PDA

View Full Version : Корейски драми



Shiny_girl98
09-11-2015, 09:30
Здравейте, аз ужасно много харесвам корейските драми и искам тук да се съберем и да обсъдим драмите, които сме гледали. Нека всеки да каже любимите си драми и да сподели с какво са го впечатлили. Ще се радвам и ако ми предложите драми, които сте гледали, защото не мога да си избера.

Shiny_girl98
09-13-2015, 13:04
На мен ми харесаха всички, които гледах, но искам да ви препоръчам тези, които най-много ме впечатлиха.


City hunter - ужасно добра драма, може би най-хубавата, която съм гледала
Boys over flowers - много интересна до самия край, а за актьорите да не говорим... големи красавци всичките
You are beautiful - втората драма, която гледах... точно заради нея се зарибих толкова. Препоръчвам ви да я гледате
Playful kiss - голям смях... заслужава си
High school love on - прекрасна любовна история, много интересна драма държаща те в напрежение във всяка една минута
Heartstrings - какво ни трябва повече - музика, любов, приятелство и малко упорити роднини идеалната комбинация за една интересна драма
Shut up! Flower boy band - прекрасна история за едно приятелство бих гледала тази драма още хиляда пъти и съм сигурна, че няма да ми омръзне
Orange marmalade - прекрасен пример за това да загърбиш нещата, които не харесваш в името на любовта... заслужава си гледането
The strongest k-pop Survival - голям смях, а и любовната история е просто идеална (любимата ми драма)



Дано съм ви помогнала. Според мен тези драми си заслужават да ги гледате. Аз лично предимно харесвам училищни драми. Ще се радвам, ако и вие споделите любимите си драми и разкажете малко за тях.