PDA

View Full Version : Руса коса



angel_S
09-10-2015, 18:39
Здравейте, аз съм момиче на 14 години. Искам да боядисам косата си с шампоан оцветител. Промяната няма да е много голяма, косата ми е тъмно руса, а аз искам да я направя по- светло русо. Майка ми в началото се колебаеше, после ми каза, че не мога да си боядисам цялата коса, защото сега тръгвам на училище и тн... Аз много искам да променя нещо в себе си и за това реших да си боядисам косата, наистина ще ми помогне за малко повече самочувствие и увереност. Как да я обедя, и ако не се съгласи какво да направя?

lunacy
09-10-2015, 19:23
ами според мен ѝ кажи това, което каза тук, не виждам защо би имала против; на пазара има много бои, които /уж/ не вредят на косата чак толкова много, пък и дори да е обикновена амонячна боя не виждам кой знае какъв проблем

боядисвам се от 14-годишна, не съм питала майка ми преди да се боядисам за пръв път, не ми е правила проблеми
::аз обаче тогава ползвах къни и бои без амоняк, които в твоя случай няма да свършат работа /май/

според мен поговори с нея и разбери кое по-точно я притеснява в цялата история с боядисването

baby_baby
09-12-2015, 13:55
Мани ги тия бои само да си съсипваш косата пробвай както ти каза с шампоан оцветител въпреки че няма да ти направи някаква голяма промяна