PDA

View Full Version : Целият ми живот.



女性の目
09-21-2015, 11:56
Ако някой се интересува от това какъв човек съм , може да прочете всичко това , което съм писал може да ви стане интересно.


Роден съм на 27-ми март 2000 , момче , православен християнин. Родителите ми са прекрасни хора и винаги дават и правят всичко за мен. Преди имахме една кола Corrolla с регистрационен номер "1332" забележете 13! Баща ми преди често ги сменяше . Така си даде и нашата Corrolla , ето нейна снимка , аз съм вътре , но не се виждам , тогава бях много малък.

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTdB-K1U4ODR-bKoJtqm4lt8aeYA_mI7PgfhwDaR8N6ZVdoNHeEug


Когато бях на станах на 7 години , аз тръгнах на училище. Но по едно време , родителите ми леко бяха започнали да закъсват финансово и винаги имаха неплатени сметки и задължения. Тогава се чувствах горе-долу щастлив , но родителите ми изведнъж станаха много стриктни ми беше адски много злобна и ми се караха доста често! Аз не бях от най-ученолюбивите, а те изискваха да бъда перфектен , не ми даваха почивка , докато не си науча за следващия ден. Аз плаках и се молех , но те се изнервяха още повече и не показвахва никаква милост. И преди 4 години на баща ми му се наложи да замине , да работи замине в Германия ,
иначе никога нямаше да си платим сметките. Когато бях около 11 годишен , той замина за Германия за първи път, а аз живях с майка ми и брат ми. С времето родителите ми успяха да си изплатят всичко до дупка и всичко беше перфектно! Когато бях 5-ти клас , аз имах всичко за което можеше да се мечтае! Имах приятели, приятелки и бях отличен ученик. Веднъж бях изкарал три последователни шестици, и от тогава драстично ми спадна успехах. Започнах да се държа странно като луд и спрях да си пиша домашните. Може да ви се стори смешно , но едвам успях да завърша 3-ти клас.


И тогава имах един много добър приятел! Той беше почти като мен и винаги много забавляваше хората около него. Още на първия учебен ден седнахме един до друг и това беше знак , че той е истинския ми приятел. С него сме спорили 1-2 пъти , дори не си спомням за какво , но не беше нищо сериозно. Ритахме футбол и заедно гледахме интересни филми. Толкова хубави времена бяха... чак изпитвам носталгия. Този човек никога не ми е забивал нож в гърба и никога не ме е злепоставял. Един ден той дойде у нас.. ехх проклинам този ден! ДА НЕ БЕШЕ ИДВАЛ ... бяхме у нас и понеже говорех всякакви тъпотии , които ми идват наум и аз му казах "На бас , че ще умреш след една година?" да добавя че той беше на 10 години тогава. И чудото стана, той почина 11 годишен по време на операция. Когато научих новината , на мен ми беше все едно , защото аз не ценях абсолютно нищо. Но с времето започнах да си давам сметка , колко ми липсва и често се натъжавах. Имаше нещо специално в този човек... аз знаех , че той е създаден за мен за да се радваме взаимно, а сега го няма и то по моя вина. С това искам да ви предупредя да внимавате какво говорите!


Вече бях 6-ти клас , тогава моя приятел още беше жив и беше в моя клас. Тогава бях останал на поправка , защото бях изкарал двойка на контролното по история. Моят приятел за малко да остане с мен на поправка , но се стегна и завърши с приличен успех. Но тогава понеже аз единствен от целия клас , бях останал на поправка , ми я дадоха веднага и така преминах в 7-ми клас. Тогава много се радвах.. но приятеля ми беше отишъл да учи във Великобритания , където беше майка му. Но той там почина от операцията... след това и горкият му баща почина от рак, а майка му за малко да умре защото горката не е могла да понесе всичко това. И помня един ден когато избягахме от часовете и ходихме по магазините да гледаме кецовете.

Безценни спомени...


