PDA

View Full Version : Дали стигнах дъното?



Jägerbomber
09-18-2015, 23:31
Здравейте, не знам дали темата е за тук и предварително се извинявам, но защо пък да не е? Точно любовта е нещото, което никога не съм имал и вероятно за в бъдеще ще е така, но тук не става въпрос за това. Само в двадесетте си години съм, а зад гърба си имам толкова много горчив опит, че ми се иска да сложа край на живота ми. Аз съм от типа хора, които виждате на улицата и си казвате: този вероятно си има всичко и е щастлив. Прекалено съм горд за да позволя на хората да видят, че съм пълна развалина. Умело прикривам ужасния ми вътрешен свят със скъпи дрехи, парфюми и усмивка. Природата ме е дарила с качествена генетика и изглеждам добре, но името и кръвта ми не са в унисон с държавата ни. Аз съм 3то поколение турчин роден в България, а това означава че не принадлежа никъде. Аз съм пришълец в обществото. Нямате представа какво беше на детската площадка и колко пъти съм се бил защото са ме обиждали. С времето претръпнах, но това ме направи вълк единак. Не мога да си намеря място под слънцето, усещам различното отношение и виждам плахия им поглед. Чудя се къде сбърках, с какво го заслужих и къде съм тръгнал? Вървя по път, който не е "правилен" и правя своите избори, но нищо хубаво не виждам. Не виждам "светлината в тунела", изгубих надеждата някъде по пътя и вървя сам в тъмнината. "Семейните проблеми" допринасят още повече за депресията. В момента проучвам една елитна армия от наемници и се чудя дали там не е моето място? Дали да не си събера багажа и да не замина за там, без да кажа на никой? Те винаги търсят хора, защото смъртта ги настига по-бързо от скоростта на светлината.
Не знам защо го написах и с каква цел, но ми олекна малко

urpa4a
09-18-2015, 23:45
Вярвай всеки се бори със своите демони.
Разбира се, че всеки намира своя път да се справи с проблемите си.
Може би най-тежкото от всичко на този свят е да се погледнеш в огледалото и дадеш думата на криворазбраната ти цивилизация - винаги ще ти каже, какво правиш правилно и какво не...
Проблемът е там, че трудно можем да се самосезираме и да се променим, според възгледите си.
Най-добре е може би намесата на външен и безпристрастен фактор, какъвто е психологът.
За жалост не говоря от собствен опит и пак мусля, с вътрешното си аз, защото усещам имам нужда от чужда съвет, но все имам причина да не го правя - а вярвай минеш ли 30-те много лесно се извиняваш на себе си, защо и какво правиш.
Групата за убийства (или наемници, както им викаш ти), е кофти място за млад човек, като теб. Вярно от малък си загубил пътя, но винаги трябва да пазиш своето "защо" и аз съм бил и са ме предавали и пак съм бил - близо до избора - абе да си резна ли вените или да отида доживот на топло или да направя някоя глупост - съвест и все пак хората, които те крепят.
Наистина ли не е останал поне един човек на тоя свят, за който да ти пука и да се поставиш на негово място. Да видиш през неговите очи твоята гибел и да се почувстваш приятно, защото аз като се замисля, мисля първо за тях, а за мене ми дреме, но не искам моята гибел да е предпоставка за гибелта на хора, които обичам и уважавам са ме търпяли такъв какъвто съм...

Seattle
09-19-2015, 06:36
Тва че си с турски произход не е пречината да си тук, още повече 3-то поколение. Децата не се делят на етноси, религий и там другите му глупости, с малки изключения и то най вече поради изперкали родители. Щом от малък си с комплекси за етническата си група, търси проблемът другаде.
Аз също съм имигрант, и то се преместихме в доста критична за мен възраст. Мога да ти кажа че не си видял от най лошото :)
И понеже ми стана интересно, я сподели за този горчив опит заради който искаш да се трепеш?

Темата ти не е за тук, ама както и да е. То май другите раздели са доста "умрели".

