-Ne-napadame-Balgariia-zashtoto-haresvame-birata-vi_598520.html

bomar00
11-28-2015, 06:49
Rusiq e kapyt az kato gledam vis4ki gi e strah ot Islqmska Dyrjava