Минах и 6-ти клас , станах 7-ми клас. Обаче си сменях дрехите , и се къпах и поддържах веднъж на 1-2 месеца , бях превъртял и много зле психически, започнах да не ходя на училище по 1-2 седмици , пропусках от учебната седмица понякога даже и месец ми се е случвало да не ходя. Започнах да бъда притеснителен и затворен. По цял ден нищо не правих и времето си летеше. Предложиха да ми пишат по-високи оценки , ако започна да идвамна училище , представяте ли си? 80% от отсъствията на класа бяха мои. Започнах да се затварям все повече и накрая спрях да ходя на училище. Дойдоха изпитите (НВО) и ги взех всички , но класната ми която беше по БЕЛ , искаше да ме остави на изпит , защото не съм се явявал редовно в часовете и. И в крайна сметка , не ме остави, и при това ме приеха в хубаво училище. И така си намерих един приятел , който е с 1 година по-малък от мен. След като станах асоциален , се запознах с него и започнах да дружа в неговата компания. Но един ден както си говорихме , към нас се присъединиха 2 момичета. По едно време , майката на приятеля ми му се обади , да дойде до тях за нещо и ние отидохме с него и аз и момичетата , останахме да го чакаме пред тях. И аз започнах отново да се притеснявам , през това време момичетата поискаха телефона ми и излъгаха , че е на въпрос и смърт , и ме излъгаха! Аз тогава се обърнах с гръб към тях , защото се притеснявам да гледам хората в очите и най-вече противоположния пол. Просто без да ги гледам им казах , че ако ми направят висока сметка , ще работят на магистралата , докато не ми я изплатят и те ми отговориха:
-"Ти отивай , имаш по-голям опит от нас , бе , ей , мърльо нещастен!"

И след този момент , така страшно се обидих , че спрях да общувам! С времето моя приятел идваше у нас и ми казваше да идвам с тях на разни Тийн партита и дискотеки , но аз като се сетя , че ще съм на място с много хора , ми се завиваше свят от притеснение и му казвах "заеби , братле". И така , и така не се промених , а вече минаха 2 години.


Когато бях на около 13(забележете 13) братовчедка ми ме запозна с една нейна приятелка и с нея станахме гаджета, но не се целунахме нито веднъж. Бяхме заедно само 2 седмици и аз забелязах как моя приятел(този с когото почнах да излизам) ми завижда и започна да я псува. Тя се казваше Илияна и братовчедка ми също се казваше Илияна. И приятеля ми каза , че е хранел братовчедка ми , а не гаджето ми , но аз много добре си знаех , че той псуваше гаджето ми. И веднъж като гледах снимките на гаджето ми в Facebook , той седеше до мен пред компютъра и ми се изсмя. Аз го питам на какво се смее и той казва нищо. И тогава се засегнах да не би приятелката ми да е грозна или нещо такова? И скъсах с нея заради това. Друга приятелка съм нямал само тя беше. Но аз тогава не знаех какво е любов и тогава станах гадже с нея само колкото да си имам и да укрепя репутацията си с това че съм имал гадже някога. Но нямах кой знае каква репутация тъй като бях центъра на подигравките и за всички бях най-големия глупак. Хората ме манипулираха както си искат...


И когато станах на 14 (това беше в 7-ми клас) тогава се отдадох на това да се затвора в себе си. Хората понякога хвърлят камъни по прозорците , ей така за кеф , защото ги кефи пичовете. От 14 годишен аз съм много затворен, сега поне излизам привечер да подишам чист въздух. Вече съм почти на 16 и съм много зле. Приятеля ми за които ви споменах, този заради когото скъсах с приятелката си и този с когото излизахме, ГО ЗАБРАВИХ. Вече не го търся , а и нямам никакви приятели вече. Познавам само едно свястно момче , което не ми се гледа да е някой наркоман като всички други, и мога да му пиша да излезем през деня. Но не усещам никакво удоволствие от това да излизам навън. Нищо не ме забавлява. Аз вече търся дълбок смисъл в нещата които правя. Дадох си сметка , че времето е ценно и не мога просто да изляза навън и да се забавлявам, с това не постигам нищо което Много мразя деня... пълно е с хора и коли. Винаги когато стане 19:00 , аз излизам облечен с риза и дънки , и гледам светлините по улицата.. докато духа вятър. После ходя и обикалям из града понеже е много тъмно, не се вижда нищо друго освен светлините и тъмните облаци.

http://s11.postimg.org/czh15yku7/DSC01045.jpg


Снимката е направена , когато вече е светло , но когато излизам , винаги е ето така.

http://s27.postimg.org/edjwvxhnj/DSC01074.jpg


Толкова е приятно там. Не познавам по-приятно място от това. Хладно е и има приятен вятър... и най-приятното е , че няма хора.

Сега винаги в 19:00 часа вечерта , когато е тъмно , аз обикалям. В последно време съм много озлобен и ви казвам , че ако убия човек , няма да ми стане жал... стига Бог да ми позволи ще го направя. Числото 13 , което виждате в живота ми носят нещастие , понеже съм християнин. Имаше време , когато се молих на Юда , но той не ми даде това което исках дори ми ВЗЕ всяка възможност да го имам. За това казвам на всички , че ако се смените религията , ще бъде най-голямата грешка , която сте направили в живота си.


