PDA

View Full Version : Диско крушка за зарибени!



urpa4a
09-09-2015, 20:14
Здравейте.
Лека полека се ориентирам в разделите на сайта и реших да постна и тази темичка.
Тъй като бях обещал на един авер да му взема една такава крушка, защото супер яко се изкефи от ефекта в стаята ми и поиска и той да има такава.
Само, че още не ми е намерил пари да я плати и сега се чудя какво да я правя.
Ако някой се интересува, цената е 15 лева, изпробвана и работеща!
Който се интересува да пише, да се разберем, как да му я изпратя :)

Линк към прикачена снимка на стоката :

https://drive.google.com/file/d/0BwFdcCSCT6nCLXRRRHdUa1U1SEk/view?usp=sharing

bReAk3R
09-09-2015, 22:18
В Olx чисто нова за 7.99лв

urpa4a
09-10-2015, 11:30
Чак пък чисто нова! Дори не виждам линк да си дал, за да провериме!
Защото по веригите магазини върви над 30 със сигурност!

bReAk3R
09-10-2015, 21:03
http://olx.bg/ad/led-disko-krushka-ID5pTly.html Ето, отворко. Даже ше си зема ся скоро (благодаря ти, че чрез темата ти научих за тях) и ще ти снимам и кутията и цената.

urpa4a
09-10-2015, 23:28
Детска радост, шарени бонбонки - порасна ли ти пишлето, че спести 7 левчета, за развален бушон да ги дадеш и от токови удари да не се отървеш :)
Дъмпинг ще ми прави той, че си няма друга работа!

http://usilvateli.com/ad/view/Technics-SU-VX600-4158

Я ми го намери и това на ниска цена, като си почнал ;)

bReAk3R
09-11-2015, 12:25
Хаха много ли ти се плаче бе, приятел :D На теб щеше ли да ти порасне, че се опитваш да лъжеш хората насам натам :д Нека си няам друга работа, нали поне хората няма да се излъжат да ти дадат двойни пари за тва нещо, поне съм спокоен :) :)

Няма да ти намирам нищо, не се опитвай да се измъкнеш от крайно неловката ти разобличена ситуация :D Лек ден.

bReAk3R
09-11-2015, 12:27
Опа

urpa4a
09-11-2015, 15:52
Кой лъже хората бе!!!

http://spy.bg/za-doma/859/?gclid=CMCKgtSq78cCFUkUwwod5UEDrw

Не е някакъв ОЛХ сайт, за уреди втора употреба без гаранция!
Ще ми спами темата и ще си пробутва стоките, като спами по чуждите теми - намерил я за 5 лева от илиенци със скъсана опаковка и сега иска да я пробута на хората!

bReAk3R
09-12-2015, 09:37
Хахахахаха пичага, нали беше 30 лева уе ХААХХА и в двата сайта са в еднакво състояние, и в двата сайта са от завод и ако гаранцията ти струва 7 леа (щото оная е 8, а твойта 15) то евала смешник :D Еся ти каам, като си я взема, специално ше влеза в сайта да ти постна снимка на кутията и на гаранцията, та да ти стане още по-топло на душицата :3

urpa4a
09-12-2015, 19:30
Ти си голям профан!
Да спамиш в темата на хората и да им пречиш да си вършат работата, не знам какъв ти е проблема, но и се опитваш да правиш дъмпинг, типичен български селяндур, който го е яд на хората, че се опитват да правят нещо полезно.
Със селския си манталитет, можеш да си идеш на село и да си завреш крушката в г*за, защото вече я продадох за 25 лева, така че можеш да ходиш, да се ядосваш на някой друг в темата и да се мислиш за голямата работа и хич не ме вълнува каква гаранция са ти дали. На теб не ти е важно, че някой ще я купи по-скъпо от колкото ти можеш да я платиш, а за това че изобщо някой ще направи някой лев, като спести на някой друг търсенето!

bReAk3R
09-12-2015, 19:52
ГХАХАХАХА ХАХ АХ ХА ХАХАХА ВИЖТЕ ГО КАК РЕВЕ САМО МОЛЯ ВИ СЕ ХАХАХАХАХАХАХА ПРОФАН ВИКА :Д: Д: Д:Д:Д: Kво полезно правиш бе, галфон смотан, опитваш се да набутваш хората с 10 леа нагоре, е тва е типичен български селяндур, бахти калтака беден, за 7 лева да ми лъже хората, кво ш спечелиш с тия 7 лева уе, пумяр? Продал я бил, тия номера саднати ги знам твоите, щот съм ги правил на времето достатъчно, ама няма да ме фане яд, щото знам, че и 10 леа ня ти дадат за тия крушки, плашипутак вмирисан :) Да вземеш да изчезнеш, щото не ми се отнася заради теб, жалък си просто, никой няма да ти я вземе, най-вече щот си прост и се издаде вече, че искаш да направиш "НЯКОЙ ЛЕВ" (7 лева братче, 7 лева) и кво търсене спестяваш, като хората най-малко в тийнпроблем ш потърсат за крушка хахаха ебахти умрялия тип аре чезвай