PDA

View Full Version : БЯЛ КОСЪМ?!?



Anastasiq66
09-08-2015, 18:17
Здравейте! Аз съм на 12, скоро ще ставам на 13 и вече си намерих първия бял косъм! ;( ;(. Страх ме е, че заради това ще се прошаря тяърде рано. Кажете ми, възможно ли е наистина това да е фактор за по-рано побеляванв!!

marilyn
09-08-2015, 18:21
Нищо не можеш да направиш. Това е ген, в някои случаи косата може да побелее изведнъж и от стрес. Има хора, които просто побеляват рано. Някои от приятелките ми също имат по 3-4 бели косъма и така им стои с години. Не си мисли, че утре вече ще си бяла като някоя баба. :)

Smilee..
09-09-2015, 11:37
Нищо не можеш да направиш. Това е ген, в някои случаи косата може да побелее изведнъж и от стрес. Има хора, които просто побеляват рано. Някои от приятелките ми също имат по 3-4 бели косъма и така им стои с години. Не си мисли, че утре вече ще си бяла като някоя баба. :)
+ 1

baby_baby
09-10-2015, 12:28
Няма ти нищо едва ли на 12 ще побелееш цялата

Klaudia11
09-12-2015, 16:50
Мм и аз си намерих като бях на 12 бял косъм, но ето, че съм си наред. Спокойно! Заради един косъм не може да побелееш по-рано. Случва се някой да се обезцвети. Може да е бил просто много светъл. :)

kaRamella
09-12-2015, 16:55
Оф Леле Боже.......

SpaceCat
09-17-2015, 05:25
Днешно време не ме учудва нищо. Ядем боклуци, отвсякъде ни облъчват всякакви лъчения, въздухът е мръсен, стресираме се заради някакви пълни псевдонебивалици на съвременността като фейсбук, смартфони ни облъчват допълнително нонстоп, и какво ли още не. Аз съм на 23 години и имам доста бели косъмчета из косата. Мои колежки също имат (сещам се за две). Отделно една съученичка имаше още в гимназията. Това е животът, свиквай още от рано. Не знам дали ще ти побелее още коса. Приеми го като част от живота и не се тормози. Отделно днешните тийнове се развивате доста преждевременно, ние на 13-14 години бяхме дечурлига. Сегашните момичета са едни високи всички, дългокраки (няма лошо в това), развити, като жени още съвсем рано в пубертета. Преди 6-7 години момичетата изглеждахме по тоя начин на 16-17 чак. А сега още на 13-14. А за момчетата не ми се обсъжда. Високи, оформени като мъже. И в главата акъл на десетгодишно дете. Просто някаква уникална комбинация. Е, има разбира се изключения. Аз казвам какво ми се набива в очите като вече пораснала. Но за белите коси, да не те интересува. Първоначално ще ти е кофти, но след една година две даже няма да им обръщаш внимание и като се сетиш за тях, ще се смееш. Недей се притеснява. Независимо от такива дивотии, ти си си дете. Добре де, девойка. Не се черни с мисли за остаряване. Няколко бели косъча/кичур не правят баба.