Не виждам изход от тази ситуация родителите ми няма да ме издържат вечно , а интернета е единствения ми приятел в момента.

tochko
09-21-2015, 12:28
Ако си силен ти променяш живота си, ако ли не-той тебе.

女性の目
09-21-2015, 14:30
Аз не вярвам, аз ЗНАМ че Бог съществува и лично съм забелязал как той присъства на този свят. Всеки ден мисля за самоубийство , но съм казал на Бог , че ще се самоубия ако след около 24 години не успее да ми помогне. Дал съм му време и при това се моля. От много време си мечтая приятелката ми да бъде висока и красива азиятка ... и нищо не ми доставя удоволствие на този свят , освен да имам нея. Но в моето положение това ми се вижда напълно невъзможно. Аз вече нямам характер , нито настроения , напълно мрачен съм. Вече не се усмихвам и мразя всички влюбени. Понякога , когато вървя , хората ме гледат и ми се смеят заради това , че съм дебел , защото не излизам навън. Аз понякога не им обръщам внимание , но понякога ми иде да ги пребия до смърт. Обаче защо Бог просто не ми помогне? Какво трябва да направя? Накрая ще използвам силата на думите и ще ги прокълна тези балъци хората! Както прокълнах най-добрия ми приятел.. приятелчето ми.. ТАКА ще прокълна и всеки който ми се упре. Аз съм развил умения с електричество и мога да направя бомба. Единия телефон звъни на другия , който е в кашон пълен с барут и източника на вибрация на телефона е свързан с една специална хартия , която гори при контакт с 1 волт електричество. И така мога да съборя цели сгради! Хората , които ми се подиграват и ме унижават , изобщо не си дават сметка колко опасен мога да бъда. Това беше от мен. Какво мислите?

konan7
09-21-2015, 14:43
От много време си мечтая приятелката ми да бъде висока и красива азиятка ...

To и аз искам мъжът ми да е кореец - звезда, ама няма начин :D

tochko
09-21-2015, 14:52
С барут ще ти е малко трудно врат.

Що се отнася до Господ, да той е там на небето. Но, защо по дяволите очакваш някой да ти помогне без ти самия да го искаш? Всички искат нещо, а не дават нищо. Искат го просто така, без да се помъчат да го достигнат сами.
Аз мога да прекарам целия си ден в молитви да стана добър атлет, но ако сам не започна да правя нещо няма да стигна до никъде.
Ти правиш същото.
Искаш да станеш социален тип по-малко от колкото да си на компютъра и да си стоиш вкъщи и да ядеш.

Ии за самоубийството като си толкова начетен прочети малко за самоубийците. Бил нямал характер. Направи го бе.

В Евангелието пише, че Небесното царство е в хората.

女性の目
09-21-2015, 15:11
Знаеш ли на какви неща съм станал свидетел? Като по-малък се разхождах по строежите и настъпих един ръждясал пирон и когато се прибрах вкъщи , от раната нямаше и следа. Пък веднъж докато запалих една клечка кибрит , онова изхвръкна и ми влезна в окото , но не се запали! Аз лично вярвам , че ти дори да си някакъв бедняк без никакво образование , Бог може изведнъж да направи нещо подобно на това: Ходя из улиците през нощта и виждам някакво куфарче под контейнера. И аз отивам да погледна , отварям го и виждам вътре 1 милион лева в банкноти по 100 лева. Всичко може да се случи... може пък някой да ме види и да ме попита какво правя толкова късно навън? И аз му отговарям , че спя през деня и този човек да ми предложи работа като охранител(въпреки , че нямам диплома). Аз гледах в един филм как шефа отива до стаята да каже на сервитъора , че е уволнен. Вратата е развалена и може да се отваря само от външната страна. И вятъра затваря вратата. Те двамата остават сами в стаята , и остават там дълго време без храна. Шефът намерил една мръсна маслина на пода и започнал да пее "няма да ти дам , няма да ти дам!" а пък сервитъора му се молил:
-дай ми поне половината ще умра от глад! И след време сервитъора намерил цяла консерва и шефът казал :"мамка му. така ми се пада сега..." Обаче сервитъора му е дал на него! И тогава той му казал: "Не мога да уволня толкова добър човек, не си уволнен". Виждаш ли? Ако Бог каже ще го бъде, аз се ядосвам на Бог защото ме оставя.






Абсолютно нищо не искам. Не очаквам някаква помощ и знам , че нищо няма да постигна с този пост. Обаче се чувствам по-добре , като го споделих това. И искам да предупредя хората да внимават какво говорят! Ако си прочел всичко , което съм написал значи знаеш за какво говоря.

tochko
09-21-2015, 16:14
Аз лично вярвам , че ти дори да си някакъв бедняк без никакво образование

И искам да предупредя хората да внимават какво говорят! Ако си прочел всичко , което съм написал значи знаеш за какво говоря.

