PDA

View Full Version : az sym tyr4in



Martyyy2
09-07-2015, 15:52
typq bylgariq nikoi bylgarin ne moje da mi stypi na prysta za6tot ste prosti v takiva momenti napravo se gordeq 4e sym na polovina tyr4in

3 mese4a ne mojete da otkriete ybie4a na gerogi

az sym nai velikiq v tozi forum

eto kakvo pritejavam as
-na polovina tyr4in sym
-ba6tami e IT spe4ialist a maikami advokat
-ymen sym (ne me gledaite kak pi6a ne si davam tryda da pi6a kato horata v forumite)

za6to ste tolkova prosti
------Otgovor------- balgari ste

no vie ne ste vinovni

istoriqta vi ne stryva vie ste nai

-bednata dyrjava
-nai bedniq narod
-nai prostiq narod
-nai typiq narod

nari4am vi narod ot blgoprili4ie no ako trqbva da sym 4esten bih vi narekyl ili (avantadjii , sbir6tina ot idioti , hyni , vestgoti, ostgoti , varvari) izberete si vie kak da vi nari4am

a pomnite li 5 veka pod robstvo

Ouroboros
09-07-2015, 18:32
Виновни сме, вярно е.
Виновни сме че такива като теб още са живи/в България.
Виновни сме че ни управляват канибали и им се оставяме да го правят.
Виновни сме че оставяме циганите да ни изгонят от собствената ни държава.
Виновни сме че затрихме безценна история.
Виновни сме че живеем В лайна и С лайна.
И докато продължаваме да сме си виновни, няма да се оправим.
За едно си прав - не сме народ - една сган, едно племе сме. Докато злобеем и си седим на задниците и псуваме управляващите и т.н., ще сме си сган.
Да тъпи сме. Най-тъпите. Умните бягаме. Тва е.

pe6oskeiborda
09-07-2015, 19:03
мерхаба комшо
даже под дюшека е бахър в тая държава демек йок пара :(
джама ни е гит

Supermassive____
09-07-2015, 20:16
http://i.imgur.com/koFUtr7.png

BeeingCreepyCute
09-09-2015, 05:41
Стига ни само факта, че половината мъжки турци сте рязани. Като те гледам май и ти си рязан.

Martyyy2
09-09-2015, 08:55
Стига ни само факта, че половината мъжки турци сте рязани. Като те гледам май и ти си рязан.

ne sym rqzan
strah me e

SHPAIdURmeN
09-09-2015, 09:09
Брат миии, що не написа темата на 06.09, на собственият им празник, та да ги заболи още повече ?

tochko
09-09-2015, 09:17
Майната ти. Ти па си много велик с твоя народ от рязани шмайзери и миризливи забулени жени. Племе от араби и радикални излямисти. Като си толкоз велик ходи си в турция да си просперираш там _/_.

Martyyy2
09-09-2015, 11:30
Майната ти. Ти па си много велик с твоя народ от рязани шмайзери и миризливи забулени жени. Племе от араби и радикални излямисти. Като си толкоз велик ходи си в турция да си просперираш там _/_.

a pa vie be tolkova li vi e velik naroda ne ste postignali ni6to

e postignahte ne6to 4eliq svqt vi znae kato prosti hora

Martyyy2
09-09-2015, 11:31
Майната ти. Ти па си много велик с твоя народ от рязани шмайзери и миризливи забулени жени. Племе от араби и радикални излямисти. Като си толкоз велик ходи си в турция да си просперираш там _/_.

i za syjalenie sym samo na polovina tyr4in

tochko
09-09-2015, 14:08
a pa vie be tolkova li vi e velik naroda ne ste postignali ni6to

e postignahte ne6to 4eliq svqt vi znae kato prosti hora

Вие пък какво сте постигнали? Светът е запомнил и вас с лошо и то много по-отдавна, ако говориш за БГ в последните 20 год.

Какво сме постигнали?
Да, постигнали сме и още как:
*1300 години се наричаме Българи
*близо 1100 години четем и пишем на собствен език (доколкото знам турския е възприел латиницата)
*зпазили сме се след 500 год робство
*запазили сме своята вяра, Християнството

Да продължавам ли?

tochko
09-09-2015, 14:10
i za syjalenie sym samo na polovina tyr4in

Ми разсечи се на две. Живей в турската част а Българската я остави. Жалко за майка ти, че се е дала на някоя рязана карабина ;)

Martyyy2
09-09-2015, 14:40
карабина ;)

ooo karabina ti nare4e ba6ta mi karabina smqh

smqtam da prikly4a tozi kretenski razgovor

priqten den

tochko
09-09-2015, 14:43
smqtam da prikly4a tozi kretenski razgovor

priqten den

Благодарско

Klaudia11
09-10-2015, 16:09
Много странно, че си един от най-простите във форума. Може би е виновна българската половинка?
Нека ти кажа нещо пишлеменце такова, ходи си в Турция и спри да ръсиш глупости, защото една свясна дума не си казал. Ако някога през целия си живот си разсъждавал човешки, то ти свалям шапка.
Мога да те напсувам, но няма да слизам на твоето ниво, мюсюлманино! Събирай цялата сган със себе си и я води в прекрасната Турция!

Meth
09-10-2015, 16:55
Вие пък какво сте постигнали? Светът е запомнил и вас с лошо и то много по-отдавна, ако говориш за БГ в последните 20 год.

Какво сме постигнали?
Да, постигнали сме и още как:
*1300 години се наричаме Българи
*близо 1100 години четем и пишем на собствен език (доколкото знам турския е възприел латиницата)
*зпазили сме се след 500 год робство
*запазили сме своята вяра, Християнството

Да продължавам ли?
Да, моля.

alex_weed
09-13-2015, 07:55
Много си жалък.....първо, описваш се като някакъв про, а съм сигурен че нямаш и 9 клас...и второ, щом си на мама турчето, си преведи това:
penisimi yemek (за нормалните- използвайте гугъл преводач)....(яж пениса ми)

Martyyy2
09-13-2015, 08:12
Много си жалък.....първо, описваш се като някакъв про, а съм сигурен че нямаш и 9 клас...и второ, щом си на мама турчето, си преведи това:
penisimi yemek (за нормалните- използвайте гугъл преводач)....(яж пениса ми)

6tom s gordee6 4e si balgarin za6to na opisanieto ti e pisano na English a ?

Klaudia11
09-15-2015, 14:29
Хайде тогава си напиши ти нещо на турски. ;)

tochko
09-17-2015, 12:20
Той щото е националист е сложил Американец на профилната си. (както и аз, но поне не претендирам)