PDA

View Full Version : Tyк ще намерите решение на въпросите си!



女性の目
09-02-2015, 19:22
От живота няма никакъв смисъл , ако той не съществува вечно. Той е много разнообразен.. земния живот е само един сън! В съня ти не осъзнаваш , че сънуваш. Нека наречем земния живот - земен сън. Разликата между нормалния и земния сън е че ти можеш да избереш на кое място да се събудиш. Можеш да се събудиш само в рая или ада. Как може да вярвате , че Бог не съществува? Бог и дявола са като кислорода и въглеродния диоксид. Хората вдишват кислород и издишват въглероден диоксид, растенията правят обратното. Работата е там че не може да има само хора , или само растения , защото ако има само растения , няма да има кислород, и ако няма хора то няма да има и въглероден диоксид. Същото е при мъжа и жената. Трябва да има и мъже и жени , защото жена без мъж или мъж без жена , няма как да има повече деца и наближава краят. Още един пример е положителното и отрицателно електричество. Един уред не може да работи само с положителна енергия , нито пък само с отрицателна енергия. На човек му е дадено от всичко по две. Две очи, два крака, две ръце , но той има само едно сърце , за да намери другото. Любовта е най-прекрасното чувство което идва от Бог. Любовта е духовно чувство , а не земно, и всеки който обича земните чувства като да си много богат и така нататък , той е неспособен да почувства любовта. Това е отговора на въпроса защо вие не можете да обичате. А дявола идва по друг начин. Той е като сянката, тъмнината. Тъмнината не е толкова силна колкото светлината. Вие знаете , че където има светлина там просто е невъзможно да има тъмнина. Ние можем да запалим светлината в нас чрез молитва, и да я поддържаме да гори чрез постоянни молитви! Но без светлината тук автоматично се появява тъмнината.


Да обсъдим малко България:
- Сигурно всички се питате , защо сме в такава криза? Мога да ви отговоря на този въпрос.
- Ние дължим всичко на борците за свобода! Например Васил Левски е свързан със символа на лъва, и ние трябва дълбоко да съхраняваме този символ! Но , ако обърнем внимание на една банкнота от 20 лева , отзад много лесно ще забележим един лъв с забито острие в гърба. Това означава , все едно да забием острие в снимката на Васил Левски? Преди 2 години аз тренирах футбол , и много добре си спомням , деня в който имахме голям мач. Тогава родителите ми бяха дали една банкнота от 20 лева , да се почерпим след мача. И играх с парите в джоба. Но след първото полу-време , аз изведнъж започнах да се притеснявам супер много , дали ще паднем или ще бием , а аз по принцип не се притеснявах изобщо по време на мачовете. Започна да ми се вие свят и в крайна сметка нашия отбор падна с 5:2
Това не беше случайно, това стана заради банкнотита , която носех в мен по време на мача! Тази банкнота пълна с негативна енергия , която минава през нас и така не ни върви като народ. Да търгуваме с банкноти от 20 лева в България е все едно да търгуваме с монети с образа на Юда в царството на Исус Христос. Но и в банкнотата от 2 лева също забелязах нещо обезпокоително. Най-долу от дясно на банкнотата има 18 малки лъвчета. 18 е число съставено от три шестици. Това е номера на звяра 666. 6+6+6=18, на 18 години навършваме пълнолетние , да не забравим. Това е възрастта в която стават много самоубийства. Подробна информация може да видите в интернет.


Плътта е смъртна , но духът е безсмъртен. Където е съдено да бъде духът ни, той ще е там за винаги! В духовността времето не съществува , и духът разбира неща , които плътта ни не може да разбере. Каквото няма начало , то няма и край. Може Бог никой да не го е създал, той може да е нямал начало и може винаги да е съществувал! Това не можете да си го обясним , нали? Как може нещо да няма начало? Както казах в духовния свят "времето" не съществува и плътта не може да разбере какво е нещо без начало, или Бог не ни е дал да знаем! Бедните ще стават все по-бедни , а богатите все по-богати. Това са думи на самия Исус Христос!


