PDA

View Full Version : Харесвам едно момиче



bg007
09-22-2015, 10:42
Hello..

направо към темата, от 2-3 месеца харесвам едно момиче 3 години по малко от мен,но така и не успявам да се запозная, нямаме общи приятели, пък аз съм адски срамежлив и ще се сдухам ако отида и я заговоря, пък нз да ли си има приятел да ли си няма, няма и кой да попитам.. ;[[ мислех да пробвам през фейса ако отговори да се опознаем леко по-леко, но тя нито даде приятелство нито писа и като цяло спрях да мисля за нея..

И така до вчера,когато се прибирах с колата и я видях отново (sun),но тъй като през това време ми бяха казали,че май май излиза с едно момче доста по-голямо от нея на години (+12год), си казах явно няма да се получи..

Но пък след снощния сън, някак си ми се иска да се запозная с нея, в съня ми по спомен, коментирахме някаква тема в някаква зала и след мое изказване тя дойде и ми каза на ухо ако харесваш някой му кажи,не го пази в тайна и ме целуна по бузата..

Знам,че сънищата са пълна фантасмагория, но понякога те помагат на човек да осъзнае нещо, да ли да се запозная с нея и какво да и кажа: Здрасти аз съм Гошо, приятно ми е?

Така ли да постъпя или?щото адски съм скаран с запознанствата с момичета,

nevermorevon
09-22-2015, 11:23
Братле, според мен отиди и я заговори, нищо не губиш, а можеш да спечелиш ;)

GuardianAngel
09-22-2015, 19:06
Ммм..тоя с който ходи е на 28..заеби таз лети в облаците..воъбще не се занимавай..тя ще гледа на теб като на дете..макар тя реално да е такова в случая.Намери си някоя с по земни желания..искаща и забелязваща теб.

bg007
09-22-2015, 19:25
Значи не съм на 100 процента сигурен че ходи с него, но на два пъти я видях в неговата кола, питах едно приятелче, да ли знае нещо (щото го познава) той ми каза,че са били приятелски семейства нещо от този сорт и за това таях надежда че можеда е и просто близък познат..