PDA

View Full Version : Лошо омбре



wannabethebest123
09-11-2015, 16:58
Здравейте! Днес бях на фризьор с предпочитания за по-неутрални кичури - балеаж. Вместо това като приключи гледам русо омбре, чак жълтеникаво. Точно това, което хиляди пъти обясних, че не искам. Всички мои приятели казват, че ми стои много хубаво, но аз не мога да се възприема. Та въпросите ми са: Ще се оправи ли положението, ако фризьорката ме боядише с моя цвят, но само омбрето, а не цялата коса? Може ли да ми направи по-тъмно омбрето или поне да махне жълтеникавия отенък и да стане по-неутрално? Предложете ми и други неща, с които да оправя косата си само ако не включватнподстригване или боядисване на цялата коса. Моля за бързи отговори.

kaRamella
09-11-2015, 17:13
Разбира се , че може да стане по-тъмно самото омбре. Избери подходящ цвят и смени фризьора.

victoria99
09-11-2015, 21:08
Или пък просто отрежи боядисаното. Боядишеш ли втори път, краищата на косата ще изглеждат като метла... Особено след русата боя. :)
Лично аз днес си отрязах омбрето, не можех да го търпя вече. :D

victoria99
09-11-2015, 21:09
Или пък просто отрежи боядисаното. Боядишеш ли втори път, краищата на косата ще изглеждат като метла... Особено след русата боя. :)
Лично аз днес си отрязах омбрето, не можех да го търпя вече. :D

wannabethebest123
09-12-2015, 05:24
Не мога да го отрежа, защото е доста голяма част от косата.

BeautyCupcake
09-12-2015, 07:54
еми може би ще отрежеш по-голямата част от косата?

baby_baby
09-12-2015, 08:46
Или пък просто отрежи боядисаното. Боядишеш ли втори път, краищата на косата ще изглеждат като метла... Особено след русата боя. :)
Лично аз днес си отрязах омбрето, не можех да го търпя вече. :D

Не е вярно не при всички става като метла една приятелка се беше направила и не и изглеждаше като метла стига да я подържаш и няма да е като метла

victoria99
09-12-2015, 17:06
Аз бях с две бои, затова казвам че след второто боядисване вече няма да изглежда добре.

marilyn
09-13-2015, 22:05
Съветът ми е да смениш фризьора. Ясно е, че щом не се харесваш, ще трябва да "поправиш" резултата, но не отивай при същата фризьорка, за да не съжаляваш пак. Можеш да се консултираш с друг и той/тя да ти препоръча боя и цвят, за да ти оправи цвета и омбрето да стане такова, каквото го искаш. Това, че ще я боядисаш няколко пъти, не значи, че ще стане като метла. Грижи се за косата си, избери добър фризьор и качествени продукти. Моята приятелка реши да се боядиса, прави си нещо като кичури, харесаха ѝ, но реши, че иска по-светло. Направи си го и изобщо не ѝ е изтощена косата, ама тя много се грижи.

lunacy
09-13-2015, 22:50
Аз бях с две бои, затова казвам че след второто боядисване вече няма да изглежда добре.

зависи от самата структура на косата и от това какви грижи полагаш за нея :)
ако ползваш правилните продукти няма да има проблем според мен, авторке, дори да решиш да боядисаш цялата си коса

ии да, потърси друг фризьор

victoria99
09-14-2015, 11:11
Всяко едно боядисване, изтощава косъма, колкото и грижи да полагаш и да се мажеш с всякакви продукти, боядисването не е никак хубаво. Убедих се, че няма смидъл от боядисване. Колкото по-рано и по-често се боядисваш, толкова по-зле. Има време да се боядусваме, когато побелеем. Сега е времето да се радваме на естествената си коса и лице. :) ( Говоря за изправяне, боядисване, гримиране).