Разберете , че по хубаво нещо от любовта няма! Земния живот е много ценен и вие самите да изпитате истинската любов на земята е много хубаво нещо. Любовта е едно от божиите чувства! Вие слушате музика с приятели с намерението да ги накарате да почувстват , това което и вие сте почувствали , когато слушате някоя песен. Така и Бог ни изпраща любовта. За да ни накара да почувстваме това, което и той чувства. Не всички ваще приятели , ще одобрят стила на музика , който вие слушате. Също така не всички хора ще харесат божията любов.


Земния живот е толкова ценен , че не може просто ей така изведнъж , да се изживее. В трудни моменти ние се молим със сълзи и си казваме "защо на мен"? Когато отново се появят хубавите моменти , ние забравяме Бог и вече няма за какво да се молим. За това Бог е създал тъгата.


Ако имате въпроси , задайте ги, имам отговор , почти на всичко. Много от нещата , които ви разказах съм ги натрупал от личен опит. Не зависимо дали вярвате в Бог или не, това се отнася за всички.

inewton
09-02-2015, 19:36
Ти самият знаеш ли в какво вярваш? Смесваш религията с езотерика и философия.

女性の目
09-02-2015, 20:04
Е че то едното без другото не може? Например , звездата на Давид е върху знамето на Израел, а именно Израел създаде тероризма! Всичките тези неща взаимодействат. Всичко е очевидно. но ти трябва да имаш желание да го видиш, иначе изобщо няма да го видиш!

inewton
09-02-2015, 20:15
Един истински религиозен човек не се занимава с окултни учения.

女性の目
09-02-2015, 21:04
Човек, знаеш ли как се изнервям , когато видя подобен коментар? Не мога да кажа , че това е окултизъм! Просто казвам , че тероризма който се е родил в Израел е заради звездата на Давид , която е ВЪРХУ самото знаме. Това означава все едно да сложиш петолъчка върху знамето. Духовните неща влияят дори и ти самия да не вярваш. Те са решили , че знамето трябва да изглежда така. Те може и да не знаят значението на звездата на Давид , но все пак да са я сложили върху знамето. И виж как малко след приемането на новото знаме на Израел , започна здрав тероризъм. Казват че Израел е бащата на тероризма. Ти ако не ми вярваш , не пиши. Събери 2+2 и ще разбереш че Израел е предал Бог. Хората там не носят кръст , а звезди на Давид. А звездата на Давид символизира пирамидата с 1 око масон(антихриста), ти май тези неща нещо не ги знаеш?

inewton
09-02-2015, 21:20
Ааа, добре,че беше ти да ме просветлиш, "учителю"!

lunacy
09-02-2015, 23:03
Но и в банкнотата от 2 лева също забелязах нещо обезпокоително. Най-долу от дясно на банкнотата има 18 малки лъвчета. 18 е число съставено от три шестици. Това е номера на звяра 666. 6+6+6=18, на 18 години навършваме пълнолетние , да не забравим. Това е възрастта в която стават много самоубийства. Подробна информация може да видите в интернет.

https://www.youtube.com/watch?v=txmodX93Vqs

女性の目
09-03-2015, 11:24
Ааа, добре,че беше ти да ме просветлиш, "учителю"!

Изобщо не се заяждам. Нито пък смятам коментара ти за ненужен.
Просто съм на мнение , че религията не е само религия.
Философията и екзотиката също имат обяснения за религията и обратното.

女性の目
09-03-2015, 11:27
Всичко духовно е част от Бог. И твоята душа идва от Бог! Сега ще ти дам пример, ти можеш да си създадеш въображаем приятел и да му дадеш име и характер. И той е част от теб, така и ние сме част от Бог. Плътта не е от Бог но духът е! Разбираш ли ме какво искам да кажа с това? Душата ти е малка частица от Бог.

女性の目
09-03-2015, 11:30
https://www.youtube.com/watch?v=txmodX93Vqs

Не ми тръгва видеото.

inewton
09-03-2015, 12:54
Философията и екзотиката също имат обяснения за религията и обратното.