Охоо ще се обиждаме ли? Трябва да ти търпи някой глупостите и да се страхува от клетви и случайности? Пхахаха

draid
09-21-2015, 16:54
Интереснооо.

女性の目
09-21-2015, 18:23
Моля се на Бог , но не виждам той как ми помага. Губя все повече надежда с всеки изминал ден. Ако Бог ми пращаше сън всяка нощ и в него някоя азиятка ми дава надежда и ми казва: "ще ме имаш! Промени се , винаги ще бъда до теб" и докато ми се подиграват , ще си спомням за нея , и за това , че тази нощ отново ще я сънувам , но няма такъв филм братле.

draid
09-21-2015, 18:54
Няма Бог.

NarutoShippuuden
09-21-2015, 21:54
аахахахахах тази същата филмирана история за най-добрия приятел съм я виждал поне 2 пъти в този форум, ти си жалък и си явно със скучен живот щом прекарваш свободното си време в измисляне на истории

女性の目
09-22-2015, 11:58
Не виждам изход от тази ситуация, това е един омагьосан кръг. Самоубийството е единствения изход. Но понеже имам вяра , реших да дам малко време на Бог , да видим той дали иска да ми помогне

NarutoShippuuden
09-22-2015, 13:03
ми ай убивай се, крайно време е, филмар

女性の目
09-22-2015, 17:24
Пич , имам чувството , че и ти си нямаш друга работа , освен да храниш хората.

gimli
09-24-2015, 20:23
Интересно...
Аз съм на 16 и от няколко години изобщо не излизам, не знам как стана това, но ми е по- добре без приятели. Ясно ми е, че заради това, че не излизам е трудно да си намеря и приятелка. Писал съм си с момичета, и винаги казват, че е важна и компанията за да излизаме, обаче за мен това си е губене на ценно време.

inewton
09-24-2015, 23:04
Писал съм си с момичета, и винаги казват, че е важна и компанията за да излизаме, обаче за мен това си е губене на ценно време.

За какво използваш времето, че ти е толкова ценно?

gimli
09-25-2015, 04:40
За какво използваш времето, че ти е толкова ценно?

Мотори, ремонтиране на мотори и различни хобита.

Smrazqvashta
09-25-2015, 11:32
"На бас , че ще умреш след една година?" да добавя че той беше на 10 години тогава.
И чудото стана, той почина 11 годишен по време на операция.

Да ти липсва изказ, да ти липсва. Но твоето си е цял абсурд!

an7raks
09-25-2015, 12:20
Да ти липсва изказ, да ти липсва. Но твоето си е цял абсурд!

+
:lol:

女性の目
09-25-2015, 17:47
Интересно...
Аз съм на 16 и от няколко години изобщо не излизам, не знам как стана това, но ми е по- добре без приятели. Ясно ми е, че заради това, че не излизам е трудно да си намеря и приятелка. Писал съм си с момичета, и винаги казват, че е важна и компанията за да излизаме, обаче за мен това си е губене на ценно време.



Ако искаш , може да ти дам профила ми в Twitter , ще си пишем , ако искаш. Преди време добавих един пич , който е същия като нас и си писахме, той сподели , че никога не е имал приятели. Ще ти дам профила и може да си пишем , братле.

Klaudia11
09-27-2015, 15:21
Абе ще спреш ли да си измисляш и да се самосъжаляваш по форумите? Писна ми от осрани пубери.

女性の目
09-29-2015, 17:10
С барут ще ти е малко трудно врат.

Що се отнася до Господ, да той е там на небето. Но, защо по дяволите очакваш някой да ти помогне без ти самия да го искаш? Всички искат нещо, а не дават нищо. Искат го просто така, без да се помъчат да го достигнат сами.
Аз мога да прекарам целия си ден в молитви да стана добър атлет, но ако сам не започна да правя нещо няма да стигна до никъде.
Ти правиш същото.
Искаш да станеш социален тип по-малко от колкото да си на компютъра и да си стоиш вкъщи и да ядеш.

Ии за самоубийството като си толкова начетен прочети малко за самоубийците. Бил нямал характер. Направи го бе.

В Евангелието пише, че Небесното царство е в хората.



https://www.youtube.com/watch?v=0Tny2rPAoPc

Хартия от дъвка + 1,5 волт батерия. Какво ще кажеш?

女性の目
09-29-2015, 17:14
Не е важно дали е фолио или хартия , важното е , че работи номера нали? Когато звънна и се активира вибрацията , тогава цялата сграда ще гръмне , защото това е цял кашон барут! Дори ще се разтресе земята.