Jägerbomber
09-19-2015, 21:33
Може и да си прав че не съм виждал най-лошото, но съм видял разбиването на семейството ми, видял съм много тежки финансови проблеми, видял съм самотата, видял съм килиите в районните управления, видял съм какво е да си глава на семейството от 15 годишен :)
Аз съм атеист и ми е през кура за религии и богове. Не бих ги нарекъл комплекси, а по-скоро част от причината за ситуацията в която се намирам.

paradosou
09-19-2015, 23:08
Елитна армия от наемници... Нещо като Френския легион ли визираш? Сори, не разбирам много от подобни теми и е възможно да съм изтърсила голяма глупост 8-). Момиче съм и очаквано не си падам по насилието изобщо, ама все пак ми допада, че вместо да пуснеш провокираща тема тема от типа "Кажете безболезнен начин да напусна живота" (каквата между другото има на същата страница в тоя раздел) или вместо да станеш вечно мрънкаща жертва, ти си готов да се занимаваш активно с нещо, било то и разрушително. Честно, наистина напоследък се нагледах на момчета, незнаещи къде се намират, докато ти не ми изглеждаш от тях, което... би трябвало да ти звучи надъхващо, хаха. С характер ли си, имаш всичко.
Да се видиш с психолог\психотерапевт вярно е добра идея. Ама ако ще го правиш, непременно проучи достатъчно отзиви на клиенти.
За любовта - не казвай, че вероятно няма да я намериш. Аз често си повтарям клишето, че мислите ти се превръщат в действия, действията в навици, навиците в трайни нагласи\модели, нагласите в съдба... Нещо като самосбъдващо се пророчество би се получило вероятно, ако така продължаваш да се самоубеждаваш, ама в негативен план.
Това, че си се бил, вместо да се сдухаш тотално и да се превърнеш в изтривалка, която всеки употребява както му падне, също е добре. В смисъл боят сам по себе си надали решава нещо, ама пък ти не вярвам да си побойник, просто си се опитвал да спреш нападките така... По-сносно ми звучи пред алтернативата да се свиеш, както казах, и да ти се насади за цял живот усещане за онеправданост.
Какво значи, че не виждаш светлина в тунела? Нямаш ли мечти, цели, нещо голямо или не толкова голямо, дето искаш да постигнеш? Приятели все пак някакви? Ако не приятели, то поне хора, които също са турци или други чужденци, с които да си пиеш бирата\ да слушат от време на време какво те притеснява, какво те радва и т.н.? Семейните проблеми какви са и как точно се проявяват? Щом си пуснал тема, предполага се, че имаш желание да разкажеш...
Пиши ми на лично съобщение, ако искаш :).

SHPAIdURmeN
09-20-2015, 09:46
Може и да си прав че не съм виждал най-лошото, но съм видял разбиването на семейството ми, видял съм много тежки финансови проблеми, видял съм самотата, видял съм килиите в районните управления, видял съм какво е да си глава на семейството от 15 годишен :)

Докато търпя това, кое те спираше да направиш онова, което написа ?

paradosou
09-20-2015, 13:59
:)

anonymous708973
09-20-2015, 17:06
Драматизираш излишно и донякъде сам си виновен за липсата си на интеграция.
Знам, че турците като цяло сте/са по-затворени общества, но има един момент, в който можеш да се отърсиш от тяхното влияние.

Познавам виетнамка, която на възраст 10 месеца е дошла в Чехия.
Още една, която е родена в Чехия.
Украинка, която на 15 е дошла в България.
Украинец, който на 14 години в Германия.
Наполовина германка, наполовина азербайджанка, родена или дошла на мн ранна възраст в Германия.
И, разбира се, турчин, дошъл на мн ранна възраст в България.

С изключение на украинката в България, има ли нужда да обяснявам колко рязко имената им се отличават от тези в страната? Как един от тях няма интеграционни проблеми? Всеки говори езика и има безброй приятели от съответната националност, като в същото време е в мир с произхода си.
Разбирам да си дошъл на 20-30-годишна възраст и да не ти е ок, да не можеш да се интегрираш, ама в твоя случай ми е силно драматизирана цялата ситуация.

