PDA

View Full Version : Доста тясна



ch01c3
09-05-2015, 09:40
Здравейте, приятелката ми е доста тясна отдолу и сексът е доста труден. Когато се опитам да и го вкарам я боли много. Пробвали сме с лубриканти и тн. но пак не става... (съжалявам ако вече има такава тема, но не намерих)... Дайте съвети какво да правим?

alex_weed
09-05-2015, 09:49
с времето ще стане леген. Това е като клатещ се зъб- колкото повече го клатиш, толкова повече се клати.



























































































.

ch01c3
09-05-2015, 09:51
Въпросът е там, че изобщо няма клатене :Д нестава да го вкарам изобщо

alex_weed
09-05-2015, 10:06
;r ....мислил ли си да я заведеш на гинеколог....може да има възпаление или подуване....но я питай иска ли анален... друг вариант е...как да го кажа....Сигурно ти е твърде дебел...

ch01c3
09-05-2015, 10:10
И аз е питах за гинеколога ама каза, че е ходила и няма такива проблеми и всичко е наред, а за анален не, още по тясна ...а според мен не ми е от най-дебелите :Д и затова вече се чудя какво да правим и затова питам тук ...

alex_weed
09-05-2015, 10:22
тя девствена ли е била като сте започнали да излизате? Първо вземи писалка и я вкарай в интимната й област. Питай я дали я боли. После с нещо по-дебело (например маркер). И продължавай с все по-дебели нещо докато не я заболи (примерно си стигнал до 5-ия предмет и я е заболяло).Ако е колкото или по-дебел от показалеца на ръката ти опитвай с пръсти да й доставяш удоволствие....а може би стяга мускулите на интимната област по време на секс и така става по-тясна....опитай около месец с орален и с пръсти после пак опитай да топнеш чушката

ch01c3
09-05-2015, 10:35
Не беше девствена ...а иначе до един два пръста най-много може, но я боли доста... а и сме заедно вече доста време (2 години) и няма никаква промяна от началото

alex_weed
09-05-2015, 18:03
е...вече се изчерпах...САМО АЗ И АВТОРА ЛИ ЩЕ ПИШЕМ В ТАЗИ ТЕМА!?!

Meth
09-05-2015, 18:04
тя девствена ли е била като сте започнали да излизате? Първо вземи писалка и я вкарай в интимната й област. Питай я дали я боли. После с нещо по-дебело (например маркер). И продължавай с все по-дебели нещо докато не я заболи (примерно си стигнал до 5-ия предмет и я е заболяло).Ако е колкото или по-дебел от показалеца на ръката ти опитвай с пръсти да й доставяш удоволствие....а може би стяга мускулите на интимната област по време на секс и така става по-тясна....опитай около месец с орален и с пръсти после пак опитай да топнеш чушката
+
Направи й орална за да се отпусне.

Fisherman
09-05-2015, 18:43
когато стане леген я пращате при мене,плува ми се по панамския канал

inewton
09-05-2015, 18:52
Има вагинизъм мръсницата.

Dwyd96
09-05-2015, 20:58
Може би повече "подготовка" преди половия акт. Може да не се овлажнява достатъчно..

urpa4a
09-06-2015, 00:11
Пробва ли да го надървиш, преди да й го вкараш, защото като е мек всичко ти се струва тясно, тъй като никъде не ти влиза...
Колкото и лубрикант да наложиш с мека мара нема попара :D:D:D:D

ch01c3
09-06-2015, 08:41
ахахахахахаха абе достатъчно е надървен, а и е достатъчно овлажнена. Само не разбрах Вагинизъм какво е :D :D

dreamwalker
09-06-2015, 22:15
Dracarys.

https://38.media.tumblr.com/df48ee386032e3b49bdf6b100f85de4e/tumblr_mmr4blvOLS1qc6jego1_500.gif

http://i.imgur.com/H2u1IdP.gif

lost_in_paradise
09-07-2015, 06:10
Накарай я да се отпусне, целувай я, межувременно си играй с пръстчета отдолу.. направи така че да забрави това че ще я боли, защото си мисля, че това е цялата работа, вместо да си ми мисли че ще и е яко и т.н. тя предварително се настройва, че ще я боли и си стяга мускулите долу по тоя начин посмъртно да успееш. Когато я видиш, че е по - спокойна си вкарай главичката поне, ако ти каже че я боли не го вади ами изчакай докато не се поуспокои и така постепенно.. И аз бях много тясна и ме болеше, но стисках зъби, приятеля ми го направи точно така както ти казах ( без да влизам в подробности де :D ) и да ти кажа почти болка нямаше, пробвай :)

vliza_nejno
09-08-2015, 21:19
прати ми я да я изръмба и ше тане като колибарска кофа брат, без дъно и широка, а ? добрелее
после ти я връщам и ше бъде се едно си фрълил кремвирша у коридор

Flesh
09-08-2015, 21:28
Ами нормално не може от първите и пъти да е като бидон отворена

baby_baby
09-08-2015, 21:33
Може би повече "подготовка" преди половия акт. Може да не се овлажнява достатъчно..

++++

lili-ton
09-09-2015, 10:06
Най-добрата ми приятелка имаше такъв проблем. След време се оправи. Но тогава, след първия път, не искаше да чуе за секс. Но понеже гаджето и щеше да я остави, тя му предложила от време на време да правят анален и по едно време се беше притеснила, че започва да свиква така. Караше ме аз да и купувам един крем от аптеката на вазелинова основа, че я беше срам. Чувала, че го купуват .. по-разкрепостени жени и аптекарите знаят за какви цели се ползва. Скоро се смяхме на това.

Mery_J
10-05-2015, 05:53
Пробвай да и правиш френска, пръстчета включи...

Shines
10-05-2015, 12:50
Предразположи я повечко, както ти бяха писали по-горе с времето ще се нареди всичко ;).

Rabalka
10-06-2015, 14:14
;r ....мислил ли си да я заведеш на гинеколог....може да има възпаление или подуване....но я питай иска ли анален... друг вариант е...как да го кажа....Сигурно ти е твърде дебел...

да пробвай я отзад с някакав лубрикант

NissaN
10-16-2015, 08:54
Здравейте, приятелката ми е доста тясна отдолу и сексът е доста труден. Когато се опитам да и го вкарам я боли много. Пробвали сме с лубриканти и тн. но пак не става... (съжалявам ако вече има такава тема, но не намерих)... Дайте съвети какво да правим?

Намаай го колко моеш не я жали пръво че я заболи а после ке им ареса.