:lol:Хахахахахахахахахаха търкалям се по пода от смях. :lol:

npp
09-03-2015, 13:15
От живота няма никакъв смисъл , ако той не съществува вечно. Той е много разнообразен.. земния живот е само един сън! В съня ти не осъзнаваш , че сънуваш. Нека наречем земния живот - земен сън. Разликата между нормалния и земния сън е че ти можеш да избереш на кое място да се събудиш. Можеш да се събудиш само в рая или ада. Как може да вярвате , че Бог не съществува? Бог и дявола са като кислорода и въглеродния диоксид. Хората вдишват кислород и издишват въглероден диоксид, растенията правят обратното. Работата е там че не може да има само хора , или само растения , защото ако има само растения , няма да има кислород, и ако няма хора то няма да има и въглероден диоксид. Същото е при мъжа и жената. Трябва да има и мъже и жени , защото жена без мъж или мъж без жена , няма как да има повече деца и наближава краят. Още един пример е положителното и отрицателно електричество. Един уред не може да работи само с положителна енергия , нито пък само с отрицателна енергия. На човек му е дадено от всичко по две. Две очи, два крака, две ръце , но той има само едно сърце , за да намери другото. Любовта е най-прекрасното чувство което идва от Бог. Любовта е духовно чувство , а не земно, и всеки който обича земните чувства като да си много богат и така нататък , той е неспособен да почувства любовта. Това е отговора на въпроса защо вие не можете да обичате. А дявола идва по друг начин. Той е като сянката, тъмнината. Тъмнината не е толкова силна колкото светлината. Вие знаете , че където има светлина там просто е невъзможно да има тъмнина. Ние можем да запалим светлината в нас чрез молитва, и да я поддържаме да гори чрез постоянни молитви! Но без светлината тук автоматично се появява тъмнината.


Да обсъдим малко България:
- Сигурно всички се питате , защо сме в такава криза? Мога да ви отговоря на този въпрос.
- Ние дължим всичко на борците за свобода! Например Васил Левски е свързан със символа на лъва, и ние трябва дълбоко да съхраняваме този символ! Но , ако обърнем внимание на една банкнота от 20 лева , отзад много лесно ще забележим един лъв с забито острие в гърба. Това означава , все едно да забием острие в снимката на Васил Левски? Преди 2 години аз тренирах футбол , и много добре си спомням , деня в който имахме голям мач. Тогава родителите ми бяха дали една банкнота от 20 лева , да се почерпим след мача. И играх с парите в джоба. Но след първото полу-време , аз изведнъж започнах да се притеснявам супер много , дали ще паднем или ще бием , а аз по принцип не се притеснявах изобщо по време на мачовете. Започна да ми се вие свят и в крайна сметка нашия отбор падна с 5:2
Това не беше случайно, това стана заради банкнотита , която носех в мен по време на мача! Тази банкнота пълна с негативна енергия , която минава през нас и така не ни върви като народ. Да търгуваме с банкноти от 20 лева в България е все едно да търгуваме с монети с образа на Юда в царството на Исус Христос. Но и в банкнотата от 2 лева също забелязах нещо обезпокоително. Най-долу от дясно на банкнотата има 18 малки лъвчета. 18 е число съставено от три шестици. Това е номера на звяра 666. 6+6+6=18, на 18 години навършваме пълнолетние , да не забравим. Това е възрастта в която стават много самоубийства. Подробна информация може да видите в интернет.


Плътта е смъртна , но духът е безсмъртен. Където е съдено да бъде духът ни, той ще е там за винаги! В духовността времето не съществува , и духът разбира неща , които плътта ни не може да разбере. Каквото няма начало , то няма и край. Може Бог никой да не го е създал, той може да е нямал начало и може винаги да е съществувал! Това не можете да си го обясним , нали? Как може нещо да няма начало? Както казах в духовния свят "времето" не съществува и плътта не може да разбере какво е нещо без начало, или Бог не ни е дал да знаем! Бедните ще стават все по-бедни , а богатите все по-богати. Това са думи на самия Исус Христос!


Разберете , че по хубаво нещо от любовта няма! Земния живот е много ценен и вие самите да изпитате истинската любов на земята е много хубаво нещо. Любовта е едно от божиите чувства! Вие слушате музика с приятели с намерението да ги накарате да почувстват , това което и вие сте почувствали , когато слушате някоя песен. Така и Бог ни изпраща любовта. За да ни накара да почувстваме това, което и той чувства. Не всички ваще приятели , ще одобрят стила на музика , който вие слушате. Също така не всички хора ще харесат божията любов.


