PDA

View Full Version : как да разбера дали момиче ме харесва и как да си намеря гадже?



lichmom
09-17-2015, 15:11
Здравейте, аз съм момче на 14 години и искам помощ за въпроса по заглавието!
Не съм имал гадже от поне 4 години и се чувствам супер гадно заради това понеже всичките ми приятели си имат и даже ги сменят на всеки 2 седмици и ми е много неприятно когато видя момче и момиче да се прегръщат и целуват, защото досега аз дори не съм прегръщал момиче!
Ако някой може да ме посъветва ще съм му много благодарен и ви благодаря предварително!

RapExotic
09-17-2015, 19:40
аз съм момче на 14 години ...Не съм имал гадже от поне 4 години ... досега аз дори не съм прегръщал момиче!

Да.

lichmom
09-19-2015, 05:33
Какво да?

NarutoShippuuden
09-19-2015, 07:12
Виж, пич, аз съм на 17 и не съм имал приятелка от пр.Хр, не знам какво толкова искаш, след като работата ти е да учиш, сам ще усетиш, когато ти дойде времето за момиче.

alex_weed
09-19-2015, 07:16
Ако я искаш като трофей и завоевание(доколкото разбрах от текста) си някакъв боклук! Цитирам „аз съм момче на 14 години ...Не съм имал гадже от поне 4 години ... досега аз дори не съм прегръщал момиче!“ ...първо-звучи все едно „аз съм момче на 14 години ...Не съм спечелил нито една кучка поне от 4 години ... “... и второ, като си имал гадже на 10 „Не съм имал гадже от поне 4 години“ и не си я прегръщал поне „досега аз дори не съм прегръщал момиче!“ какво da fuck сте правили!?! Писах тема за едно момиче, но аз го правя ОТ ЛЮБОВ, а ти искаш да имаш поредната бройка....отвращаваш ме....

nevermorevon
09-19-2015, 11:29
Ако я искаш като трофей и завоевание(доколкото разбрах от текста) си някакъв боклук! Цитирам „аз съм момче на 14 години ...Не съм имал гадже от поне 4 години ... досега аз дори не съм прегръщал момиче!“ ...първо-звучи все едно „аз съм момче на 14 години ...Не съм спечелил нито една кучка поне от 4 години ... “... и второ, като си имал гадже на 10 „Не съм имал гадже от поне 4 години“ и не си я прегръщал поне „досега аз дори не съм прегръщал момиче!“ какво da fuck сте правили!?! Писах тема за едно момиче, но аз го правя ОТ ЛЮБОВ, а ти искаш да имаш поредната бройка....отвращаваш ме....

Какво се палиш, още първия ред обяснява нещата..

martin97
09-19-2015, 11:33
Значи искам да ти кажа,че не е сигурно,но има шанс да те харесва,ако се съблече пред теб.

RapExotic
09-19-2015, 16:32
Какво да?

Ясен е случая.

lichmom
09-20-2015, 19:46
Alex_weed, аз не я искам като трофей, а я харесвам и обичам и искам да имам момиче което да е до мен и да знам, че ме обича!

ДОТА
09-20-2015, 19:48
искам да имам момиче което да е до мен и да знам, че ме обича!

значи ти трябват богати родители

corbV2
09-20-2015, 19:55
^ Ти пък, нищо не каза. Баш тогава няма да знае дали го обича ;д.