PDA

View Full Version : Амазон - забавена пратка



NoraCharles
09-05-2015, 10:07
Надявам се, че съм уцелила раздела...

Поръчах 2 учебника от Амазон САЩ през юли като датата на пристигане на артикулите в страната беше 14 август. Крайният срок на пристигане на адрес беше 2 септември. И още не съм получила нищо... Писах на Амазон, те обясняват, че не могат да проследят пакета, тъй като е на територията на страната ни. Досега съм пазарувала от там само веднъж, преди 2-3 месеца, като пак имаше забавяне, но си получих пакета буквално на последния ден от крайния срок. Та, въпросът ми е, възможно ли е забавянето да е вследствие на факта, че поръчвам 2 предмета наведнъж, и също, БГ пощи ли са отговорни да обработят информацията и да доставят пратката до пощенския клон (мисълта ми е, че не е фирмата, която го доставя до границата ни)

Благодаря!

ameli
09-05-2015, 11:09
на мен ми се е случвало да не получа известие, че ми е пристигнала пратката и седя и си чакам с дни... така че просто иди в пощата и питай дали нямат нищо за теб

NoraCharles
09-05-2015, 11:32
на мен ми се е случвало да не получа известие, че ми е пристигнала пратката и седя и си чакам с дни... така че просто иди в пощата и питай дали нямат нищо за теб

Ходих на 2-ри, нямаше нищо...