Земния живот е толкова ценен , че не може просто ей така изведнъж , да се изживее. В трудни моменти ние се молим със сълзи и си казваме "защо на мен"? Когато отново се появят хубавите моменти , ние забравяме Бог и вече няма за какво да се молим. За това Бог е създал тъгата.


Ако имате въпроси , задайте ги, имам отговор , почти на всичко. Много от нещата , които ви разказах съм ги натрупал от личен опит. Не зависимо дали вярвате в Бог или не, това се отнася за всички.

едва ли Бог не може да съществува/живее без дявола, след като например е написано, че дяволът съвсем скоро ще бъде затворен и заключен далеч от Божието творение до края на вечността, плюс това е написано и че "тъмнината" се е намирала в състояние на крайна деградация преди истинския Бог да се яви в зрялата си форма, понеже "тъмнината" успяла да се прояви във висшата си форма на сатана чак след като Бог сътворил света за шест дена и изпаднал в състояние на сънност(съненост) от седмия ден нататък, така че избий си тези заблуди от главата, казваш, че човек има едно сърце за да намери другото, а като има примерно един черен дроб и един панкреас, това означава ли, че всеки човек трябва задължително да си намери още един черен дроб и още един панкреас - за какво са му на всеки по още един черен дроб и панкреас?!, а даваш ли си сметка колко много от истинските Светии/Пророци въобще не са имали любов с жена през целия си живот и пак са първи в Божието Царство?!

за това че досега е имало и опити за конспирации на духовно ниво имаш право, обаче колкото повече хора започнат да вярват в това че сатанинските знаци върху банкнотите и тям подобните неща действат негативно върху хората, толкова повече е възможно да се засили негативният ефект на тези конспирации върху обществото/хората/човечеството, защото това се явява един вид (като) (разпространение на) сатанинска религия/вяра, понеже от същата гледна точка по-добре би било ако хората не знаят и не вярват в тези неща, и ако ти беше наистина духовно просветлен, тогава нямаше да даваш на хората да вярват в сатанински вярвания, а по-скоро щеше да им говориш за правилната вяра в Онзи, Който наистина е истинският Господ Бог, и тогава вече на основата на правилната вяра в Него можеше да им обясниш и за погрешните/конспиративните вярвания, разбира се, като казвам тези неща, не те осъждам, понеже и целта на това да се свидетелствува/проповядва/пророчествува Словото на истинския Господ Бог е добра

какво въобще разбираш под "плът(та)"?!, защото пише, че именно истинският Господ Бог е създал човека с физическо тяло изградено от атоми и молекули, не стана(та):

"И Господ Бог създаде човека от пръст из земята, и вдъхна в ноздрите му жизнено дихание; и човекът стана жива душа." Битие 2: 7

докато "плътта", за която се говори например в Галатяни 5 е негативната област на човешкия и животинския ум явяваща се като резултат от грехопадението, тъй като преди това човеците не са имали такава "плът", но са били съвсем праведни/чисти в духовно отношение, плюс това е писано, че Господът, Исус Христос, е бил заченат от Св. Дух и роден от жена в тяло подобно на човешкото тяло, и че е възкръснал и се е възнесъл на "небесата" при Отца именно със същото тяло, макар и вече преминало през процеса на Божието възкресение

и защо си мислиш, че за човека е невъзможно да разбере дали има начало и край?!, това е възможно дори и просто чрез правилен начин на мислене/разсъждаване, освен че най-напред чрез правилно упражняване на вярата в Онзи, Който наистина е истинският Господ Бог, и истината е, че има начало и край на вечността, тъй като тя е хем безкрайна, хем периодична, защото след всеки неин край следва ново нейно начало, при това всички събития на вечността винаги се повтарят едно към едно в същият ред/същата последователност, като само ролите/местата на душите се сменят последователно вечност след вечност, затова и в Библията се говори за (цитирам) "вечни векове"

"Господ ще царува до вечни векове." Изход 15: 18,

"След това чух като че ли силен глас от голямо множество на небето, който казваше: Алилуя! Спасение, слава и сила принадлежат на нашия Бог; защото са истинни и праведни Неговите съдби; понеже Той осъди великата блудница, която е разтляла земята с блудството си, и даде върху нея възмездие за кръвта на Своите слуги. И втори път рекоха: Алилуя! И димът й се издига до вечни векове." Откровение 19: 1-3,

