PDA

View Full Version : Самотна съм/съвети?



konan7
09-17-2015, 12:12
Здравейте! Аз съм най-обикновено 18 годишно момиче. Както се подразбира от темата, която повдигам, се чувствам адски самотна в любовен план. Досега не съм имала приятел. Леко съм срамежлива и не говоря много наистина ( освен ако не опозная човека и му се доверя че е добър човек , тогава вече съм по разговорлива. ) Ще се радвам, ако ми дадете някакви съвети, защото наистина трудно говоря с което и да било момче. Когато съм с приятелки и те са с техните гаджета, се чувствам излишна, аз съм излишна там. Съжалявам, че отнех от времето ви. Приятен ден! :)

npp
09-17-2015, 12:28
всъщност проблемът ти (вероятно) произлиза от факта, че си видяла приятелките си с техните гаджета, и това плюс разни неудачи в това отношение са се оказали фактор да си мислиш, че проблемът ти е, че нямаш гадже, имало е много случаи като твоя, и в много от тях се е оказвало, че този проблем е бил основан на завист задето други имат гаджета, или на чувство за изостаналост от останалите, поради това че те следват някаква тенденция или някакъв обичай, който ти още не си последвал или осъществил в живота си, но не смяташ ли, че не си заслужава заради едната завист или едната тенденция/традиция да униваш и да се депресираш?!, сега им е дошло тяхното време, но и твоят момент ще дойде, сещам се за едно момиче, което и до ден днешен е сама, виждал съм я да плаче, но истината е, че условията на обкръжаващия свят са били подтискащи, а не това че не си като другите да имаш това или онова, например, всеки ли е имал най-красива жена, и всяка жена ли е имала най-красив мъж?!, обаче и до сега някои се безпокояха за нещо, което така или иначе не всеки можеше да има, в такъв случай ако ще последваш примера на другите само защото те имат, а ти не, или само защото искаш да си като тях, и срещнеш затруднения в това, не се учудвай, защото това малко или много може да е едно противоречие, или защо трябва да се впрягаме за неща, които ни изопват нервите и душата увеличавайки напрежението в живота ни, когато същите могат и да почакат?!, т.е. може и да е по-добре ако си кажем: всяко нещо по реда си...

пп. ако сред тях имаш поне една истинска приятелка, тя ще се застъпва за теб и ще бъдеш добре представяна пред разни момчета...

konan7
09-17-2015, 14:41
Да, от една страна е така. Но от друга - и аз имам нужда от любов.

fuckdotnet
09-17-2015, 16:16
Да, от една страна е така. Но от друга - и аз имам нужда от любов.

Имаш нужда от любов или имаш нужда някой да те чука?

golemiq_korab_minava
09-17-2015, 16:26
Да, от една страна е така. Но от друга - и аз имам нужда от любов.
Хвърляш се по едните първични чувства и инстинкти... Не малко срамежливи момчета и момичета има. Живей си живота и не му мисли. Тя сама идва, не я намираш.

fuckdotnet
09-17-2015, 16:46
Хвърляш се по едните първични чувства и инстинкти... Не малко срамежливи момчета и момичета има. Живей си живота и не му мисли. Тя сама идва, не я намираш.

Защо не ѝ описа частта, в която убиват ламята за нея и частта, в която я качват на рога на еднорога?

konan7
09-17-2015, 16:58
Не е нужно да сте толкова груби :( Само споделям какво ми тежи.

inewton
09-17-2015, 17:01
Намери някой като теб! Това е най- доброто решение.

Може ли да ни кажеш как се казваш?

P.S. npp, ослепителен както винаги, сигурно момичетата много се възбуждат от лекциите ти.

LoadRunner
09-17-2015, 17:23
спокойно май осъзнах че и аз съм смотан

golemiq_korab_minava
09-17-2015, 17:39
Не е нужно да сте толкова груби :( Само споделям какво ми тежи.
Не приемай негативните коментари, послушай npp.
И далеч това да нямаш приятел е нещо лошо. Тежи, ясно е, но живота не е само това.

martin97
09-17-2015, 18:12
Авторке,има един лаф:
Задаваш въпрос в американски форум и ти отговарят.
Задаваш въпрос в руски форум и на теб ти задават въпрос след това.
Задаваш въпрос в български форум и всички ти обясняват колко си тъп/а.
Sad but true.

fuckdotnet
09-17-2015, 18:46
Авторке,има един лаф:
Задаваш въпрос в американски форум и ти отговарят.
Задаваш въпрос в руски форум и на теб ти задават въпрос след това.
Задаваш въпрос в български форум и всички ти обясняват колко си тъп/а.
Sad but true.

Къде по - точно видя някой да определя другиго за тъп? Явно ти сам се определяш за такъв.

npp
09-17-2015, 19:09
Да, от една страна е така. Но от друга - и аз имам нужда от любов.

да, имаш право, разбира се, но не знам какъв съвет да ти дам, защото и не знам точно от какво имаш нужда, а универсална рецепта, която да помогне и в твоя случай с твоя подход не знам да има, от една страна не смея да ти препоръчам да бъдеш отворена като всяко друго отворено момиче, от друга къде може да се намери съвършеното обкръжение от приятели при идеални условия?!, обикновено по-скоро в нагласата трябва да се пипне, да не си нервен, напрегнат, на тръни, и фрапиращо неестествен, но да си спокоен, непринуден, и достатъчно свободен (вътрешно)

RapExotic
09-17-2015, 19:36
Съжалявам, че отнех от времето ви.

Това ти е проблема.

npp
09-17-2015, 22:39
P.S. npp, ослепителен както винаги, сигурно момичетата много се възбуждат от лекциите ти.

да не съм разказвач на еротични истории

eminem98bg
09-20-2015, 10:57
Моя съвет е да си вземеш кученце. Ти ще се грижиш за него и то за теб. Това е любов!

RiB
09-20-2015, 12:14
Това ти е проблема.

И аз това забелязах. То, ако е така... съжалявам, че вдишах от въздуха ви, сър

SHPAIdURmeN
09-20-2015, 12:43
И аз това забелязах. То, ако е така... съжалявам, че вдишах от въздуха ви, сър
Е, поне й обясни, защо така реагира на извинението й.

Пръдна и си тръгна... :D

П.П. Като RapExotic

Obsebvashta
09-22-2015, 06:14
Здравейте! Аз съм най-обикновено 18 годишно момиче. Както се подразбира от темата, която повдигам, се чувствам адски самотна в любовен план. Досега не съм имала приятел. Леко съм срамежлива и не говоря много наистина ( освен ако не опозная човека и му се доверя че е добър човек , тогава вече съм по разговорлива. ) Ще се радвам, ако ми дадете някакви съвети, защото наистина трудно говоря с което и да било момче. Когато съм с приятелки и те са с техните гаджета, се чувствам излишна, аз съм излишна там. Съжалявам, че отнех от времето ви. Приятен ден! :)

Просто се отпусни все пак си на 18. Прави се външно, че не ти дреме.

konan7
09-22-2015, 06:17
Не мога, това е проблемът :D

RiB
09-22-2015, 06:36
Е, поне й обясни, защо така реагира на извинението й.

Пръдна и си тръгна... :D

П.П. Като RapExotic

Ядох боб.

Obsebvashta
09-22-2015, 06:39
Няма ли хапче против срам ? :lol:

BornToRaiseTheHell
09-22-2015, 08:05
Самата фикс идея да имаш гадже сериозно ти е***a шансовете да имаш такова. :)

snejko
09-23-2015, 17:48
Излез с някоя компания , пийни малко повече че да ти стане весело и ще се разприказваш :Д