PDA

View Full Version : Кожни петна ?



Hahy-Hiho
09-07-2015, 09:44
Добър ден,бих искал да споделя своя проблем и ако можете по някакъв начин да ми помогнете. Проблемът е следния, след като ходих на море(както и басейн) ми се появиха някакви бели петна по раменете ,гърба и малко по вратът. Петната представляват бели точици някои големи ,други по малки. Ходих на лекар(личната лекарка не кожен)и тя ми каза ,че са някакви гъбички и ми предписа някаква салицилова киселина,която обаче не помага изобщо..не и имам много вяра честно да ви кажа.Някой може ли да изкаже някое мнение или да помогне? Мога да ви кача снимка ако мислите ,че ще помогне?

kaRamella
09-07-2015, 12:21
Качи снимка.Те всички кожни лекари си мислят първо, че са гъбички..ама знае ли се.

Hahy-Hiho
09-07-2015, 13:48
http://prikachi.com/images.php?images/802/8343802Q.jpg само така успях да кача снимката. Това е на гърба ми ,на раменете са по дребни и се виждат по трудно .

Hahy-Hiho
09-12-2015, 16:23
БЛАГОДАРЯ БЛАГОДАРЯ ЗА ПОМОЩА.

kaRamella
09-12-2015, 16:46
Да не те стряскам, ама ми прилича малко на витилиго. Получава се от стрес или пък от прекомерна слънчева светлина.

Cherry*Pie
09-12-2015, 17:19
Иди на друг лекар... При специалист, какво очакваш личен лекар да ти каже? Салицилова киселина при гъбички...майко мила. Вземи направление от личната ти и иди при специалист, иначе ще си ги носиш повече време. А я си представи, че обхванат цялото ти тяло? Няма да ти е приятно нали? Отиди при кожен лекар, а не си губи времето.

Hahy-Hiho
09-13-2015, 18:52
Не искаше да ме стряскаш ,ама ме поуплаши:D Утре паля и отивам ,директно на кожен . Изобщо няма да се занимавам с направления.Благодаря за мненията .

Hahy-Hiho
09-14-2015, 08:16
Ходих на кожен лекар и ми казаха ,че е разноцветен лишей и ми предписаха 5 мазила:D и съм 50 лева назаде ,но поне спокоен :D