"И дяволът, който ги мамеше, биде хвърлен в огненото жупелно езеро, гдето са и звярът и лъжепророкът; и ще бъдат мъчени денем и нощем до вечни векове." Откровение 20: 10,

"Нощ не ще има вече; и не ще имат нужда от светене на светило или от слънчева светлина, защото Господ Бог ги осветява. И те ще царуват до вечни векове." Откровение 22: 5

Исус не е имал предвид, че бедните ще стават все по-бедни, а че злите/грешните рискуват да паднат още по-ниско ако продължат да прогресират в своята неправда, така че избий си го от главата това че Господ уж обрича бедните да станат още по-бедни

"който има, нему ще се даде, а който няма от него ще се отнеме и това което има." Марк 4: 25,

"Исус им рече: Още малко време светлината е между вас. Ходете докле имате светлината, за да ви не настигне тъмнината. Който ходи в тъмнината не знае къде отива." Йоан 12: 35
|
|
v

女性の目
09-03-2015, 13:15
*Екзотерика - моя грешка

npp
09-03-2015, 13:16
|
|
v

ако си мислиш, че истинският Бог е създал мъката/болката за да накара засегнатите от нея хора да вярват в Него и да Му се молят, просто се лъжеш, първо защото Той не е създател на негативни неща каквито са и мъката и болката, второ защото има и съвсем добри начини хората да бъдат доведени до покаяние от злодеянията (си) и чиста вяра в Него, плюс това най-малкото любовта и съвестта подтикват съответните човеци да вярват в Него и да Му се молят за спасение на (съответните) човеци(те)

inewton
09-03-2015, 13:16
Сега ще ти дам пример, ти можеш да си създадеш въображаем приятел и да му дадеш име и характер. И той е част от теб, така и ние сме част от Бог.

Споделяш концепцията на Фойербах за Бог? Противоестествено е за вярващ човек.

npp
09-03-2015, 13:21
Е че то едното без другото не може? Например , звездата на Давид е върху знамето на Израел, а именно Израел създаде тероризма! Всичките тези неща взаимодействат. Всичко е очевидно. но ти трябва да имаш желание да го видиш, иначе изобщо няма да го видиш!

защо си мислиш, че не може да има чиста вяра без езотерика и окултизъм?!, срещал съм доста хора с чиста вяра без дори и частичка езотерика, окултизъм и идолопоклонство

npp
09-03-2015, 13:24
Всичко духовно е част от Бог. И твоята душа идва от Бог! Сега ще ти дам пример, ти можеш да си създадеш въображаем приятел и да му дадеш име и характер. И той е част от теб, така и ние сме част от Бог. Плътта не е от Бог но духът е! Разбираш ли ме какво искам да кажа с това? Душата ти е малка частица от Бог.

а не ти ли е хрумвало това, че дявола също е дух, и неговото царство е също духовно?!, и именно окултизмът и езотеризмът са пътят на сатанинската религия/духовност

女性の目
09-03-2015, 13:37
Плътта умира, духът не умира. Защото Бог не е от плът и кръв , а той самия е дух. Аз вярвам в това че няма други богове. Вярвам и в това че "Бог" е името на нашия създател , и че хората са измислили думата "богове". Например , все едно Бог да се казва Петър и хората да се отнасят към останалите богове с Петровци.

npp
09-03-2015, 13:46
Плътта умира, духът не умира. Защото Бог не е от плът и кръв , а той самия е дух. Аз вярвам в това че няма други богове. Вярвам и в това че "Бог" е името на нашия създател , и че хората са измислили думата "богове". Например , все едно Бог да се казва Петър и хората да се отнасят към останалите богове с Петровци.

