PDA

View Full Version : Проблем ?



anormall124
09-03-2015, 13:16
Здравейте пичове имам много смотан проблем преди няколко месеца както си играя на pc и нещо почвам целия да изръпвам целия бях в шок уплаших се сърцето бумти яко чувстваме се целия ,че не усештам и супер се панирах легнах си и на другата сутрин ми едно супер тъпо имам чувстовото ,че ще повърна и ми едно тежко но не мога да повърна просто много ме е страх незнам преди 2/3 месеца същото лягам си и пак изтръпвам тръпчинки пак мега се уплаших след това бях болен пих антибиотици глупости нещо алергия кашлям и отивам да ме боцкат за иследвания направиха ми ги всичко ок здрав от алергията леко дробовете се възпалили броя си на сърцето пусла в нормата е едни такива глупости мисля почина пра баба ми кумшийката ми един от моя клас припадна пред мен нещо гърчове абе ужас! От тогава мега-много се наплаших и в момента се чувствам като пиян много ме е базе мисля си едни шуротий ,как съм нереален че съм заспал и сънувам цялата история просто ми е много шантаво и тежко незнам от пубертета ли е ... ужас преди пък се задавих и все си мисля ,че нещо ми е заседнало айде мина сега това просто кошмар писах от телефонна извинете ако има грешки или съм сбъркал раздела някой нещо ако може тук да каже.
Добре аз логично немога да разбера от какво ми ставаше така баси простото и си викам ко ста мозъка ми спира изкарах си акъла чувството е ,че все едно потъваш изследвания ок еми добре де странно...
Дори страха повече стана все едно ,че като говорих незнаеш кфо говориш бях като в сън нереален свят мн се стреснах фобия...
Подобно ми става в кола на задната седалка на балкана с мн завой имам чувството ,че ще изчаткам...
Става ми едно все едно дум друсан с не пуша е такс февруари пих половин чаша вино бира половин чаша забелязах ,че май от това става..
Имаме билярд клуб играем мирише на цигари с часове стойм и играем има ароматизатори незнам от какво обясних на личния си лекар и даже си пуснах пълни кръвни изследвания незнам внушение ли е? просто мн тъпо.

BeautyCupcake
09-03-2015, 16:32
Здравейте пичове имам много смотан проблем преди няколко месеца както си играя на pc и нещо почвам целия да изръпвам целия бях в шок уплаших се сърцето бумти яко чувстваме се целия ,че не усештам и супер се панирах легнах си и на другата сутрин ми едно супер тъпо имам чувстовото ,че ще повърна и ми едно тежко но не мога да повърна просто много ме е страх незнам преди 2/3 месеца същото лягам си и пак изтръпвам тръпчинки пак мега се уплаших след това бях болен пих антибиотици глупости нещо алергия кашлям и отивам да ме боцкат за иследвания направиха ми ги всичко ок здрав от алергията леко дробовете се възпалили броя си на сърцето пусла в нормата е едни такива глупости мисля почина пра баба ми кумшийката ми един от моя клас припадна пред мен нещо гърчове абе ужас! От тогава мега-много се наплаших и в момента се чувствам като пиян много ме е базе мисля си едни шуротий ,как съм нереален че съм заспал и сънувам цялата история просто ми е много шантаво и тежко незнам от пубертета ли е ... ужас преди пък се задавих и все си мисля ,че нещо ми е заседнало айде мина сега това просто кошмар писах от телефонна извинете ако има грешки или съм сбъркал раздела някой нещо ако може тук да каже.
Добре аз логично немога да разбера от какво ми ставаше така баси простото и си викам ко ста мозъка ми спира изкарах си акъла чувството е ,че все едно потъваш изследвания ок еми добре де странно...
Дори страха повече стана все едно ,че като говорих незнаеш кфо говориш бях като в сън нереален свят мн се стреснах фобия...
Подобно ми става в кола на задната седалка на балкана с мн завой имам чувството ,че ще изчаткам...
Става ми едно все едно дум друсан с не пуша е такс февруари пих половин чаша вино бира половин чаша забелязах ,че май от това става..
Имаме билярд клуб играем мирише на цигари с часове стойм и играем има ароматизатори незнам от какво обясних на личния си лекар и даже си пуснах пълни кръвни изследвания незнам внушение ли е? просто мн тъпо.

Абе трол.... Тая тема я имаше вече!

anormall124
09-03-2015, 16:35
Темата е преместена...
Просто от тогава ме е страх предимно вечер защото тогава ми стана за първи път вечерта и снощи лягам и пак шубе и пак се опита да ми става явно параноя моля ви пишете ... !
Кръвно 115 на 80 пулс в покой 80-85 Тест на кръвта всичко шест там нали показва как са органите и всичко как се чувства?

anormall124
09-04-2015, 11:12
???

