PDA

View Full Version : Първата истинска любов



Marksman
09-22-2015, 13:24
Здравейте хора!! Сега ще започна със скучната си история.. На 16 съм.. Имал съм само една приятелка и то когато бях на 13 всички други са били само за по една вечер да си се натискаме на купони и тн. Не съм грозен,нито глупав,нито срамежлив или каквото и да било. Абе общо взето не е виновен външния ми вид за това че нямам късмет в любовта.. Та в началото на това лято се запознах с момиче от друг град..Прекарва уикендите в малкото ни градче.По цял ден заедно изкарвахме.. от сутрин 10-11 чеса до 3-4 през нощта с цялата компания.Не можех да си мечтая за по добро момиче. Красива,нежна,мила и най много ми хареса,че е истинска. Не е като "стадото"..Различна беше.Слуша какво говориш и наистина мисли :O . Не е гнуслива или лигла..Една вечер си пръснах носът и ми тече кръв.. Компанията ни заряза и тя ме чакаше и ходеше с мен. Изтри кръвта ми за да ме разведри нарисува х*й на един камион на вратата :D :D След това отиде и ми купи кърпички и ме почисти.Тогава вече бях сигурен,че е момичето за мен. Проблема че до сега не съм имал гадже е че просто не съм си харесал момиче иначе избор имах огромен, но просто като не усещам това нещо да я гледаш и да и се възхищаваш даже на недостатъците,да забравяш за всичко и тн. не виждам смисъл да се хващам с момиче просто заради секс или каквото и да било друго. Накрая я намерих и всичко вървеше идеално. Наричаше ме "щастие","любов","сладур" и някакви други просто глупави прякорчета, но когато ги казваше тя бях на седмото небе.. Целуваше ме по бузата,гушкаше ме и ми обръщаше внимание. И тук започва лошата част!! За точно 2-3 дни всичко се промени,а след това и казах и че я харесвам.. Започна да ме избягва, не ми пишеше, спря да ме гушка и целува, дразнех я и се държеше все едно че сме се запознали днес... След това започна с най добрия ми приятел да си пише,като избираше при кой да се вози се качваше на неговия мотор(това го разбирам защото неговия е доста по добър),сядаше до него и непрекъснато се гъделичкаха,лигавеха ,а тя го гледаше с сините си очи и се усмихваше непрекъснато.. Направо ми се късаше сърцето!! Случайно влязох и им разгледах чата..Наричаше го със същите прякори които и мен!!! Откачих!!
Тук е вашия ред.. Кажете ми какво може да се промени толкова за 2-3 дни и с какво я отблъснах като й казах че я харесвам.Защото тогава просто в разговора вкарах небрежно че я харесвам и реакцията и беше : Усмихна се до уши... гушна ме и ми каза "наистина ли ?" аз каза отговорих "да" и тя каза само едно "Ооооооооййй...Как се изчерви." И ме целуна по бузата и дойде едно друго момиче и ни прекъсна.И сега почти не си говорим и нищо не е като преди,а се държи като с мен,но с друго момче...Сега кажете също така има ли някакъв смисъл да и разясня наистина колко е важна за мен и дали това ще промени нещо или е вече късно ? Защото никога не съм харесвал така момиче и ми е адски важна!! Сутрин ставах с усмивка с нетърпение да я видя.. Толкова бях разсеян че се опитах да си сваря яйца без вода и си измих зъбите с лакочистител.. :D :D А сега не говоря по цял ден и вечер като лягам не мога да заспя... :( :( даваите съвети моля..Извинете за разтеглянето на локуми,но няма с кой да споделя и просто искам да поговоря с някой за това :(

DeCecco15
09-22-2015, 16:26
Зарежи..момичета колкото искаш има,въпроса е да намериш правилната за теб.Може и да я чувстваш като "истинската любов" само защото ти е първа.Казваш си че няма да намериш друга като нея,но с времето ще разбереш че не е така.

GuardianAngel
09-22-2015, 19:03
Ми иска да се наиграе !!!!
Повече не знам какво да ти кажа..заеби те такива пред всички се правят на добри и яки ..ма са пълни парцали.Следващият път не се заблуждавай от милите очички,намери си друга.Успех !

ДОТА
09-22-2015, 20:19
Не съм грозен,нито глупав,нито срамежлив или каквото и да било.

Как веднъж не видях някой да напише, че е грозен и глупав, а всички се изкарвате някви много вървежни, но с лош късмет.