пак ти напомням за написаното, че дори самият Господ, Исус Христос, е бил възкресен и възнесен (заедно) с Неговото физическо тяло на "небесата" при Отца, а когато се говори за "кръв" от същата гледна точка за "плътта" представена в Галатяни 5 се има предвид потока на сатанинското познание в негативната област на човешкия/животинския ум, затова и когато Петър разбрал част от Божият истина, Исус му казал: "Блажен си, Симоне, сине Ионов, защото плът и кръв не са ти открили това, но Отец Ми, Който е на небесата."(Матей 16:17)

女性の目
09-03-2015, 14:15
Затова казах и че света е жесток, и за това казвам истината. А тези които познават истината и въпреки това грешат по своя воля. За тях наказанието е по-голямо. Повечето хора са чували , че звездата на Давид символизира зло , но те не са се интересували. Те не са потърсили истината.. не всеки има късмета да я открие. И въпреки , че не знаят какво правят те си поемат наказанието. Няма как да ти го обясня това.

npp
09-03-2015, 21:52
Затова казах и че света е жесток, и за това казвам истината. А тези които познават истината и въпреки това грешат по своя воля. За тях наказанието е по-голямо. Повечето хора са чували , че звездата на Давид символизира зло , но те не са се интересували. Те не са потърсили истината.. не всеки има късмета да я открие. И въпреки , че не знаят какво правят те си поемат наказанието. Няма как да ти го обясня това.

шикалките ти не струват и една стотинка, но вече взе да ставаш много жалък

女性の目
09-04-2015, 15:08
Може да се консултирате с мен , какво означава даден символ, как действа, има ли зли сили и така нататък. Но аз спирам да ви обяснявам повече , защото вие нищо не разбирате, всеки си знае неговото. Дори не си правите труда да вникнете малко.

inewton
09-04-2015, 18:59
Какво означава този символ?
https://2.bp.blogspot.com/-O-mkjuILUEE/VcvyWtMpsBI/AAAAAAAAD2Y/8sSoRydll-Y/s1600/Picture%2B6.png

inewton
09-06-2015, 20:41
Май не знаеш, а?

Meth
09-06-2015, 20:56
Явно не знае.
inewton, какъв е тоя символ ?

inewton
09-06-2015, 20:59
Символ на метал или на планета. Зависи в коя "наука" се използва.

女性の目
09-07-2015, 08:03
Нали аз трябваше да отговоря?

tochko
09-07-2015, 09:06
Хмммм интересно. как се решава въпрос дееба?

Meth
09-07-2015, 09:53
Нали аз трябваше да отговоря?
Тогава защо не го направи на време ?

女性の目
09-07-2015, 11:52
Иисус Христос е умрял на кръста заради греховете ни- той изкупва направените от нас грехове. И понеже е умрял на кръст, кръста се превръща в най-големия християнски символ. Преди хората са правили жертвоприношения към Бог за опрощение на греховете. И Иисус дойде да плати цената на всички грехове завинаги когато умря за нас на кръста!

inewton
09-07-2015, 12:10
^^ Браво! Пиша ти 6 по тълкуване на Новия Завет, ама по символика оставаш на поправка.

P.S. Още можеш да отговориш.

DoctorSatan666
09-07-2015, 12:10
И Иисус дойде да плати цената на всички грехове завинаги когато умря за нас на кръста!

Супер, значи сега можем да бъдем да грешни колкото си искаме. Мерси, Джийзъс...

defender
09-07-2015, 20:17
Супер, значи сега можем да бъдем да грешни колкото си искаме. Мерси, Джийзъс...

Ми хубаво, само, че ти не трябва да ползваш това, с намерение нарочно да продължаваш да грешиш.

女性の目
09-08-2015, 12:35
Кръста се подразбира като добър символ. Като погледнеш петолъчката за какво се сещаш? Символа е одушевен от създателя си. Кръста е одушевен от Бог , а Бог е добро. Значи кръста символизира ДОБРО. Смятам , че отговорих. И без това ми е трудно да обясня.

inewton
09-08-2015, 14:34
^^^ Female Eyes това си ти (чак сега се сетих). Бях се притеснил, че има и друг като теб.

defender
09-08-2015, 14:46
^^^ Female Eyes това си ти (чак сега се сетих). Бях се притеснил, че има и друг като теб.

Не си чувал за великия доктор сатан? Не е Female Eyes.
Ама ти си отскоро във форума де.
Female Eyes е постна салата с лек музикален фон на пачанга. При доктора говорим за тежък хардкор.

