PDA

View Full Version : I got a problemmmmmm



Prisadnikov
09-11-2015, 14:14
Momicheto s koeto sme vremenno razdeleni mi kaza, che se grija prekaleno mnogo za neq, i che po tozi nachin shte mi se kachi na glavata. Tova go useshtam i zatova na momenti zapochvam da i vikam za neznachitelni neshta, samo zaradi gorespomenatata prichina. Iskam da namerq balans mejdo tova kak da sum vinagi do neq kogato ima nujda ot men, taka kakto i da ne sum tvurde mil s neq ,che da ne mi se kachi na glavata, zashtoto togava prosto shte se razdelim.
P.S. Izvinqvam se za latineca

BeautyCupcake
09-11-2015, 14:16
trololololololololololol lololol trolololololololol lolololol lolooooool

pandaBearXO
09-12-2015, 16:42
Razbiram ^-^ Vinagi mi se sluchva taka,tova koeto razbrah e,che tq samata trqbva da te pomoli za pomosht i ti da i se otzovesh...Inache ne stava...Tq samata trqbva da znae,4e kogato i trqbvash trqbva da ti kaje,a ne ti sam da predlagash pomoshta si.(Imashe li smisul?)

NotNice
09-12-2015, 16:57
Абе ей, ти топки имаш ли? "Временно разделени" - такава магия няма. Спри да угаждаш и да и се мазниш, че си на път да станеш кошче за емоционални отпадъци или личен роб. Най-добре е да прекратиш всякакъв контакт с нея и да започнеш да се държиш като мъж, за да може и тя да те види в друга светлина. Не си заслужава да се излагаш за един секс, а то я пъхнеш, я не. Стягай се, пичета колкото искаш. Ако имаш толкова време, че да го играеш прислужник започни някакъв спорт или си намери хоби.

alex_weed
09-12-2015, 18:40
Много си жалък....ти си знаеш защо (ако ме питаш ще ти кажа)