PDA

View Full Version : Може ли някой да ми хакне лаптопа от друг лаптоп



Witch1407
09-15-2015, 19:17
Ot izvestno vreme mi se zapametiavat razni klipove vuv youtube koito ne sum gledala i mi pishe che sum gi gledala. Kato proverih istoriata na youtube vidqh che nqkoi e gledal ot laptopa mi razni tupi klipove. Ogato proverih istoriata na kompiutura ne mi pishe che sa gledani. Laptoput mi ima parola i NIKOII ne q znae taka che ne moje nqkoii prosto da si otvori laptopa i da pochne da gleda klipcheta. Moje li nqkoi da mi hakne laptopa ot drug laptop?

npp
09-15-2015, 21:14
има два вероятни варианта, някой по някакъв начин да е ползвал твоя лаптоп, например брат, сестра, баща, майка, или др. роднина, а ако си го носила в училище, тогава някой от твоите съученици, след което да е изтрил историята на браузъра (ако имаш и друг браузър, провери и неговата история в случай че все още не си), другият вариант е някой да ти знае паролата в youtube, и да ти е влизал в профила и да е гледал разни клипове от твоя профил

Klaudia11
09-16-2015, 10:59
Може би си го оставила включен и някой от семейството е ползвал ютюба. Иначе кой ще печели от тлва да ти го хакне???

Witch1407
09-17-2015, 07:20
Okaza se che poneje sestra mi e na kompa a az na laptopa i polzvame edin i susht internet nqkak tova koeto gleda tq se zapomnq na laptopa mi i obratnoto.

npp
09-17-2015, 10:34
все пак е странно - по принцип не би трябвало да е така

fuckdotnet
09-17-2015, 15:50
все пак е странно - по принцип не би трябвало да е така

И кое му е странното, ако е влязла в профила си от компютъра и после е забравила да излезе?

npp
09-17-2015, 19:19
И кое му е странното, ако е влязла в профила си от компютъра и после е забравила да излезе?

момичето казва, че ползват един и същи интернет със сестра и на два отделни компютъра, а не е нормално активността на сестра и, която работи от другия, да се отразява на нейния, защото в първия пост тя казва, че в историята на нейния профил в youtube имало клипове, които тя не е гледала, и в историята на браузъра не откривала следи от такава активност, после каза, че някак си активността на сестра и от другия компютър се отразявало на нейния...

nexttt
09-17-2015, 20:04
момичето казва, че ползват един и същи интернет със сестра и на два отделни компютъра, а не е нормално активността на сестра и, която работи от другия, да се отразява на нейния, защото в първия пост тя казва, че в историята на нейния профил в youtube имало клипове, които тя не е гледала, и в историята на браузъра не откривала следи от такава активност, после каза, че някак си активността на сестра и от другия компютър се отразявало на нейния...

Според мен,ползват един и същ акаунт в youtube.Toва може би е имала и предвид,друг вариант просто няма.

fuckdotnet
09-18-2015, 03:56
момичето казва, че ползват един и същи интернет със сестра и на два отделни компютъра, а не е нормално активността на сестра и, която работи от другия, да се отразява на нейния, защото в първия пост тя казва, че в историята на нейния профил в youtube имало клипове, които тя не е гледала, и в историята на браузъра не откривала следи от такава активност, после каза, че някак си активността на сестра и от другия компютър се отразявало на нейния...

Хаххааха, пиши още в тоя раздел и няма да е нужно да гледам комедии, за да се смея.

npp
09-18-2015, 12:26
Хаххааха, пиши още в тоя раздел и няма да е нужно да гледам комедии, за да се смея.

смешкото си ти, казваш, че ти е смешно без да има видима причина?!, да не си ял много смях?!

fuckdotnet
09-18-2015, 14:25
смешкото си ти, казваш, че ти е смешно без да има видима причина?!, да не си ял много смях?!

Аз ако трябваше да обяснявам на всеки, на който се смея по каква причина ми е смешно, то трябваше по цял ден да обяснявам. Всичко, което си написал, цялото ти изказване е голям смях.
ПП - пиши повече в раздел "Любов", за да могат и други хора да се забавляват.

npp
09-18-2015, 18:04
Аз ако трябваше да обяснявам на всеки, на който се смея по каква причина ми е смешно, то трябваше по цял ден да обяснявам. Всичко, което си написал, цялото ти изказване е голям смях.
ПП - пиши повече в раздел "Любов", за да могат и други хора да се забавляват.

то си личи, че просто нямаш никакво обяснение, и затова и не даваш такова

fuckdotnet
09-18-2015, 19:11
то си личи, че просто нямаш никакво обяснение, и затова и не даваш такова

Дори няма и да се опитвам да обяснявам нещо, на което знае отговора почти всяко 10 годишно дете. Тук съм, за да се забавлявам на тъпизмите на тъпунгерите, а над 90 % от написаното тук са пълни простотии.

npp
09-18-2015, 20:45
Дори няма и да се опитвам да обяснявам нещо, на което знае отговора почти всяко 10 годишно дете. Тук съм, за да се забавлявам на тъпизмите на тъпунгерите, а над 90 % от написаното тук са пълни простотии.

разправяй го на баба си, ако въобще и тя ти повярва

fuckdotnet
09-19-2015, 05:06
разправяй го на баба си, ако въобще и тя ти повярва

Баба ми може и да схване, дори баба ти може да схване, за разлика от теб.

Witch1407
09-19-2015, 10:29
spored men e super stranno zashtoto i ot tela polzvam tozi internet i ne stava nishto podobno

Witch1407
09-19-2015, 10:31
Според мен,ползват един и същ акаунт в youtube.Toва може би е имала и предвид,друг вариант просто няма

ne polzvame edin i susht akaunt tq dori nqma akaunt

npp
09-19-2015, 12:46
Баба ми може и да схване, дори баба ти може да схване, за разлика от теб.

на баба момчето, за малко да ти повярвам

ДОТА
09-19-2015, 15:43
Okaza se che poneje sestra mi e na kompa a az na laptopa i polzvame edin i susht internet nqkak tova koeto gleda tq se zapomnq na laptopa mi i obratnoto.

Това няма как да стане.

Witch1407
09-20-2015, 16:39
I az taka misleh dokato ne mi se sluchi

ДОТА
09-20-2015, 16:51
I az taka misleh dokato ne mi se sluchi

Утре като ти се появят голите снимки в нета
ще кажеш, че не е възможно
защото никога не си се снимала

Witch1407
09-21-2015, 13:33
mislish che si izmislqm sichko shtot nqmam ko da praq li

ДОТА
09-21-2015, 15:11
Обяснява ти се на български език, че няма как да стане, а ако не си достатъчно хубава е нормално като ти е скучно да пишеш тъпотии, иначе щеше да се снимаш.