PDA

View Full Version : Искам да попитам



ehka
09-07-2015, 23:07
Искам да попитам всички мъже ли са идиоти, останали ли са свясни момчета, за които любовта да е важна. Как може да забравиш една дългогодишна връзка просто така сякаш нищо не е било. Има ли връзки при който след раздяла мъжете не се връщат, че като гледам в 90 % май те се връщат и съжаляват, но когато е късно. И колко време средно ти трябва за да се съвземеш след раздяла особено, ако го виждаш всеки ден...

fitstylexx
09-08-2015, 00:33
Има, има.

Друг е въпроса дали вие наистина искате такива като нас, много пъти съм чувал как жените все искат добрия, свястния, но в крайна сметка избират лошия батко, защото успял да ги омая, и в крайна сметка искали мъж, а не "приятелка".

Аз да ми се падне момиче, което да е свястно и да ме иска, изневяра от мен няма да види, или пък несериозност, уви, искат лошия, купонджията, който да ги ебне и да ги захвърли.

Писал съм на достатъчно момичета да знам, че когато им пишеш нормално, учтиво, не говориш само за(или въобще) за секс, не им казваш секси и тем подобни, резултата е една голяма 0, една не ми е вързала все още. Обаче пишеш ли им като олигофрен, се лепят като мухи на мед(макар, че аз съм начинаещ още и все още нямам резултат, но има напредък).

ehka
09-08-2015, 13:45
Толкова се е извратил света само ку*ви и някакви чешкари и една свястна връзка да няма. Лошото е обаче, че хората се променят понякога заради тях самите, а понякога обстановката ги принуждава... днеска са едни утре са пълни боклуци... :(

RiB
09-08-2015, 13:49
Пича ти отговори. Наистина си е така. Що все така искате добри момченце, романтика, любов, а все ходите с господин "карам кола", "ето ти 20 лв за днеc" :P

RapExotic
09-08-2015, 18:11
Нали знаеш, че какъвто си такива хора привличаш към себе си. Ако си момиче с ценности и възпитание ще привлечеш такива пичове към себе си. Ако си разпоретина ще се възползват най-изпадналите мъже от теб и не можеш да очакваш да се държат на ниво.

victoria99
09-08-2015, 21:38
Нали знаеш, че какъвто си такива хора привличаш към себе си. Ако си момиче с ценности и възпитание ще привлечеш такива пичове към себе си. Ако си разпоретина ще се възползват най-изпадналите мъже от теб и не можеш да очакваш да се държат на ниво.

По-точен отговор няма.

baby_baby
09-08-2015, 21:49
Това "всички мъже ли са идиоти" звучи доста банално

RiB
09-09-2015, 12:58
Нали знаеш, че какъвто си такива хора привличаш към себе си. Ако си момиче с ценности и възпитание ще привлечеш такива пичове към себе си. Ако си разпоретина ще се възползват най-изпадналите мъже от теб и не можеш да очакваш да се държат на ниво.

Не изцяло вярно. Клише е.

victoria99
09-09-2015, 14:26
Не знаех, че истината е клише, но както кажеш.

Omega
09-13-2015, 12:13
Зависи от няколко фактора. ( Основния е ,че мъжете по трудно си намират и за това е по лесно да се върнат при старата половинка. Не изключвам и обратния вариант ). Основното оправдание е , че са си писнали.
Моя личен опит ми показва, че изкл. малко момичета искат романтика. В голям процент те казват, че го искат, но всъщност не го искат а искат точно това което fitstylexx и RiB са го написали.

elderlydragon
09-17-2015, 14:33
И аз мога да допълня нещо наскоро случило ми се, което подкрепя горния коментар и ще цитирам точно кое от него "изключително малко момичета искат романтика"... Прекарах двугодишна връзка с едно момиче, с което имаше повече романтика, сигурно и единствената ми сериозна връзка с момиче... Тя ме хареса, и аз и допаднах, по изключително както във филмите магичен начин започна всичко... и след толкова дълго време, прещракна, просто и си ме заеба в труден за мен момент, като каза само това, че иска да е сама (сама като без гаджета, връзка, любов), че не ме обичала вече и поредния лаф "хайде да останем приятели", в което 2 дена се държа с мен, все едно сме повече и от гаджета, да ме търси, да се притеснява за мен, направо да си ме тормози, все едно не мога да съм сам, нищо че ми е адски тъжно... докато изведнъж спря и престана с всичко... и с това искам да докажа, че момичетата никога не знаят какво искат, вярно е в че някои моменти и мъжете сме такива идиоти и ние не знаем какво искаме, дали ни се е*е или ни се прави любов (използвам тоя израз, за да ме раберат повечето в този форум, не че бих го употребил изобщо някъде, защото не съм от този тип хора)... и че те сами не са наясно със себе си и тяхните чувства... което не стига че е адски кофти... ама по-голяма част от момичетата си мислят, че такива неща не ни карат да се чувстваме зле и адски неудобно, тъжни, буквално сринати и се чудим каква глупост да измислим да оправим положението, но като им щукне нещо, един мъж не може да промени мнението на една жена, каквото и да прави... за съжаление, не сме се родили още с вградени usb входове и като и го вкараш, да разбере как се чувстваш и ти да разбереш тя как се чувства и като модерни тамагочита да си търсиш половинката... :D и за това мъжете ще си страдат и жените също... защото точно тия момичета дето са ми казвали "голямата любов и романтика" накрая стават пълните кучки с извинение... :D еми вярно си е... имал съм момент който съм харесвал дадено момиче, но не съм и го споменавал, защото тя пък ми е признавала че си харесва някой от нейния град и аз си я оставям да си го харесва и да се опитват, като я окуражавам... но впоследствие ми ебава мамата (на приятелството) и от трети човек разбирам, че тая патка ми е говорила зад гърба, че видиш ли на съм и се натискат като звяр (все едно) ... -.- абе... мога да кажа, че момичетата са винаги криворазбраните същества.... и се очаква от нас да ги разбираме, във всеки един смисъл и момент.... дори да им направиш комплимент по най-забавния и романтичен начин... ще кажат нещо от сорта :O "-Ама ти не ме смяташ за най-красива, а само за красива!" и разни балами глупости дето направо да ти стегне сърцето и да се чудиш, какво става с днешното поколение... Съжалявам хора за многоточията и дългия коментар. Просто последно да си кажа, туй жената иска едно, намира друго и съжалява за трето :D