RapExotic
09-20-2015, 18:56
Елитна армия от наемници... Нещо като Френския легион ли визираш?

Според мен говори за ИДИЛ (Ислямска държава).

haritov
09-20-2015, 19:39
вече трето поколение от твоя род се ражда в България а още се мислиш за турчин

corbV2
09-20-2015, 19:45
Според мен говори за ИДИЛ (Ислямска държава).
Много грубо ;/. Ама с този никнейм... Абе май ми намирисва на трол ;д.

corbV2
09-20-2015, 20:04
А иначе историята е правдоподобна и дълбока. Явно троловете си ъпват гейма ;д (ако е такъв наистина).

aurissaaaaa
09-20-2015, 20:12
Йегербомб не е ли оная помия с уиски и редбул ?

//мда - баш т'ва е според гугъл

Как стигнахте до ИД ? :Д Явно нещо пропускам :Д

corbV2
09-20-2015, 20:20
Jagerbomb - да, обаче Jagerbomber е:
http://images-cdn.9gag.com/photo/6756627_700b_v1.jpg :cool:

Доста иронично е предвид ситуацията в момента. Ае спирам, щото може да е редовен. Ама ако е трол, го поздравявам ;д.

aurissaaaaa
09-20-2015, 20:29
аааахаааааа

ясноо

Jägerbomber
09-20-2015, 22:44
paradosou, много точно улучи за къде става въпрос :) . Не мисля, че психолога/психо терапевта може да ме изкара от дупката с малоумните си въпроси (нищо лично към тях и съжалявам ако съм обидил някой психолог тук).
Относно любовта - хубаво е да вярваш в нещо красиво, но все някога разбираш че дядо Коледа и феята на зъбките не съществуват.
Виж ги дребните душици ми говорят за интеграция и ислямска държава. Само за протокола ще кажа, че всички хора около мен са Българи и нямам контакт с турци освен семейството ми. Аз нито съм турчин, нито съм българин. Нито съм мюсюлманин, нито съм християнин. Сам съм си гръб както се казва.
Да, много съм се бил, но далеч не се гордея с това.
Проблема е че изграждам бронирана стена между мен и хората. Имам много познати и приятели, но никой от тях не ме познава истински. Знаят само това, което им позволя. Тази броня съм я изграждал с години и автоматично се активира, когато някой се приближи прекалено много и нямам никакъв контрол върху нея. Просто от малък съм свикнал така. Например вчера един приятел ми каза следното: дори и надрусан, винаги си си нормален, как го правиш? а другия приятел ми каза: какво ли тежко бреме носиш? А аз им отговорих: глупости, всичко си е наред. Не им позволявам да видят каква развалина съм. Чувствам се самотен с колкото и хора да съм обграден.

SHPAIdURmeN това, че ми се иска да сложа край на живота ми, не означава че ще го направя. Имам цели и мечти, които трябва да постигна.

corbV2, Jägerbomber е доста иронично, нали :Д

anonymous708973
09-21-2015, 08:19
Не ставам за психиатър, през половината време ще пращам хората вкъщи да се стегнат и да спрат да се филмират.
Просто ми е голяма драма това тука. Каква развалина, бе, млад човек. Здрав и прав, виждаш, чуваш, нямаш някаква зловеща деформация... за каква развалина? Че търсиш себе си? Ми, добрутро, всички в пубертета се търсят, при теб явно трае малко по-дълго.
Такива като тебе съдбата - или в каквото там вярваш - много ги обича - да им изсипе една хубава болест, един истински проблем, та да проумееш откъде изгрява слънцето.

И фактът, че се биеш и се друсаш, не помага особено. И очевидната надменност също. Замислял ли си се, че тя те спира да общуваш, защото чувстваш, че останалите не са достойни за твоята компания?