DoctorSatan666
09-08-2015, 15:06
Кръста се подразбира като добър символ. Като погледнеш петолъчката за какво се сещаш? Символа е одушевен от създателя си. Кръста е одушевен от Бог , а Бог е добро. Значи кръста символизира ДОБРО. Смятам , че отговорих. И без това ми е трудно да обясня.
Сериозно? Значи смяташ че средство за убийство, на което са загинали стотици хиляди хора, е "добър" символ? Мислиш ли че ако Иисус се върне на земята ще иска да види кръстове? Това е все едно да си последовател на Джон Кенеди и да носиш малък снайпер на врата си.

defender
09-08-2015, 15:09
Ама понякога е и доста прост.


ПП: исках да кажа неинформиран

女性の目
09-08-2015, 15:13
Female кого?

inewton
09-08-2015, 15:15
Не си чувал за великия доктор сатан? Не е Female Eyes.
Ама ти си отскоро във форума де.
Female Eyes е постна салата с лек музикален фон на пачанга. При доктора говорим за тежък хардкор.

Чел съм доктора, дори мисля, че малко спорихме в една тема, но как може да сравняваш доктора с Female Eyes? Доктора е интелигентен човек, дава собствени мнения докато ония само депресарски теми прави, а ако пише в някоя сериозна тема повтаря като папагал чутото/прочетеното от някъде.

Female Eyes е!

inewton
09-08-2015, 15:18
Female кого?

А 女性の目 какво означава?

defender
09-08-2015, 15:30
докторче, ела да си полафим нещо за психология, философия.

DoctorSatan666
09-08-2015, 15:35
Female Eyes е постна салата с лек музикален фон на пачанга. При доктора говорим за тежък хардкор.
Хм, по-скоро нещо такова - https://www.youtube.com/watch?v=1T_nSzLm6hY


докторче, ела да си полафим нещо за психология, философия.
Че ти не разбираш нищо и от двете, какъв е смисъла?

defender
09-08-2015, 15:45
Че ти не разбираш нищо и от двете, какъв е смисъла?

Ами да преподаваш малко лекции, отдавна не си го правил.

Може ли да напишеш пак онова мнение за "преражданията" и че мозъка на човека имал способността да си напасва или нещо такова, защото ми трябва ама не мога да го намеря къде беше написано.

女性の目
09-08-2015, 15:46
女性の目 и ангелче_12513 са единствените ми акаунти тук. Имах и един друг , но с него не бях писал изобщо.

女性の目
09-09-2015, 10:41
Жертвоприношението на едно животно , изкупва част от греховете на един човек. А Иисус Христос жертва себе си за греховете на всички хора! Вярно е , че те все още правят грехове , но на тях винаги им е простено. Разбира се, това не значи че можеш да тръгнеш и да си грешиш на воля . Трябва да се помолиш Иисус и да му кажеш , че искаш неговото спасение и твоите грехове ще бъдат простени.

lunacy
09-09-2015, 18:59
^
разлика между саможертва и жертвоприношение за теб има ли?

inewton
09-09-2015, 19:22
Жертвоприношението на едно животно , изкупва част от греховете на един човек. А Иисус Христос жертва себе си за греховете на всички хора! Вярно е , че те все още правят грехове , но на тях винаги им е простено. Разбира се, това не значи че можеш да тръгнеш и да си грешиш на воля . Трябва да се помолиш Иисус и да му кажеш , че искаш неговото спасение и твоите грехове ще бъдат простени.

А тогава защо има Ад? То по твоята логика и серийните убийци, и свещениците педофили и гейове, и разните лъжепророци и лъжеучители отиват в Рая.

BeautyCupcake
09-10-2015, 09:28
според мен Господ прощава само леките грехове. не такива като да убиеш човек или нещо от сорта

DoctorSatan666
09-10-2015, 10:06
според мен Господ прощава само леките грехове. не такива като да убиеш човек или нещо от сорта


Айде бе, и как го изчисли? Да не Бог да ти го прошепна на ушенце?

Колко инфантилен трябва да си за да смяташ че света (и тоя дето уж го бил създал) се върти около теб и се интересува дали си прецакал или излъгал някой; или дали не си направил или казал правилното нещо на втория ден от третата седмица след седмото пълнолуние преди зимното слънцестоене?

На никой не му пука! Кога ще го разберете това?

