PDA

View Full Version : Добра приятелка. ПОМОЩ



weareallmadh3r3
09-11-2015, 18:29
Здравейте! Та така, запознах се с едно момиче наскоро ( 2 месеца макс ) и сме някви приятели, смисъл излизаме през 1-2 дена. Разбираме се много добре, обаче аз се усещам че почвам да хлътвам яко... А тя наскоро скъса с нейния след дългогодишна връзка. Супер много искам да съм с нея, но някак си усещам, че съм във friendzone-a. Според вас как е най - редно да постъпя, за да й предложа или намекна... Много бих бил благодарен ако се отзовете. :)
П.с - И двамата сме на около 16.

jghgh
09-11-2015, 18:33
Как така усещаш, че си във френд-зона?
Какво правите, като сте заедно?

GuardianAngel
09-11-2015, 18:42
Клин клин избива ,ама тоя дето го избива по дълбоко се забива !

Не се занимавай с нея ..тя ще си играе е с теб понеже има нужда от внимание.

weareallmadh3r3
09-11-2015, 18:46
Клин клин избива ,ама тоя дето го избива по дълбоко се забива !

Не се занимавай с нея ..тя ще си играе е с теб понеже има нужда от внимание.

Щото е супер якото момиче наистина мн ме радва... Наистина съм супер объркан и раздвоен.

weareallmadh3r3
09-11-2015, 18:46
Как така усещаш, че си във френд-зона?
Какво правите, като сте заедно?

Не сме само 2мата 1во.. Ми разхождаме се седим си на някви отдалечени места, но нищо повече... само се мотаем. А и се държи напълно приятелски, затова си мисля.

GuardianAngel
09-11-2015, 18:57
Щото е супер якото момиче наистина мн ме радва... Наистина съм супер объркан и раздвоен.

Ем..то сърцето си е твое..Тя може да е яка , ма не всичко е такова каквото изглежда.Ти питаш за съвет аз ти го давам..и после ме убеждаваш,че си заслужава..аз нямам нужда от убеждение и от помощ,просто ти казвам това което мисля и съм сигурен в него,а не това което ти искаш да чуеш.Ако искаш го приеми ,ако искаш недей..избора е твой.

GetAway
09-11-2015, 19:06
Кофти. Според мен моментът не е особено подходящ и то след прекратяване на дългогодишна връзка... А и ако тя те приема просто като приятел ще е доста трудно изведнъж да погледне на теб с други очи. Ако все пак си толкова хлътнал и не искаш да се отказваш от нея- изчакай! Не предприемай необмислени действия. Нека мине време, тя да осмисли чувствата си и тогава намери удобен момент да й признаеш!

RapExotic
09-11-2015, 19:37
Имала е дългогодишна връзка на 16? Бягай, че може да поиска да се ожените.