Работиш ли, учиш ли?

paradosou
09-21-2015, 12:24
'Надрусан' какво ще значи? Ако за трева си говорим, не е подходящата дума. В случай пък, че взимаш тежки наркотици - абсолютно психолог никак не е излишен. Една зависимост всякакви развития може да има, ноо да не навлизам в сценарий, който само ти знаеш дали има общо с теб.
Нищо не ти пречи поне да отвориш разни клипове с взимани от психолози интервюта в нета, да разгледаш блога\сайта на някой специалист или да се разровиш във форум и да прочетеш мнения на хора, които са ходили, т.е дават непосредствени впечатления. Кой знае, може да ти стане друго мнението. Ако си представяш, че се виждате и единственото, което получаваш срещу парите си, са малоумни въпроси, то си далеч от истината. Въпреки някои изцепки на некомпетентни, от психолозите като цяло се очаква да преценят с хирургическа точност какво точно се случва в главата ти, защо живееш живота, който живееш, и да съставят съвсем конкретен план, по който се работи. Все едно изпълняваш проект. Ок, сигурно кофти сравнение, ама мисълта ми е, че наистина има конкретика - поставят ти се ясни задачи, чистят се вредни модели в мисленето, от там и в поведението и т.н. Все пак не е точно алгоритъм, така би звучало ограничаващо... Психолозите би трябвало хем да се опитват да работят с конкретика, така че да постигат реални резултати, хем да оценят и в известен смисъл доразвиват индивидуалното 'богатство' на всеки. Уха... като част от някво безкрайно нескопосано съчинение в гимназията прозвуча :D.
Иначе - не съм особено изненадана, че в първия пост говориш как се чувстваш изолиран понеже си "ни риба, ни рак", а после става ясно, че сам си наясно, че си блокиран от собствените си бариери. Човек, който наистина иска да промени нещата, може. Все едно да се опиташ да спреш река... Надъхай се :).
Нов въпрос имам - защо не вярваш, че е възможно да създадеш сносна връзка и намесваш феята на зъбките xD? Изглежда очевидно по ква причина ти е такава настройката, обаче един малко по-дълъг отговор нищо няма да ти коства.

Yoni-bonboni
09-21-2015, 15:07
Виж сега кво ще ти кажа аз какво мисля по твоята тема.Не е важно какво мислят другите хора за теб,не е важно какъв си по народност-турчин,индиец,китаец или арменец.Или каква религия изповядваш това не е от никакво значение.Важното е какво мислят семейството ти за теб и най-близките ти хора,да те разбират и уважават и подкрепят също.Аз например в даскало най-добрата ми приятелка беше туркиня и беше много вярваща и набожна дори съм я виждала с кърпа да ходи и шалвари,тя даже на бала дойде с рокля с дълги ръкави.И после на дискотека също не дойде щото е сгодена за турчин като нея.Но все едно искам да ти кажа,че не трябва да се предаваш и да искаш да умреш,защото ти си много млад още живота е пред теб не си видял нищо още така,че горе главата не се предавай още..!!! :)

ДОТА
09-21-2015, 15:16
Имам цели и мечти, които трябва да постигна.


Още преди 40 години пратиха маймуна в Космоса, ако това ти е мечтата.

martin97
09-21-2015, 16:37
Мисля,че Jagerbomber остана неразбран.Той просто си излива мъката и споделя самотата си.До голяма част съветите ви не помагат.

paradosou
09-21-2015, 19:23
Може и да не помагат. Кое би помогнало според теб?

SHPAIdURmeN
09-21-2015, 19:41
Голяма част съветите ви не помагат.
Защото той...

просто си излива мъката и споделя самотата си.

Jägerbomber, такъв ли е случаят ?

