PDA

View Full Version : Имам няколко въпроса.



Vluben do Ushi
09-07-2015, 17:51
Добър вечер ! Докато си разглеждах facebook-a попаднах на 1 статус, което беше харесало 1 момиче(симпатично ми се видя и я добавих), прие ми поканата почти веднага да речем 20-30 минути след това и почнахме да си пишем, след 3 дена писане, тя реши да ми каже цитирам : "Утре се прибирам от Х град и няма кой да дойде с мен на Х място, а аз без да мисля много си рекох това покана ли е не е ли, и драснах Хайде заедно тогава ще отидем, след което тя сложи 1 емотикон полузасмяно-полуусмихнато, и аз си викам това да ли е не е ли, реших да я попитам ""Това да ли значи?""-нейния отговор беше ""Не знам"" " Искам да ви попитам това нормално ли е ? В 1 момент ме кани и после изведнъж хоп, понеже 1 приятел си пише с нея но са само приятели й вчера се пошегува, че бил уж у нас и тя си пишеше с него и му беше казала утре ще ходим с "МЕН" на Х място, днес и писах добро утро и други неща, и вече по-късно към 2-3 реших да я питам дали ще излизаме, след което тя само СИЙНА и аз си казах просто губене на време, но след като се прибрах към 6 и половина и писах, че съм свободен(бях на работа) ако иска може да се запознаем на живо ако ли не пак сийни, нейния отговор беше Е може тея дни.

Въпрос > Кога мислите, че е редно да я поканя на баш си среща само 2мата да и занеса ли 1 роза или е прекалено за 1ва среща може би на 2рата ако има първа изобщо и се поопознаем, също така да и пиша ли утре, че след днес не знам, ии за най последно нещо, дали има интерес към мен изобщо или иска да си играе с чувствата на момчетата? :) - на 15 съм.

-Поздрави очаквам отговори :)

paradosou
09-07-2015, 21:10
Излезте възможно най-бързо. Дългите писания във фейсбук след един определен момент закопават, пък и само като се видите веднъж или няколко пъти ще си отговориш на повечето въпроси.
И без рози на срещата, че ще е твърде много. Наистина твърде много xD.

LoadRunner
09-07-2015, 21:19
ааа носи рози, по възможност 2

paradosou
09-07-2015, 21:20
Не си прави така гаргара, момчето може не знае, че четният брой цветя по принцип е характерен за погребенията...

Ewok
09-08-2015, 05:14
Без рози. Момичетата обичаме да се правим до последно, че не знаем какво се случва и да сме изненадани, когато се случи нещо по-интимно (хващане на ръка, милувка, целувка), и ти ще.развалиш магията с тези цветя, защото ще дадеш тон на срещата. Още повече, че е първа и ще е неловко самото подаване

Vluben do Ushi
09-08-2015, 05:15
Благодаря за отговорите, но аз преди тях вече реших да рискувам и й казах ако иска да се запознаем най-после на живо стига с тия писаници за утре(тоест днес), и тя каза ела на Х място аз ще съм там. Вчера даже се подстригах :D Имам изгладени дрехи, уви времето леко се развали за тях и все пак много хора ми казаха недей да я каниш вече веднъж опита, НО реших, че така или иначе съм писал поне да не съм си загубил времето.А какво ще кажете за роза на 2ра среща, защото това може да не е офицална даже първа среща може да има някакви приятели/ки.

alex_weed
09-08-2015, 09:44
Извинявай, но според мен в чата си постъпил като пълен идиот! След като ти е пуснала емотинката (с усмивка) значи е щастлива да те види!! Защо си писал „това да ли значи?“? Значело е „да“ докато не си я попитал!

nevermorevon
09-08-2015, 09:47
Извинявай, но според мен в чата си постъпил като пълен идиот! След като ти е пуснала емотинката (с усмивка) значи е щастлива да те види!! Защо си писал „това да ли значи?“? Значело е „да“ докато не си я попитал!

Много си прав, на тея години само по начина по който пиши 1 момиче, емотиконите може да и разбереш настроението ;)

Vluben do Ushi
09-08-2015, 09:54
Когато за втори ден прави същата простотия разбираме се предния ден и после даже изобщо не пише, просто мисля, че съм станал твърде сериозен, за да имам връзка с някоя си... Говоря за тренировки, храна(режим), работя даже през лятото..Довечера просто ако не ми отговори ще и пиша Има и други :) И т'ва е за какво си губя времето бе мама му стара, човек да се зарадва и после да се направят на...И мерси за мненията не смятам нищо за хейт...

...Rammstein...
09-08-2015, 17:18
Явно се прави на интересна, ако продължава тъй отсвирвай я. То не става да тичаш по нея пък тя да не знае кво иска

Vluben do Ushi
09-08-2015, 18:29
Сега сигурно ще кажете че си измисля.. Аз наистина като реша нещо и няма къде да избяга за утре май вече остава, накарах да ми даде телефона си и тя го даде, и се разбрахме, че ако идвам да й звънна, но се чудя да пропусна ли утре цял ден без да и пиша и в четвъртък(други ден) тогава да и звънна?