PDA

View Full Version : Съчинявате ли си?



Klaudia11
09-25-2015, 14:28
Здравейтее! Искам да ви попитам вие самите обичате ли да четете книги, а те вдъхновяват ли ви до толкова, че да пропишете? Пробвали ли сте се? Каквото и да било. Роман, разказ... Завършихте ли го? Колко страници написахте, какъв жанр? Ще ми бъде много интересно .

czarny_delfin
09-25-2015, 15:00
Те почти всички тук си съчиняват. То тоя форум си прилича на комедиен филм и почти всички играят роля на олигофрени.

Ouroboros
09-26-2015, 11:12
Много пъти ми се е случвало книга да ми даде идея за нещо, което аз да напиша. В повечето случаи се отказвам на втората страница. Имаше една книга, която започнах да пиша и рекорд - отказах се чак на 6 глава. Предполагам след някоя друга година ще завърша нещо, идеите ми не са никак лоши все пак. И даже и да завърша нещо, няма да го публикувам или давам на издател, поне на този етап.

czarny_delfin
09-26-2015, 15:12
Предполагам след някоя друга година ще завърша нещо, идеите ми не са никак лоши все пак. И даже и да завърша нещо, няма да го публикувам или давам на издател, поне на този етап.

А какво ще правиш? Ще си го четеш сам и ще лъскаш, докато го четеш ли?

Ouroboros
09-26-2015, 21:24
А какво ще правиш? Ще си го четеш сам и ще лъскаш, докато го четеш ли?

Точно така, после ще се изпразня в косата ти :)

Klaudia11
09-27-2015, 15:09
А какво ще правиш? Ще си го четеш сам и ще лъскаш, докато го четеш ли?
Аман от хора, които се заяждат само, за да се направят на оригинални...

ДОТА
09-27-2015, 15:30
Аман от хора, които се заяждат само, за да се направят на оригинални...

Аз написах стихотворение за теб, но ще ти го прочета като станеш на 18

Klaudia11
09-27-2015, 15:35
Е, добре. Ще чакам с нетърпение.

czarny_delfin
09-29-2015, 14:09
Точно така, после ще се изпразня в косата ти :)

Аз коса нямам, но твоята е до петите, чудно защо си си я пуснал толкова дълга.

czarny_delfin
09-29-2015, 14:13
Аман от хора, които се заяждат само, за да се направят на оригинални...

Защо не идеш да му избършеш сълзити? Като гледам сте на една възраст и на един акъл. Можете и да станете добри приятелки.

kaRamella
09-29-2015, 14:40
Пробвали ли сте се?
Роман, разказ...
Завършихте ли го?
Колко страници написахте, какъв жанр?
Ще ми бъде много интересно .
1) Да, два пъти
2) Разкази, или нещо като книга с първа глава, втора глава, трета .. етц.
3) Не... разделих се с човека и музата ми изчезна напълно.
4) Беше в сайт и не знам със точност колко са били.
5) Жанр : Розови четива -->novela rosa ; romanzo rosa ; Романс

Ouroboros
10-03-2015, 16:14
Защо не идеш да му избършеш сълзити? Като гледам сте на една възраст и на един акъл. Можете и да станете добри приятелки.

Що не си извадиш ръката от гащите, измий я (добре), излез от къщата, която мислиш за вселена, намери си приятели и най-вече живот и не се прави на много як по форумите щото си недоносена утайка, продукт на бутилка евтино вино от кутия и скъсан презерватив.

czarny_delfin
10-04-2015, 16:08
Що не си извадиш ръката от гащите, измий я (добре), излез от къщата, която мислиш за вселена, намери си приятели и най-вече живот и не се прави на много як по форумите щото си недоносена утайка, продукт на бутилка евтино вино от кутия и скъсан презерватив.

Тъкмо мисля да сера, отвори си устата, за да те нахраня.

espada
10-04-2015, 20:35
Що не си извадиш ръката от гащите, измий я (добре), излез от къщата, която мислиш за вселена, намери си приятели и най-вече живот и не се прави на много як по форумите щото си недоносена утайка, продукт на бутилка евтино вино от кутия и скъсан презерватив.

Вярно е, голямо си лайно, делфинче... Накъдето и да решиш да отидеш, там замирисва и само зацапваш гледката...

czarny_delfin
10-06-2015, 03:53
Вярно е, голямо си лайно, делфинче... Накъдето и да решиш да отидеш, там замирисва и само зацапваш гледката...

Вие да не сте гаджета, че и двамата сте някви сдухани педали? Радвайте се, че сера, щото ако спра, вие ще умрете от глад.