Jägerbomber
09-21-2015, 23:41
paradosou, това че си пудря носа не означава че съм зависим :D . Мога всеки ден през 30мин., мога и да не пипам въобще.
Ходил съм на психолог и то от скъпите, но с малоумните си въпроси ме отчая и се отказах (пак нищо лично към Вас, професионалисти).
В миналото беше изолацията, а сега години по-късно съм изгубил способността да допускам хора до мен.
Интересно ми е да видя ти коя мислиш, че е причината. После аз ще напиша дългия пост :Д

PinkPan7her, душице, аз не търся себе си, защото много добре знам кой съм и какво искам. Само не знам как да го постигна.
"Такива като мене" могат да ти покажат слънцето и след това ще ти го скрият. Не намесвай разни съдби и там в каквото вярваш.
Да, работя и уча.

espada
09-22-2015, 00:30
otkriwai syrceto si kym horata, prejivqwai s tqh, 6te se po4uwstwa6 mn po dobre. samo nedei da se strahuwa6 ot twa da te naranqt, nawqrno 6te ima takiwa koito 6te go naprawqt ama trqbwa da si ponese6 udarite, za da nameri6 drugi hora, koito sa gotowi da sa iskreni i istinski, s otkriti syrca. zaebi narkoticite samo wremenna upoika sa. razseiwat te.

https://www.youtube.com/watch?v=LiIygVtE9og

Jägerbomber
09-23-2015, 00:36
otkriwai syrceto si kym horata, prejivqwai s tqh, 6te se po4uwstwa6 mn po dobre. samo nedei da se strahuwa6 ot twa da te naranqt, nawqrno 6te ima takiwa koito 6te go naprawqt ama trqbwa da si ponese6 udarite, za da nameri6 drugi hora, koito sa gotowi da sa iskreni i istinski, s otkriti syrca. zaebi narkoticite samo wremenna upoika sa. razseiwat te.

https://www.youtube.com/watch?v=LiIygVtE9og

Направи ми впечатление в клипа момчето, което забелязва че го гледа момичето и после сяда до нея. Замислих се ако аз бях в неговата ситуация какво бих направил. Истината е че дори не бих я забелязал, че ме гледа. А дори и да я забележа, едва ли бих седнал до нея да я свалям. Въобще не разбирам от намеци, въобще не ми се играят игрички, въобще не разбирам нищо... Имам една огромна дупка в тиинеиджърските години. По принцип тогава е времето да мислиш за момичета, връзки и да излизаш насам-натам. Да трупаш опит заедно с друг партньор и да знаеш какво е невинна и чиста връзка. А аз не правех нито едно от тези неща. Не съм сигурен коя е причината, дали защото ме беше страх от неизвестното или защото преживявах тежките последствия след раздялата на родителите ми? Знам че съм пропуснал много и че това няма да се върне. Пропилях си възможността да съм нормален като всички други. Приех самотата и депресията като най-верни спътници в живота ми. Сега съм в началото на двадесетте си години, а въобще не ми се занимава да свалям, зарибявам, забивам (или там както му викате) жени. Имам опит от няколко връзки и дори обичах веднъж, но съм изключително разочарован. Не ми се играят фалшивите игрички и да се надлъгваме. Не ми се играе на котка и мишка, не ми се играе на кой е по-по най. Усетя ли, че някоя ми се прави, веднага я режа и не се връщам назад. По някой път изпитвам влечение към някоя, но го потискам или го оставам да отмине. Така както са тръгнали нещата няма да оставя поколение след себе си. Може пък да е за добро... на света не му трябва такъв изруд като мене :D

espada
09-23-2015, 01:44
stegnal si se kato marsianec. otpusni se, kwo ti puka na sweta kwo mu trqbwa ili ne, nedei da bere6 tolkowa griji, bydi kakywto jelae6 da byde6. i filma ti ne e prikliu4il, toi sega zapo4wa, wyprosa e dali 6te se samouni6toji6 zaradi minaloto si ili- dali 6te si dade6 6ans zaradi ewentualnoto si byde6te. nedei da hodi6 da se bie6 za 4ujdi interesi w frenskiq legion ili kydeto tam si re6il da postypwa6 ako go prawi6 samo za nedirektnoto samoubiistwo, a se bii za sebe si, wse o6te ima6 6ans da prewyrne6 jivota si w edin priqten jivot ili pone edin swesten takyw. Hwani se da prawi6 ne6to, koeto obi4a6 da prawi6 s nqkoi s ob6ti interesi, koito ti dopada kato harakter, prejiweite zaedno.