BeautyCupcake
09-04-2015, 14:42
Темата е преместена...
Просто от тогава ме е страх предимно вечер защото тогава ми стана за първи път вечерта и снощи лягам и пак шубе и пак се опита да ми става явно параноя моля ви пишете ... !
Кръвно 115 на 80 пулс в покой 80-85 Тест на кръвта всичко шест там нали показва как са органите и всичко как се чувства?
Ако не си трол - не мога да ти помогна, но ако беше - щях.

anormall124
09-12-2015, 18:19
?

anormall124
09-16-2015, 17:31
Мнения??? кажете от какво стрес ли е какво е???

SummerMakesMeHappy
09-16-2015, 20:53
Много несвързано пишеш бе, момче о.О
Иначе да, от стрес е. И аз бях така известно време, даже и много по-тежко беше при мен. Не се оставяй на страха и не мисли за това, защото колкото повече го мислиш, по-зле става. Ако не се притесняваш и не се филмираш излишно, бързо ще мине.

anormall124
09-17-2015, 08:36
Мерси за отговора незнам от пубертета ли е кфо стана нещо се уплаших ли :D дано се махне.

anormall124
09-17-2015, 18:27
Незнам що така целия като ,че ли изтръпвам като ходя ми става все едно са ми заглъхнали ушите и като ходя не чувствам ,че вървя все едно губя безтегловност все едно цялото ми тяло губи допирна сила отпада и ми се намаля чувствителоноста незнам от какво така стана..
Още мнения?

SummerMakesMeHappy
09-17-2015, 23:32
Между другото спорта много помага при тези усещания.Започни да правиш нещо, запиши се на някакъв спорт, бягай или каквото и да е.

anormall124
09-18-2015, 10:59
Добре от кфо така шибано ми става викам 1 път 2 пъти ама то с посра...

anormall124
09-18-2015, 13:24
?

Ouroboros
09-18-2015, 14:17
?

anormall124
09-18-2015, 14:29
???

anormall124
09-19-2015, 17:44
Добре де от какво може така да ми става или аз щото си го мисля незнам на какво се дължи нещо има ли ми ? нещо болест ли е това моля обосновете се и не пишете глупави коментари не мога да намеря утеха...
Забелязвам ,че когато ми стане така имам температура 37-1-2-4... незнам вече ужас е...

ДОТА
09-19-2015, 19:06
По време на цикъл всички са така

anormall124
09-19-2015, 19:11
Забелязах да спомена ,че цялото ми лице е на пъпки и са доста сега почнаха да поизчезват ,но преди месеци бяха доста.
Че цикъл при мъжете има ли?

anormall124
09-21-2015, 12:36
?

anormall124
09-22-2015, 15:20
Аре бе пичове кажете от кфо като хода някой път ми става така не си чувствам краката и тръпки ме побиват потя се и ме избива пара от какво е това преди беше по лошо ставаше ми и н ръцете от какво е страх? уплах? щото го мисля ля незнам...
Утре ще ида да обясна всичко на личния лекар ще си направя пълни кръвни иследвания и уринен тест и кардиограма...
Пишете...

anormall124
09-23-2015, 16:19
Ареее пишете ееее

anormall124
09-23-2015, 18:03
Всичко е несвързано защото от други форуми съм писал и копирал какво ми става за да не го пиша навсякъде!
Благодаря за отделеното време!

sashinka95
09-25-2015, 01:04
Здравей,
От това, което пишеш според мен това са така наречените панически атаки. Те са изцяло на психична основа. От тях не се умира, макар че понякога са доста плашещи като проявления. Консултирай се с психолог. Лично според мен най-доброто решение за такива състояния е психотерапията, защото открива причината за неяата, които описваш. Говоря ти като човек, който от 4 години е с подобни преживявания. Ако искаш повече инфо, или съвет- насреща съм.
Поздрави!

anormall124
09-25-2015, 20:51
Днес бях при личния си лекар обясних и всичко и тя реши пълни изследвания взе ми кръв от вената за изследвания и така цял ден излезнаха занесох и ги и всичко е перфектно изследвания урина диаграми на сърцето то там всичко покава всичко е перфектно явно от нещо съм се оплашил и си внушавам и сам си го правя...!
Благодаря на всички писали в форума успокойхте ме!
Лека Вечер за сега Пичове/Пички! :D

anormall124
10-12-2015, 16:05
Нали в пълнитен кръвни изследвания пълна кръвна картина показва всички органи как работят демек всичко как е? всички органи от вената беше :Д