Klaudia11
09-24-2015, 11:37
Как веднъж не видях някой да напише, че е грозен и глупав, а всички се изкарвате някви много вървежни, но с лош късмет.

+ +

Marksman
09-25-2015, 13:38
Хммм... това дето го казвате "момичета колкото искаш" е така.. но не и ако си в малък град..Градът не е много малък,но се познаваме всички и всеки знае другия що за човек е или поне е чувал за него. Друга в скоро време не мисля, че ще има защото няма с коя друга да се запозная,а не си падам по никоя от познатите.. Но нещата ще се наредят се някак може би..Говорих с този приятел който тя харесва..Каза че няма шанс да тръгнат,а най-много да я изчука сега в идните съботи като се събираме и това е...Макар че и той може да ме лъже за да не ми е кофти..Мислех,че ми е мианло малко,но секи път като ги видя заедно.. и как си говорят и тя го гледа усмихната до ушите и се замисля, че сега можеше да гледа мен така.............

DeCecco15
09-25-2015, 20:40
[QUOTE=Marksman;11354785]Говорих с този приятел който тя харесва..Каза че няма шанс да тръгнат,а най-много да я изчука сега в идните съботи като се събираме и това е...

Да разбираме ли че е лека? Ако е такава не ти трябва.. ;)

Marksman
09-28-2015, 14:37
Не е лека.. Даже е девствена. Ама си го е харесала и се натиска много и чак си го търси за това изглежда като лесна..Не че може би не е..Ама случайно един от "прародители ми" (баба ми) ми даде много важен съвет без даже да съм го искал. Не знам как бабите и дядовците,майките и бащите ти дават най-ценните съвети точно когато ти трябват.. Таа баба ми вика "някои жени не заслужават и цивката да си хвърлиш на тях!!Ако жена ти се сваля не ти трябва това чудо! Щом днес се сваля и ти се "натиска" на теб утре със сигурност ще направи същото с твоя приятел!!"...И да ви кажа.. Жената си излезе права.Сега обаче се чудя как дават важните съвети дори без да си ги поискал в правилния момент ? :D

Грозния
09-28-2015, 19:44
Как веднъж не видях някой да напише, че е грозен и глупав, а всички се изкарвате някви много вървежни, но с лош късмет.Я пак :D ?!
Аз поне си признавам недостатъците ;) (може би е грешка, де да знам).

По темата - може би тя не те харесва наистина, щом и с други флиртува по същия начин ;).

DeCecco15
09-28-2015, 20:56
Не знам,ти си прецени какво да правиш,но от това което чета мога да ти кажа че е грешка да се занимаваш с нея. ;)

Marksman
09-29-2015, 11:28
Вероятно си прав Decocco15, но не избирам аз кой да си харесам..Сам знаеш че просто става..И до този цитат,че всички се мислят за вървежни.. Не съм самовлюбен, а съм реалист и знам каква ми е цената.. Звучи надуто,но е така..

DeCecco15
09-29-2015, 21:03
А ти наясно ли си че на нашата възраст всичко минава супер бързо и дори да си с нея едва ли ще издържите много? Така че,каквото и да става чувствата ти след време няма да са същите или изобщо няма да ги има... #данетипука ;)

Marksman
09-30-2015, 14:10
Знам.Ще се учудиш,но мисля рационално и знам идеално,че целия "филм" ще мине.Знам идеално,че и да беше станало нещо в крайна сметка пак щях да съм разочарован,но просто не е редно за човек на моята възраст да знае какво точно ще стане и да се дърпа от нормалните неща които всеки друг е правил на тази възраст и то именно да си хареса някое момиче или момче и да си мисли,че наистина е влюбен,а всъщност нищо не знае,а просто го друсат хормоните. :D :D

DeCecco15
09-30-2015, 19:06
Ква любов :D любов е много силна дума и се дразня когато хора между 14-16 год. я употребяват..Хубаво е че знаеш какво се случва,защото повечето са прекалено филмирани.

Marksman
10-05-2015, 12:08
Знам,че е силна дума..Също така обичам те е много силна дума която всички я употребяват с новото гадже на точно първата вечер когато си ляга за лека нощ това ОБИЧАМ ТЕ.. Какво е това обичам те от 2 дни връзка -.-....Ама точно на рождения ми ден тръгнаха (тая събота) така,че трябва да не мисля грам по въпроса защото ми е приятел :D

DeCecco15
10-05-2015, 20:26
Ем шанс,какво да се прави...успех ти желая