Jägerbomber
09-24-2015, 00:13
stegnal si se kato marsianec. otpusni se, kwo ti puka na sweta kwo mu trqbwa ili ne, nedei da bere6 tolkowa griji, bydi kakywto jelae6 da byde6. i filma ti ne e prikliu4il, toi sega zapo4wa, wyprosa e dali 6te se samouni6toji6 zaradi minaloto si ili- dali 6te si dade6 6ans zaradi ewentualnoto si byde6te. nedei da hodi6 da se bie6 za 4ujdi interesi w frenskiq legion ili kydeto tam si re6il da postypwa6 ako go prawi6 samo za nedirektnoto samoubiistwo, a se bii za sebe si, wse o6te ima6 6ans da prewyrne6 jivota si w edin priqten jivot ili pone edin swesten takyw. Hwani se da prawi6 ne6to, koeto obi4a6 da prawi6 s nqkoi s ob6ti interesi, koito ti dopada kato harakter, prejiweite zaedno.

Твърде късно е тепърва да навлизам в тия неща... Лесно е на думи Еспада. Това е все едно да кажеш на човек който не може да пише и чете, да напише литературно интерпретативно съчинение :D
Там поне няма да изпитвам самота, защото всички са хора, които не могат да си намерят място под слънцето. И всички ще се бием само за една кауза - да оцелеем възможно най-дълго и да разчитаме един на друг.

espada
09-24-2015, 04:01
prepory4wam ti da gleda6 filma "9ta rota/ 9th company", mislq, 4e bi ti haresal.

Jägerbomber
09-24-2015, 23:22
prepory4wam ti da gleda6 filma "9ta rota/ 9th company", mislq, 4e bi ti haresal.

гледал съм го.
Със захлаждането на времето ми се обади една стара травма от бокса на коляното. В изискванията за "там" изрично е написано да нямаш проблеми с колената. До сега не съм й обръщал внимание, но ще се наложи да отида до военна болница да видим там какво ще ми кажат, защото от това ми зависи заминаването... В най-лошия случай ще си остана тук и ще продължа да уча и да си развивам микро бизнеса.
Изникна ми един въпрос от тиин годините: Всички ли жени чакат мъжа да се обади/пише първи? И ако да, защо?

Yoni-bonboni
09-25-2015, 09:27
Надявам се съветът,който ти дадох да ти е бил от полза Дано.. Аз преди чаках винаги момчето да ми се обади или пише пръв след нашата среща,но от известно време не мога да си обясня, защо всички момчета вече ги е страх да направят първата крачка.Или да поемат инициативата те не знам при мен ли е само така,при мен ли е проблемът,но преди една год.го нямах този проблем. Или може би както казва една моя приятелка момчетата са станали задръстени страхливци и мамини синчета... :D

Jägerbomber
09-25-2015, 21:17
Надявам се съветът,който ти дадох да ти е бил от полза Дано.. Аз преди чаках винаги момчето да ми се обади или пише пръв след нашата среща,но от известно време не мога да си обясня, защо всички момчета вече ги е страх да направят първата крачка.Или да поемат инициативата те не знам при мен ли е само така,при мен ли е проблемът,но преди една год.го нямах този проблем. Или може би както казва една моя приятелка момчетата са станали задръстени страхливци и мамини синчета... :D

