PDA

View Full Version : Изнервя ме



lost_in_paradise
09-02-2015, 08:25
Здравейте, имам един проблем с приятеля ми, който започва да ме изнервя супер много.
Като цяло с него се разбираме много добре, от дълго време сме заедно, но на скоро започнахме много да се дракаме за глупости.
Та да мина на проблема.. той почти винаги чака аз да предприема нещо за да правим секс и когато тази седмица реших да не му предлагам за да видя кога ще се сети, той започна да се изнервя за най-малкото, не ми дава да го прегръщам като спим "за да не му е гадно само на него" както ми каза и аз веднага се досетих за какво става въпрос.
Той е свикнал все аз да му искам и сега ми е сърдит защото "не съм се сетила една седмица" .. какво да го правя, обичам го не искам да се караме

paradosou
09-02-2015, 10:39
Кажи му с полушеговит тон, в прав текст обаче, че много се е разглезил от вниманието ти 8-). Знам ли... абсолютна истина е, ама в никъв случай не трябва да звучиш нападателно. Питай директно какво го спира да действа той и не приключвай темата докато не отговори така, че да внесе яснота. Не става все единият да поема инициатива...
Много детски се държи, на колко сте?

lost_in_paradise
09-02-2015, 13:01
Това съм го пробвала и колкото да замаже положението ми поиска точно 1 път и след това отново чакаше на мен, може би не съм била твърде убедителна в думите си :D
Аз съм на 17, а той на 21

baby_baby
09-02-2015, 15:16
Ти си виновна така си го научила а не трябва

lost_in_paradise
09-03-2015, 05:16
Че съм виновна - виновна съм, ама как да го отуча ако има въобще такъв вариант :D