PDA

View Full Version : Препоръчайте книжка с



azdaa
09-10-2015, 08:45
не много скъпа .. логически задачи с числа,фигури за размърдване на мозъка :Д ( като IQ тестче ) но за упражняване не за еднократно решение.

BeautyCupcake
09-10-2015, 09:08
Ето я книжарницата до вас - иди питай и им обясни какво търсиш.

azdaa
09-11-2015, 09:39
откъде знаеш къде живея,че има и книжарница ? щом питам тук мисля че е ясно ?

BeautyCupcake
09-11-2015, 13:12
откъде знаеш къде живея,че има и книжарница ? щом питам тук мисля че е ясно ?

Със сигурност трябва да знаеш къде се намира поне 1 книжарница където и да е. Иди и вземи от там, не е толкова трудно. Все пак никой няма заради теб да тръгне да рови навсякъде за няква книжка дето си поискал. Ако не ти се ходи на книжарница - това се разрови сам.

azdaa
09-11-2015, 19:41
нали за това е форума бе ? не всеки го ползва като тебе за писане на бесцелни коментари.......

BeautyCupcake
09-12-2015, 07:38
нали за това е форума бе ? не всеки го ползва като тебе за писане на бесцелни коментари.......
Не ми се прави на много остроумен ако обичаш. Форума е за решаване на проблеми. Твоето не е проблем, ама ХИЧ.
И ако наистина си на 25, що си регистриран във TEENproblem?

azdaa
09-12-2015, 12:52
Не ми се прави на много остроумен ако обичаш. Форума е за решаване на проблеми. Твоето не е проблем, ама ХИЧ.
И ако наистина си на 25, що си регистриран във TEENproblem?


Не е твоя работа, не ми разяснявай за кво е форума , той е за СПОДЕЛЯНЕ на информация! проста ма чак толкова..

kaRamella
09-12-2015, 14:05
Потърси в store.bg

BeautyCupcake
09-12-2015, 16:31
Не е твоя работа, не ми разяснявай за кво е форума , той е за СПОДЕЛЯНЕ на информация! проста ма чак толкова..

Добре - споделям, че преди малко вечерях. Много си тъп. И се научи малко на български.

проста ма чак толкова..
Аз за такава дума "ма" не съм чувала. Ако я намериш в речника ми пиши, иначе въобще не ми губи времето.

azdaa
09-12-2015, 20:38
заспала патка..

BeautyCupcake
09-14-2015, 09:49
заспала патка..

Еми ето защо не си губя времето с теб. Поне вместо да ходиш насам и натам и да обиждаш, защо не вземеш да се обосновиш? Ааа, извинявай, ти беше 2-ри клас и още не знаеш какво значи тази думичка, можеш само през клавиатурата да псуваш като ненормален, но всъщност си един пишльо, дето го е страх да иде в книжарницата и да пита за такава книга, защото и чавките ще му се смеят. И сигурно искаш през интернет да накараш баща си да ти я вземе с неговата карта, за да имаш време да събереш парите, които майка ти и баща ти ти дават като "джобни", а не да се излагаш пред всички в магазина.