PDA

View Full Version : Проблем!



monkata972
09-05-2015, 10:33
Здравейте, сега не ходя на тренировки, от другата седмица пак почвам, вече 5 дена не съм ходил и целите дни ги прекарвам в нас, легнал на диванчето с телефона или компютър, някой път до хладилника ходя и пак обратно и така ми минава цялото ежедневие, но проблема е там че, като си лежа нищо ми няма, а като стана, ми става малко кофти, вие ми се свят, погледа ми много се разтройва и ме заболява главата, но това е за 10, 15 секунди, не повече. Решение има ли? И на какво се дължи това, наистина кофти е, имам чувството че ще припадна, но както казах това е за 15 секунди след като стана после ми минава. Благодаря предварително.

marilyn
09-05-2015, 10:41
Залежал си се. Не ти ли се е случвало ако си болен и лежиш няколко дни подред, после като станеш да ти е едно лошо, да ти се вие свят? Почни да излизаш и да се движиш.

monkata972
09-05-2015, 10:46
Там е работата че и преди като се скъсвах от тренировки, двуразови, всеки ден пак същото...

galen_plamen
09-05-2015, 12:22
това е известен симптом на ниското кръвно налягане
.
казват преди да се стане от леглото да се седне , или да не се става изведнъж
.
отделно е редно да се провери от лекар

tochko
09-09-2015, 08:50
това е известен симптом на ниското кръвно налягане
.
казват преди да се стане от леглото да се седне , или да не се става изведнъж
.
отделно е редно да се провери от лекар

Тази сутрин ми се случи точно това което описва авторът. Сетих се да стана лекичко и веднага щом спря замайването като се изправя направих 10-тина клека, после пак и пак което дава временно подобрение. След това добавих лека храничка. 3-4 чаши айрян със сол и още 2-3 чаши студен чай. След час нямаше и помен от замайване, но е грешка ако легнеш пак в леглото. Опитай с клека като се подпираш някъде и го правиш бавно.