PDA

View Full Version : Помощ



ivadimitrova11
09-03-2015, 12:04
Здравейте на всички във форума. Така искам да ви споделя какво ми се случи снощи докато правихме секс с приятеля ми. Може да ви прозвучи доста странно и тъпо, но наистина много ми стана гадно. Вчера вечерта правихме уникален секс, позата беше на задна .. Беше много яко докато не погледнах как приятеля ми гледа към прозореца!?!?!?! Господи полудях направо станах и отидох в другата стая .. При което той идва и ме пита какво става, защо сам реагирала така и т.н . Аз не му казах първоначално, но той после се усети. И оправданието му беше защото да не свърши по бързо?!!? Стига бе ще правиш секс и ще гледаш буквално през прозореца ?!? Не знам аз не можах много да се съглася, но не исках да продължим да се караме.. Моля ви кажете ми това дали е нормално или има нещо вярно във неговите думи, защото много ми стана гадно наистина.

BeeingCreepyCute
09-03-2015, 12:54
:D :D :D :D :D

Ouroboros
09-03-2015, 13:05
*смесени реакции*
Какво си?
Тъпа, лигла, в цикъл или и трите? Всяко момче има техники за да Не свърши бързо и в това няма нищо лошо, а напротив, по-добре е. Ок, момчето гледа на теб да ти направи кефа и това му е един вид техника, ти си излязла от стаята :D :D :D :D
Че не му и говорила. Най-добре иди му се извини.

baby_baby
09-03-2015, 20:54
:lol: кво ти пречи че гледа през прозореца?

ДОТА
09-03-2015, 21:00
Не виждам проблем, не е като да ти е объркал името с Пешо

Pug_306
09-04-2015, 08:07
Хаххаа добре не е станал да нахрани и гълъбите :D :D :D

Ivan4o0o0
09-04-2015, 12:29
Аз пък си гледам скучното перде :D :D :D