女性の目
09-10-2015, 10:16
Не мога да си представя как изглежда Бог, но всичко красиво е творение на Бог. Така че аз си представям Бог като най-красивото нещо без дори да съм го виждал. Състрадание, любов... тези неща идват от Бог и той ги чувства най-силно! Представи си този , който те обича безкрайно, най-милият, и този който разбира всички! Това е Бог. Този на който най-много му е жал за теб - това е Бог. Този който изпитва безкрайна любов към теб - това е Бог.

BeautyCupcake
09-10-2015, 11:25
Не мога да си представя как изглежда Бог, но всичко красиво е творение на Бог. Така че аз си представям Бог като най-красивото нещо без дори да съм го виждал. Състрадание, любов... тези неща идват от Бог и той ги чувства най-силно! Представи си този , който те обича безкрайно, най-милият, и този който разбира всички! Това е Бог. Този на който най-много му е жал за теб - това е Бог. Този който изпитва безкрайна любов към теб - това е Бог.

Абсолютно прав си! И аз съм АБСОЛЮТНО СЕРИОЗНА!!!

inewton
09-10-2015, 12:09
女性の目, кави прекрасни лекции, с нетърпение очаквам следващите ти постове.

Що не станеш поп?

defender
09-10-2015, 13:01
като най-красивото нещо без дори да съм го виждал. Състрадание, любов... тези неща идват от Бог и той ги чувства най-силно! Представи си този , който те обича безкрайно, най-милият, и този който разбира всички! Това е Бог. Този на който най-много му е жал за теб - това е Бог. Този който изпитва безкрайна любов към теб

малко ми мяза на доктор сатань шиесшиесшиест

DoctorSatan666
09-10-2015, 15:19
Не мога да си представя как изглежда Бог, но всичко красиво е творение на Бог. Така че аз си представям Бог като най-красивото нещо без дори да съм го виждал. Състрадание, любов... тези неща идват от Бог и той ги чувства най-силно! Представи си този , който те обича безкрайно, най-милият, и този който разбира всички! Това е Бог. Този на който най-много му е жал за теб - това е Бог. Този който изпитва безкрайна любов към теб - това е Бог.

> Бог
> той ги чувства

Тъкмо си мислех че е достатъчно малоумно бог да се смята за разумно, тоест мислещо същество, и сега изведнъж тоя олигофрен ни казва че бог имал и чувства.

http://prikachi.com/images/676/8349676g.gif



ПП: Добре де, ако бог има чувства, тогава как е безгрешен?

lunacy
09-10-2015, 19:03
ПП: Добре де, ако бог има чувства, тогава как е безгрешен?

какво имаш предвид?
също така, какво ще рече БЕЗГРЕШЕН? справедлив?

defender
09-10-2015, 19:51
изведнъж тоя олигофрен ни казва че бог имал и чувства.

защо го обиждаш така, разумни човече, дай разумни доводи, че той заслужава тази обида и че бил олигофрен.

lunacy
09-12-2015, 00:15
разлика между саможертва и жертвоприношение за теб има ли?

нали щях да намеря решение на въпросите си в тая тема
АБЕ 女性の目

LoveInfect
09-22-2015, 17:15
Е че то едното без другото не може? Например , звездата на Давид е върху знамето на Израел, а именно Израел създаде тероризма! Всичките тези неща взаимодействат. Всичко е очевидно. но ти трябва да имаш желание да го видиш, иначе изобщо няма да го видиш!

Нямаше да има никакъв тероризъм, ако Америка не ги беше спонсорирала...

inewton
09-22-2015, 18:35
Нямаше да има никакъв тероризъм, ако Америка не ги беше спонсорирала...

Не е само Америка, но си на прав път, чадо.

女性の目
01-24-2016, 13:44
Исляма и всички останали религии са дълбоко окултични. Християнството е най-добрата и правилна религия според мен.

LoveInfect
01-28-2016, 18:29
Егати цирка.

Животно
01-28-2016, 20:08
Как може да вярвате , че Бог не съществува?

след тва директно спрях да чета

Maria12345
02-09-2016, 12:46
Здравейте
Ще може ли да помоля за помощ.
Затруднявам се с намирането на отговорите на този тест.
Благодаря предварително.

http://i.imgur.com/ITi2grW.jpg

http://i.imgur.com/w69eAN7.jpg
http://i.imgur.com/9JxTcwl.jpg