PDA

View Full Version : Омбре



angel_S
09-16-2015, 18:12
Здравейте, днес бях на фризьор. В началото исках изрусяване на цялата коса, но след като майка ми не се съгласи я помолих за омбре. Косата ми е тъмно руса и аз исках русо омбре. Фризьорката ми каза, че няма да е хубаво ако се боядиса косата само отдолу 3-4 см и ще е права черта и предложи да го направи като на кичури. След като свърши и ми изми косата отзад пак стана така и в момента е като една черта която разделя тъмно русото и русото. Не ми харесва много и не изглежда добре... То е около 10 см на дължина и самия цвят е хубав и ми утива, но отзад не изглежда хубаво. Аз исках да прелива а то стана се едно има една права черта по средата. Майка ми няма да ми даде да се боядисам цялата... какво да правя....?

marilyn
09-19-2015, 07:44
*отива се пише с О!

Отиди при друг фризьор, който да знае как се прави омбре, за да ти го оправи. Не виждам какво друго можеш да направиш.

kaRamella
09-19-2015, 17:00
"Фризьорката ми каза, че няма да е хубаво ако се боядиса косата само отдолу 3-4 см и ще е права черта"
МИ жената ти е казала , че НЕ МОЖЕ да ти го прелее хубаво, но ти си и се доверила....
Боядисай светло русите краища с тъмно руса боя, максимално близко до твоя цвят.

baby_baby
09-24-2015, 22:17
Пробеай с друг цвят мани ги тия омбретс и кичури

mru
09-25-2015, 14:55
Имала съм същата ситуация с омбре. Този ефект на черта между тъмна и руса ще исчезне след няколко месеца когато косата ти ще порасне. Мисля че най-добро решение е да ги отрежиш малко или винаги можеш да дойдеш към фризьорката (най-добре с майка си или по-голяма сестра) и да и кажеш че не си доволна с този прическа и искаш да ти я смени без да плащташ.

marilyn
09-30-2015, 12:18
^^ И да ѝ оплеска съвсем косата. Май идеята е да си оправи кофти прическата, а не да спести пари от фризьор.