PDA

View Full Version : Здравейте хора :)



Chingyzx
09-11-2015, 21:26
Нещата са зле щом пиша тук но ... xD
Така,кратко въведение:Мъж на 21 с проблеми,най-вече с приятелката.
Разгледах си случая в google и открих, че имам доста общи симптоми с Bipolar Disorder / Anxiety Disorder's.
Доста започна да пречи в "любовният" ми живот а и на приятелката ми.
Опитвам се да намеря помощ защото усещам, че скоро няма да съм аз в графата и за "Приятел" , а момичето си заслужава.
Знам че не ви давам много инфо но за пръв път съм тук ... и не знам какво точно трябва да добавя.
Anyway ...
Въпросът ми е следният: Познавате ли добри психиатри/психолози който са ви помогнали и най - вече ... каква е г/д цената на един сеанс?
Наистина бих искал да знам какво ми има и какво да направя за да поправя нещата.

Благодаря за вниманието ^^

Wednesday666
09-12-2015, 09:41
Сам ли си се диагностицирал с тая болест?
Щот ако си го направил сам си абсолютен идиот.
Това не е нещо, което си поставяш като диагноза сам, това трябва да ти бъде поставено от специалист.
Още повече, ако не е поставена диагноза, не е добра идея да търсиш "лечение", щот може изобщо да не си болен от това.
По-добре посети лекари първо и тогава търси решение на любовните ти проблеми.

baby_baby
09-12-2015, 13:51
Ако сам се поставяш така диагнози не си нормален но ако толкова искаш да говориш с някого пробвай с Ани Владимирова има онлайн терапия

slicky
09-12-2015, 20:20
Ако сам се поставяш така диагнози не си нормален но ако толкова искаш да говориш с някого пробвай с Ани Владимирова има онлайн терапия

и да гледаме историята му по бтв....безценно

baby_baby
09-12-2015, 20:48
и да гледаме историята му по бтв....безценно

Еее може да не я дават точно нея :Д

女性の目
09-13-2015, 13:13
Поискай и ще разбереш , потърси и ще откриеш.- Иисус