PDA

View Full Version : ебати каръка съм :((( пфффф--- моля някой да помогне



scayghost
09-09-2015, 07:41
Снощи докато ритаме фаулирах едно момче,като мисля че го ритнах отзад в петата
докато и двамата бягахме за една топка.Така ме заболя..Тфа стана снощи пръста ми
се беше подул и неможех да го сгъна,но да го мърдам да, и туптеше, също и когато беше
в покой усещах малка болка.Мястото е точно над нокътя на сгъвката.
Сега на другата сутрин пак си ме боли но определено не чак толкова,обаче още си е
подуто...Нооо определено няма синьо никъде.Моля за съвети,някой имал ли е подобен
проблем

tochko
09-09-2015, 08:42
Да един приятел така си подреди кутрето. Беше го изместил само. Ако няма синьо може дори да няма изместване а само нараняване на хрущяла което се оправя от самосебе си. Върви при ортопед или някой който намества да те оправи за 0 време.

scayghost
09-09-2015, 10:01
мерси много брато за отговора,ноо аз сега няма как да ида на ортопед тааа дали от само себе си ще се оправи 4-5 дни...мажа го с нещу за оток пише ... снощи ми беше наденица пръста :ДДД сега е подут пак ама само отгоре на сгъвката и червено около нокътя

BeautyCupcake
09-10-2015, 09:32
мерси много брато за отговора,ноо аз сега няма как да ида на ортопед тааа дали от само себе си ще се оправи 4-5 дни...мажа го с нещу за оток пише ... снощи ми беше наденица пръста :ДДД сега е подут пак ама само отгоре на сгъвката и червено около нокътя

И аз така гадно се бях праснала точно над нокътя. За 5-6 дена ми мина.

tochko
09-10-2015, 14:26
И аз така гадно се бях праснала точно над нокътя. За 5-6 дена ми мина.

Супер, но ако има разместване след като ти "мине" при някакво малко натоварване пак се почва с болките и така за винаги ако не се намести. Авторът мога да го посъветвам да сравни със здравия пръст на другия крак за изместване без да прави нищо сам. Даже и да не установи нищо пак на лекар да иде.

BeautyCupcake
09-10-2015, 15:42
Супер, но ако има разместване след като ти "мине" при някакво малко натоварване пак се почва с болките и така за винаги ако не се намести. Авторът мога да го посъветвам да сравни със здравия пръст на другия крак за изместване без да прави нищо сам. Даже и да не установи нищо пак на лекар да иде.

Е да де, тогава моето не е било по - задълбочена рана.

scayghost
09-10-2015, 17:42
Благодаря за отговорите !! Разместване едва ли рсравних ги и са нормални като не броим факта ,че единия е подут....за разлика от снощи има малко синьо :Д :ДД:ДД
Сега ходих до магазина ...можех да ходя,както и леко бягане съвсем леко.