PDA

View Full Version : Това, което не те убива те прави по- силен!



Kaylan
09-11-2015, 16:38
Има много хора, които не вярват в гадателки, врачки и не знам си още какви. Но в труден момент, човек се нуждае от подкрепа и насока.
Важното е да попаднеш на точният човек.
Аз попаднах на точния човек. Разбрах го в мига, в който говорих с нея по телефона. Много ми помогна и съм много благодарна.
Тя е лечителка, ако имате някакъв проблем (без значение какъв), съвета ми е да я потърсите. +359 88 781 9884 Това е номера й. Ако искате да поговорите, с някого в труден момент пак я потърсете. Нищо не ви струва поне да се обадите (без допълнителна такса за разговора).
Трудните моменти в живота всъщност са най-големите ни учители и, ако съумеем да ги използваме, могат да се превърнат в преломни моменти, за които сме благодарни.
В такива моменти осъзнавам,колко силен трябва да си. Обвинявам Бог и Го питам защо?! Но после осъзнавам и съм благодарна за всичко, което ми изпраща. Благодарение на многобройните пъти, в които съм падала и ставала- в момента съм силна, а когато си силен-боли по-малко.
Ти избираш, дали всичко да рухне и да си повален на земята, или да се изправиш с цялата си болка и да направиш малка крачка.

inewton
09-11-2015, 17:13
Човек, който се съмнява в себе си и в решенията си се допитва до гадателки, врачки, психолози и т.н., той е слабохарактерен. Но който се доверява на лечителки вместо да отиде на лекар е глупак.

Грозния
09-11-2015, 21:01
Тя е лечителка, ако имате някакъв проблем (без значение какъв), съвета ми е да я потърсите. +359 88 781 9884 Това е номера й. Ако искате да поговорите, с някого в труден момент пак я потърсете. Нищо не ви струва поне да се обадите (без допълнителна такса за разговора).
Затова ли се регистрира и пусна първи пост да рекламираш врачки с импулсни телефони и др. простотии!?
А?

BeautyCupcake
09-12-2015, 07:52
По-правилно е:

Това, което не те убива, ти ебава майката.

tochko
09-12-2015, 11:26
Но който се доверява на лечителки вместо да отиде на лекар е глупак.


Не съм съгласен изобщо. Винаги съм предпочитал алтернативни методи на лечение пред традиционните. Аз съм жив пример, как традиционната медицина отстъпва на народната на много места. Нека да уточня, че става дума за хомеопатия или истински лечители с билки и т.н. а не за муски, баячки и магии.
Магиите дето развалят тия шарлатани са само в главите на хората и никъде другаде!

georgi12
09-12-2015, 18:44
Да , алтернативни - хомеопат , но врачки и гадателки??? Е ,няма лошо . Има хора , които обичат да се изповядат по телефона , независимо , че им одират кожата. То и това е вид фетиш.

haritov
09-12-2015, 18:48
всичко което не те убива не е чък норис

иначе добра реклама колко ти платиха?

inewton
09-12-2015, 18:57
Нека да уточня, че става дума за хомеопатия или истински лечители с билки и т.н. а не за муски, баячки и магии.

Точно за тези говорех, точно срещу мен живее една "лечителка", само лъже хората, много от клиентите й вече не са между живите, а тези, които прилагат хомеопатия наистина помагат, не съм спорил за това.

tochko
09-12-2015, 23:21
Пхахаха. Не са между живите вика хахаха

Грозния
09-13-2015, 15:37
иначе добра реклама колко ти платиха?Сигурно николко - автора вероятно е самата врачка :D.

Bledog
09-13-2015, 17:49
Явно не е много добра след като не е видяла провала си...

SummerMakesMeHappy
09-16-2015, 20:58
Човек, който се съмнява в себе си и в решенията си се допитва до гадателки, врачки, психолози и т.н., той е слабохарактерен. Но който се доверява на лечителки вместо да отиде на лекар е глупак.

Гадателки, врачки и други такива ненормалници, да. За психолозите не съм съгласна. В някои случаи помагат много повече от лекарите.