PDA

View Full Version : Проблем с пениса



ridley
09-19-2015, 13:37
Здравейте.
Така ще се опитам да го обясня възможно най - цензурирано. На 18 съм и съм имал проблеми преди но този не изчезва, а не искам да опирам до разни доктори. Сексът е донякъде затруднен, а за мастурбация абсурд. От време на време сякаш ми се бели кожата и при ерекция сякаш се къса и се отварат малки рани. Появяват се на тази част от кожата която покрива главата(foreskin). Даже понякога сякаж кожата се бели. Съмнявам се в гъбична инфекция но ето това е че е много редко, веднъж на седмица да кажем.
Другия проблем ми е ципата която свързва кожата и главата мисля че frenulum се нарича. Нема нема и и там се появят рани които седят с дни. Тогава дори до ерекция не мога да стигна.
Моля някакви съвети освен доктори :)

Dwyd96
09-19-2015, 14:10
Здравейте.
Така ще се опитам да го обясня възможно най - цензурирано. На 18 съм и съм имал проблеми преди но този не изчезва, а не искам да опирам до разни доктори. Сексът е донякъде затруднен, а за мастурбация абсурд. От време на време сякаш ми се бели кожата и при ерекция сякаш се къса и се отварат малки рани. Появяват се на тази част от кожата която покрива главата(foreskin). Даже понякога сякаж кожата се бели. Съмнявам се в гъбична инфекция но ето това е че е много редко, веднъж на седмица да кажем.
Другия проблем ми е ципата която свързва кожата и главата мисля че frenulum се нарича. Нема нема и и там се появят рани които седят с дни. Тогава дори до ерекция не мога да стигна.
Моля някакви съвети освен доктори :)

Ми след като изключваш варианта с доктора, препоръчвам ти да го отрежеш с брадва, след това го изгори.
Сега сериозно, едва ли някой във форума има нужното образование за да ти помогне. Пък и дори да има, без преглед няма как да разбере кво ти има.
Как очакваш да знаем от кво си болен, на боб ли да ти гледат -.-

ДОТА
09-19-2015, 15:47
Сексът е донякъде затруднен, а за мастурбация абсурд.

Ти по време на секс ползваш пръст и език ли ?

Gcorleone
09-19-2015, 22:32
Значи доста хора имат като твоят проблем,аз имах един приятел имаше същият направи си операция ( цепнаха го,не да го обрежат) и се оправи.Докторите са му майката

Грозния
09-20-2015, 00:19
Здравейте.
Така ще се опитам да го обясня възможно най - цензурирано. На 18 съм и съм имал проблеми преди но този не изчезва, а не искам да опирам до разни доктори.От цензуриран въпрос и описание, най-много да получиш цензуриран отговор :D! Като отидеш на лекар, а то ще ти се наложи не 100% а 1000%, обяснявай директно, щото иначе съм забелязал, че се изнервят :D.

Сексът е донякъде затруднен, а за мастурбация абсурд.Ти ако не можеш да мастурбираш, как си правил секс?

От време на време сякаш ми се бели кожата и при ерекция сякаш се къса и се отварат малки рани. Появяват се на тази част от кожата която покрива главата(foreskin). Даже понякога сякаж кожата се бели.
Не съм лекар и не съм го видял, но звучи като фимоза... тежка!


Другия проблем ми е ципата която свързва кожата и главата мисля че frenulum се нарича. Нема нема и и там се появят рани които седят с дни. Тогава дори до ерекция не мога да стигна. МНОГО къс френулум или frenulum breve! И аз го имам в лека форма, придърпва ми главичката надолу при забелване, но никога не ме е боляло и никога не съм имал разкъсвания! Скоро обмислям да отида да ми оперират френулума - френулопластика или френулотомия, зависи кое е по-подходящо за моя случай. Фимоза нямам и не искам обрязване и не се налага.

Моля някакви съвети освен доктори :)Без доктори няма да минеш брат! Твоят кур в това състояние дето описваш, дори за пикаене не става, какво остава за нещо повече! Вероятно ще се наложи да те обрежат.

Не се засягай, просто ти казвам нещата директно! Отиди на лекар!