PDA

View Full Version : Какво да правя... ?



prostoazwe
09-25-2015, 00:26
Не знам от къде да започна още от малък си бях по особено дете... винаги страстта ми е била програмирането и видео игрите с годините напредвах и напредвах с програмирането и ето ме вече съм едва на 15 а имам в сметката си близо 20 хиляди спечелени изцяло от програмиране (изработване на уеб сайтове и андроид приложения) на практика съм от хората които срещате по улицата и си казвате "тоя си има всичко" но на практика не е така.. винаги се глезя със скъпи парфюми,дрехи и всякакви подобни глупости само и само за да се чувствам по добре но едно нещо никога не съм имал и то е истинска приятелка предполагам ще се запитате защо казвам "истинска приятелка" ами досега съм имал 9-10 приятелки но всичките само по фейсбук... никога не съм целувал момиче не съм грозен или такова винаги са ме харесвали и когато се заговоря с някое момиче винаги ми казват нещо от сорта на "много си мил" но имам един проблем СРАМА и простото ми мислене винаги си мисля че като тръгна с някои адски прекрасното момиче и дойде момента да се целунем и аз я целуна някак си ужасно ще ми се изсмее в лицето и ще ме зареже пък и не излизам много поради причината че често съм зает да програмирам за всякакви сайтове от там и идват тия пари които имам... та на практика нямам и истории които да разказвам не ме разбирайте погрешно забавен съм поне по моя преценка защото винаги като кажа някоя простотия момичетата се хилят мега много и ми се кефят но шибания ми срам ме е спирал предполагам затова и всяка една моя приятелка досега е била по фейсбук... та да ви питам какво да направя за да преодолея тоя мой страх със целувката и срама... ?

WhereIsMyCrown
09-25-2015, 17:48
ами досега съм имал 9-10 приятелки но всичките само по фейсбук...
тва по фейсбук брои ли се въобще?