PDA

View Full Version : Защо просто не престане



Liberté
09-15-2015, 10:59
Така нека започна от начало. Миналата учебна година влязох в гимназия и както знаете нов клас и нови хора. Имаше едно момче с което станахме много близки. Прибирахме се заедно и си говорихме. В началото си мислех че е пълен идиот , но постепенно той ме убеди в обратното. След около 3 месеца нещата станаха така че тръгнахме. И така 3 месеца много се обичахме, и в един момент той започна да се държи тъпо отдалечихме се. И го попитах защо се получава така той ми отговори че ме харесва повече като просто приятелка, а не гадже. Тогава реших,че е по добре да се разделим. След като говорих с най-добрата ни приятелка тогава разбрах че за много неща ме е лъгал... И му казах, че не искам да сме дори приятели. В крайна сметка се оказа, че е искал нещо от мен , което не съм готова да направя. След това започна да лъже защо сме се разделили и да упражнява психически тормоз в училище. Не само над мен а и хората около мен. Как да го спра поне тази година ,защото няма да издържа психически.

victoria99
09-15-2015, 11:52
Какво ти пука? Ако слуховете не са верни, едва ли има от какво да се притесняваш. Вярно е, че хората вярват на всичко, което чуят, но това си е техен проблем. Важното е,че най-близките ти хора са до теб и те познават достатъчно добре, за да предценят кое е истина и кое не. И аз съм била в такава ситуация с лъжливото бившо гадже, но не съм обръщала внимание и не ми е пукало.

RapExotic
09-15-2015, 16:48
Не се научихте да различавате храната от лайната ..