PDA

View Full Version : Iso Beauty маша за коса



today_was_a_charytale
09-12-2015, 21:23
Търся си хубава маша за коса и се сетих за тези на Iso Beauty, но след като прочетох ревюта на пресите им в сайта им започнах да се съмнявам в качеството. От друга страна има доста добри отзиви от пресите и машите на Iso закупени от нашите молове. Имате ли опит с преси или маши на Iso Beauty? Доволни ли сте?

Също машите на BaByliss хубави ли са? Чувала съм, че тези на Remington са добри, но в момента ползвам такава преса и съм много разочарована.

baby_baby
09-12-2015, 21:37
Имам преса на iso и съм много доволна изправя много добре а за къдрене да не говора вземи си няма да сбъркаш

galaxy29
09-12-2015, 22:20
и аз имам преса на iso и съм много доволна ^^ само дето лъжат и мажат (и то като разпрани ;/), че промоцията им важи едва ли не до утре, пък като гледам и след години, още са си същите пари, но пък винаги може да им го върнеш, като се престориш, че не си ги пробвала и отново ти направят безплатна прическа :д

today_was_a_charytale
09-13-2015, 07:51
И аз съм се връщала за прическа няколко пъти и всеки път ми казват, че имат промоция до утре.
А вашите маши имат ли щипка и с колко голям диаметър са?

marilyn
09-13-2015, 21:58
Не бих си купила Iso Beauty. Големи измамници ми се струват, чудят си как да си набутат пресите/машите, а момичетата, които продават на щандовете, са големи некадърнички. Цените на продуктите са не оправдани. Вземи си Ремингтън, по-евтини са, а лошо мнение за тях не съм чела. Аз имам преса и съм страшно доволна.

today_was_a_charytale
09-14-2015, 06:40
Не бих си купила Iso Beauty. Големи измамници ми се струват, чудят си как да си набутат пресите/машите, а момичетата, които продават на щандовете, са големи некадърнички. Цените на продуктите са не оправдани. Вземи си Ремингтън, по-евтини са, а лошо мнение за тях не съм чела. Аз имам преса и съм страшно доволна.

Твоята преса какъв модел е?

marilyn
09-14-2015, 15:35
Твоята преса какъв модел е?

Remington s6500