Йони, честно да ти кажа не ти разбрах съвета :D
Моята теория е че на момчетата времето е ценно и няма логика да го губят в безсмислени опити за връзка или там квото е. За да хванеш интереса на някоя, трябва постоянно да се изтъкваш колко жулиш, къде ходиш, какво правиш и с кой. Например аз не съм от нахалните и простаците и не бих тръгнал да свалям някоя непозната ако тя не покаже ясно, че има интерес. Бих предпочел да тренирам или да изкарам някакви пари за времето, което бих загубил в сваляне. Аз не съм ловец на дребен дивеч. Но може и приятелката ти да е права хаха.
А защо например ти чакаш да ти пише/обади първи някой? Това част от някаква игра за надмощие ли е? Извинявай, че задавам толкова тъпи въпроси, но ми е интересно :Д

Yoni-bonboni
09-25-2015, 23:51
Ами съжелявам,че не си разбрал съвета ми аз исках само да ти дам кураж чрез думите си.. Аз вече не чакам някой да ми се обади или пише,просто преди едно време на даскало като бях в 11 клас момчетата постоянно се закачаха с мен.По-скоро флиртуваха,но имаше едно момче което винаги ме гледаше някак влюбено като,че ли и никога така и не се престраши да ме заговори.. А бяхме набори с него но както и да е ти ме попита дали това е няква игра за надмощие?.. Ами аз съм малко с властен характер и обичам понякога да става на моето не знам,защо,но е така такава съм си аз.. Но момичетата попринцип предпочитат едто момче да ги завладее да ги завоюва един вид.Така е по-интересно не мислиш ли така?? Поне аз така знам от повечето момичета,така съм чувала... :)

Jägerbomber
09-26-2015, 00:48
Щом не чакаш да ти пишат значи ти правиш първата крачка? А това влюбеното момче според теб би ли имал някакъв шанс с теб дори и да опита да направи някакъв контакт? Можеш да кажеш истината все пак сме анонимни тук.
Йони, не искам да ме смяташ за някакъв надут или нещо от сорта, но не ми е интересно да ловувам дребен дивеч. Повечето момичета дори не си струват усилието. (има и изключения).
Теб примерно как може да те завладеят (завоюват)? На жените определено им е интересно да ги свалят, но тоя спорт май не е за мен. Имам една лоша черта в характера, която се нарича гордост. Тя не ми позволява да пренебрегвам себе си и да се правя на клоун за пред някоя. Ясно ми е че като не им играя игричките и директно влизам в списъка "неподходящ".
Спомням си като си говорихме с една колежка от университета тя ми каза, че ако искам секс трябва да си поискам поне 3 пъти. Аз й казах, че аз си искам само един път. Ако не стане от първия път просто си резервирам час при проститутка и готово. Тя естествено не беше очарована и ме нарече прекалено горделив, но както казах гордостта ми пречи да съм като 90% от мъжкия пол. Смятам го за подигравка с достойнството ми ако тя тръгне да играе тия игрички. Не ми е интересно някоя, която не си знае цената да ми се прави на вървежна.
"Поне аз така знам от повечето момичета,така съм чувала... " А какво е твоето мнение?
Пак изсипах куп въпроси :D

Nedo
09-26-2015, 23:51
Хммм, доста интересна тема и хубави въпроси. Ще я следя

ДОТА
09-27-2015, 19:58
Спомням си като си говорихме с една колежка от университета тя ми каза, че ако искам секс трябва да си поискам поне 3 пъти. Аз й казах, че аз си искам само един път. Ако не стане от първия път просто си резервирам час при проститутка и готово.

По-добре си резервирай час при психиатър, ти живееш в няква своя фантазия и някой трябва да те изкара от нея.

Jägerbomber
10-02-2015, 08:54
По-добре си резервирай час при психиатър, ти живееш в няква своя фантазия и някой трябва да те изкара от нея.
Ти какво препоръчваш?
п.с. Имам медицинско удостоверение от центъра за психично здраве Шипковенски

