PDA

View Full Version : Жената Козирог



Gcorleone
09-10-2015, 22:22
Здравейте,пиша ви да ми мине болката по лесно, :D Да ви въведа малко,аз съм на 17, и имах връзка с Жената Козирог 1 година тя е също на 17,Когато се запознах с нея тя беше в много лошо положение(лоша компания,лошо влиание)успях измъкнах я от там,всичко се нареди всичко беше приказка,тя се амбицира аз и бях първият (ако ме разбирате) любовта на живота ми,и настъпи лятото на 2015 година тя замина да работи,цяла година аз работих и изкарвах пари и за двама ни (Не сме живели заедно ако си мислите) изкарвах за кино,кънки,царевица,кафенц всичко което една млада двойка може да си позволи,беше толкова прекрасно,така,Лятото тя замина да работи по морето,а аз останах в къщи понеже ако бях отишъл и аз да работя,нямаше да се виждаме цяло лято.И стана това което си мислех,хареса и работата(работеше в аптека)хареса и да има собствени парички,всяка седмица на дискотека с ''персонала'' и цяло лято измина в караници,сега свърши лятото и тя се прибра,но не иска да има повече нищо общо с мен,иска само да си останем приятели и много държала на мен,а аз я гледам и е същото малко момиче което преди лятото вървеше по 3 километра за да ме види.Помогнете ми..Искам я обратно не не такава..

urpa4a
09-11-2015, 00:50
И кво?!
И аз така за една Рибка, ама вече си плува в моя аквариум :)
Кофти родители, кофти компания, чак за малко и досието да си прецака, но лека полека и с постоянство стана човек.
Сега даже собствен бизнес си прави и като че ли по-успешно от моя опит за такъв, а аз мога само да се гордея, че любовта побеждава злото - но е трудно за разбиране, ако не се върне при тебе и не ти е благодарна, не я търси, моята колко пъти я пусках и досега не е предала доверието ми в любовта й към мен...
Успех ;)

jghgh
09-11-2015, 11:04
Хората се променят.

Много дълго време сте прекарали отделени и не си могъл да станеш част от "промяната" й. Така като гледам, тя просто вече има други ценности и идеи за бъдещето, в които не се вписва връзката с теб.
Няма да коментирам колко е хубаво това, но по-добре се оттегли. Щом не те иска, по-добре не се опитвай да насилваш нещата. Правиш това и за себе си все пак. Няма смисъл да се бориш за внимание, което някой не желае да ти даде. Не си просяк, а човек с достойнство и по-добре да си с някой, който те оценява спрямо качествата ти и ИСКА да е с теб.