PDA

View Full Version : Тренировки



pamela112
09-12-2015, 11:24
Здравейте, аз съм на 12 години, но тренирам много - по 11 часа седмично, но пък в замяна на това тялото ми е перфектно.
Ето го и моят план за една седмица:
Понеделник:
-Фитнес:60 минути
-Каране на колело:45 минути
Вторник:
-Тичане:60 минути
-Спортно ходене:30 минути
Сряда:
-Плуване:90 минути
-Каране на колело:45 минути
Четвъртък:
-Фитнес:60 минути
-Спортно ходене:30 минути
-Тичане:60 минути
Петък:
-Тичане:60 минути
-Плуване:90 минути
-Спортно ходене:30 минути
Събота и неделя:Пълен релакс
Според вас как е този план???

tochko
09-14-2015, 22:47
Урудска работа. Твърде мн кардио и стресов хормон за сметка на почивката. "Имам перфектно тяло" е първа стъпка надолу. Неслучайно билдерите са казали Do not get comfortable.

Smilee..
09-16-2015, 14:52
Урудска работа. Твърде мн кардио и стресов хормон за сметка на почивката. "Имам перфектно тяло" е първа стъпка надолу. Неслучайно билдерите са казали Do not get comfortable.

+1

Rakshy
09-16-2015, 23:33
ти си на 12, как по дяволите тялото ти може да бъде прието за перфектно? :Д :Д ахахха


а иначе тва съм едно 95% сигурен, че е най-тлъстата лъжа, която можеш да напишеш :Д

ти имаш буквално 8 часа кардио седмично, пхахах... На 12 ... Хубаво е да се движиш, да играеш, да плуваш, а не да си си вкарала някъв филм и цялото ти време да отиде в безполезно хабене на гликоген :D

щото това тичане сигурно е мега slow paste, ходенето е просто ходене, фитнеса ти е няква некст лвл ретардед програма, която сигурно дори не изпълняваш правилно...


съжалявам, но превъзнасянето ти ме побърква

pamela112
09-23-2015, 14:21
ти си на 12, как по дяволите тялото ти може да бъде прието за перфектно? :Д :Д ахахха


а иначе тва съм едно 95% сигурен, че е най-тлъстата лъжа, която можеш да напишеш :Д

ти имаш буквално 8 часа кардио седмично, пхахах... На 12 ... Хубаво е да се движиш, да играеш, да плуваш, а не да си си вкарала някъв филм и цялото ти време да отиде в безполезно хабене на гликоген :D

щото това тичане сигурно е мега slow paste, ходенето е просто ходене, фитнеса ти е няква некст лвл ретардед програма, която сигурно дори не изпълняваш правилно...


съжалявам, но превъзнасянето ти ме побърква

Ела на моето място: родителите ми пътуват постоянно по работа и аз живея само с бавачки. Имам страшно свободно време и го запълвам със спорт. Така че до автора - НЕ ПРЕОВЕЛИЧАВАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! А да всичко се изпълнява както трябва под наблюдението на най-добрите треньори.

ДОТА
09-23-2015, 15:51
Ела на моето място: родителите ми пътуват постоянно по работа и аз живея само с бавачки. Имам страшно свободно време и го запълвам със спорт. Така че до автора - НЕ ПРЕОВЕЛИЧАВАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! А да всичко се изпълнява както трябва под наблюдението на най-добрите треньори.

Димитре, учи се от другите тролове, че си адски скучен.

Rakshy
09-23-2015, 17:56
Ела на моето място: родителите ми пътуват постоянно по работа и аз живея само с бавачки. Имам страшно свободно време и го запълвам със спорт. Така че до автора - НЕ ПРЕОВЕЛИЧАВАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! А да всичко се изпълнява както трябва под наблюдението на най-добрите треньори.

толко са ти и добри треньорите :D :D :D пръдла

Obsebvashta
09-24-2015, 20:11
И аз съм на 12 и тренирам, но ми се струва, че това, което правиш е прекалено. Ако въобще го правиш?!

pamela112
09-25-2015, 14:45
толко са ти и добри треньорите :D :D :D пръдла

Да толкова са ми добри. Поне са по добри от теб и всички хейтъри взети заедно!!! Загубенякът си е загуненяк и ето го издъни се пак

pamela112
09-25-2015, 14:46
Правя го и не е прекалено. Ти дори да спортувал и ще видиш на какво ще заприличаш

Rakshy
09-25-2015, 22:58
Да толкова са ми добри. Поне са по добри от теб и всички хейтъри взети заедно!!! Загубенякът си е загуненяк и ето го издъни се пак

По колко калории дневно приемаш? Приемаш ли нещо, което да подпомогне възстановяването ти?


Никой треньор с всичкия си не би препоръчал такъв обем и толкова разнообразни тренировки. Разбирам да се почупваше от щанги или от тичане, или от плуване, защото това са спортове, в които трябва бая обем, но ти правиш от всичко по много, което обикновено значи, че или нищо не постигаш, или че си на нещо "специално".

Obsebvashta
09-26-2015, 06:46
Остави я какво се занимаваш. Виж, че се прави на интересна.

tochko
09-26-2015, 20:29
Ебахти катаболостичния тип. Авторке, я качи някоя снимка на перфектното тяло.

Rakshy
09-26-2015, 21:21
Ебахти катаболостичния тип. Авторке, я качи някоя снимка на перфектното тяло.

мръсник, тя е само на 12 бе ;/

tochko
09-30-2015, 13:13
Чак пък мръсник, имам сестричка бе брат хахахах
просто да видим прехвалената стока

Obsebvashta
10-08-2015, 05:42
Аз мисля, че се прави на интересна.