golemiq_korab_minava
10-02-2015, 10:50
Здравейте, не знам дали темата е за тук и предварително се извинявам, но защо пък да не е? Точно любовта е нещото, което никога не съм имал и вероятно за в бъдеще ще е така, но тук не става въпрос за това. Само в двадесетте си години съм, а зад гърба си имам толкова много горчив опит, че ми се иска да сложа край на живота ми. Аз съм от типа хора, които виждате на улицата и си казвате: този вероятно си има всичко и е щастлив. Прекалено съм горд за да позволя на хората да видят, че съм пълна развалина. Умело прикривам ужасния ми вътрешен свят със скъпи дрехи, парфюми и усмивка. Природата ме е дарила с качествена генетика и изглеждам добре, но името и кръвта ми не са в унисон с държавата ни. Аз съм 3то поколение турчин роден в България, а това означава че не принадлежа никъде. Аз съм пришълец в обществото. Нямате представа какво беше на детската площадка и колко пъти съм се бил защото са ме обиждали. С времето претръпнах, но това ме направи вълк единак. Не мога да си намеря място под слънцето, усещам различното отношение и виждам плахия им поглед. Чудя се къде сбърках, с какво го заслужих и къде съм тръгнал? Вървя по път, който не е "правилен" и правя своите избори, но нищо хубаво не виждам. Не виждам "светлината в тунела", изгубих надеждата някъде по пътя и вървя сам в тъмнината. "Семейните проблеми" допринасят още повече за депресията. В момента проучвам една елитна армия от наемници и се чудя дали там не е моето място? Дали да не си събера багажа и да не замина за там, без да кажа на никой? Те винаги търсят хора, защото смъртта ги настига по-бързо от скоростта на светлината.
Не знам защо го написах и с каква цел, но ми олекна малко
Пич, не разбрах къде е проблемът? Че някои расисти са те гледали на криво? Добре, за да те успокоя ще кажа, че хората, без значение етност и религия в голям процент от обществото са злобни, надменни егоисти.. И когато толкова години сме в криза- още повече моралът изчезва. Даваш ми примери с миналото си.. А нали знаеш, че децата много нямат мозък? Нима ти като малък не си правил неща, с които днес не се гордееш?
Мисля, че истинския ти проблем е, че си на 20, а още живееш и разчиташ на вашите? Какво правиш по цял ден, работиш ли, учиш ли?
Вместо да ходиш наемен войник... вземи отиди някъде, научи език, занаят.. Има много възможности, особено в чужбина.. Иначе за мястото ти като турчин спри да се съмняваш. Все ефно си сам.. Аз съм българин и имам приятели много добри турци, не знам в какви филми си.

Jägerbomber
10-03-2015, 02:58
golemiq_korab_minava братле, не разчитам на никой... имам си леко бизнесче и уча в университет. И аз имам много приятели, но се чувствам самотен. Все нещо ми липсва. Все едно ядеш най-вкусното еленско, но усещаш че някоя подправка я няма и не знаеш коя е тя. И език знам покрит със сертификат.

PinkPiklo, повръщай си на воля. Пилешкото ти мозъче поне едно нещо е разбрало. "здрасти, чук, връзка, деца директно" Такива като тебе струват 50 евро на час във Франкфурт бе майна.

Jägerbomber
10-04-2015, 01:59
Ми заминавай, то акълът ти за друго няма да стигне освен за проститутка.
Умницата на батко

Ходих на изследвания за коляното и се оказа, че имам частично разкъсване на менискус. Това ми е от времето когато тренирах бокс и не знам как съм го направил. Сега от клековете в залата съм му влошил положението. За съжаление това означава, че няма да замина за там... Най-лошия вариант се сбъдна... оставам в самотата и си продължавам по пътя...

crazyfenka
10-10-2015, 09:57
Какво като си турчин боже мой я гледай на пред между другото и аз се садвам заради момчета ама пита ли ме някой мен :D Гледай напред ще те посъветвам , да си гледат работата тия дето ти се присмиват и още нещо искам да ти кажа... Не се бий ...Не отвръщай на злото със зло ... не се мятай на дявола... бъди добър . Не го мисли толкова , аз лично мноооого мисля и имам чувството понякога че ще се пръсна ... Бъди себе си и не обръщай внимание , бъди малко по и аз не знам как да го кажа... Това е от мен ! :)