LoveInfect
10-07-2015, 09:07
До преди една година четях ужасно много книги, обожавах и трудно се насищах. Обаче миналата година, Юни, преживях нещо в категорията на травмиращото, и през цялата идна година едва прочетох задължителнити кнаги за училище, и когато се опитвх да прочета някое хубаво романче, не успявах да си задържа вниманието и интереса, нито да се задържа достатъчно на едно място физически. Цялата година си подтисках емоциити, бях като буркан с шампанско. Резултат: всичко изби на писане, създадох стотици хвъркащи бележки, в които нямаше нищо смислено, в повечето от тях бях създала аналогични ситуации на това как се чувствам, другата част от бележките бях обсипала с въпроси. Всичките тези бележки, сега имат потенциал да са в разказ или книга. Но имам ужасно много още да уча ако искам да напиша книга която да харесам.

Страста ми към книгите, няма да я възвърна съвсем, но може би си има причина за това...
.

Ouroboros
10-07-2015, 21:57
Тъкмо мисля да сера, отвори си устата, за да те нахраня.

Казах ти вече какво да направиш, не ме послуша, яж си лайната сам/а.



До loveinfect:
Какво си преживяла, че да ти отнеме страстта от книгите? Интересно ми е, пък и бих могъл да ти помогна. Иначе съвета ми към теб е да изчакаш, време да мине и да се пооправиш психически и след това започни нещо.

Klaudia11
10-08-2015, 04:22
Хм.. Много мразя когато една нормална тема (впредвид много от останалите, като тези в кофата например) бива опропастена и насрана от някакъв си нездравомислещ паляк, който се забавлява по интернет и пише глупости вместо нещо смислено. Ами евала брат! Показваш колко си умен! Аплодисменти!

czarny_delfin
10-09-2015, 04:19
Хм.. Много мразя когато една нормална тема (впредвид много от останалите, като тези в кофата например) бива опропастена и насрана от някакъв си нездравомислещ паляк, който се забавлява по интернет и пише глупости вместо нещо смислено. Ами евала брат! Показваш колко си умен! Аплодисменти!

Човек, имащ поне малко интелект няма да тръгне да прави теми за слабоумници, а да се забавлява с такива.Това е причината ти да правиш такива теми, а аз да се забавлявам с тях. Във всеки един мой пост има в пъти повече замисъл, отколкото във всички твои 200+ взети заедно.

Ouroboros
10-09-2015, 17:52
Човек, имащ поне малко интелект няма да тръгне да прави теми за слабоумници, а да се забавлява с такива.Това е причината ти да правиш такива теми, а аз да се забавлявам с тях. Във всеки един мой пост има в пъти повече замисъл, отколкото във всички твои 200+ взети заедно.

ААХХАХАХАХАХААХХАХХАХХАХА ХАХАХХАХАХААХХАХА ЧЕ СИ И ВЯРВА ЛАЙНОТО МУ НЕДОНОСЕНО АХАХАХАХАХАХАХАХ.. Имало замисъл.. и какъв е тоя замисъл бе, делфинче, нещо прекалено сложно за нашите закърнели мозъци ли?
Дай ми адреса си, да ти пратя сода каустик, да не стават повече такива като теб.
Кое ни е слабоумното, момичето ни пита дали си съчиняваме истории и всичко върви смислено и нормално и изведнъж се пръкваш ти, като цирей гноясал и съсипваш темата.

Не разбирам, всеки ден по цял свят загиват невинни, умни хора, с принос към света. ТИ СИ ОЩЕ ЖИВО. ЗАЩО??

czarny_delfin
10-10-2015, 08:53
ААХХАХАХАХАХААХХАХХАХХАХА ХАХАХХАХАХААХХАХА ЧЕ СИ И ВЯРВА ЛАЙНОТО МУ НЕДОНОСЕНО АХАХАХАХАХАХАХАХ.. Имало замисъл.. и какъв е тоя замисъл бе, делфинче, нещо прекалено сложно за нашите закърнели мозъци ли?
Дай ми адреса си, да ти пратя сода каустик, да не стават повече такива като теб.
Кое ни е слабоумното, момичето ни пита дали си съчиняваме истории и всичко върви смислено и нормално и изведнъж се пръкваш ти, като цирей гноясал и съсипваш темата.

Не разбирам, всеки ден по цял свят загиват невинни, умни хора, с принос към света. ТИ СИ ОЩЕ ЖИВО. ЗАЩО??

Ще правиш свирки, за да събереш пари и после ще ги дадеш за сода каустик, само заради мен? Винаги съм знаел, че вие травеститите сте злобни същества, но това минава всякви граници.
Темата не съм я развалил аз, просто се забавлявах с твоето слабоумие и след това други слабоумници решиха да се включат.
Сега дори съм готов да се извиня на всички слабоумници, че ги сравних с недоразумения като вас.

Ouroboros
10-10-2015, 16:35
Ще правиш свирки, за да събереш пари и после ще ги дадеш за сода каустик, само заради мен? Винаги съм знаел, че вие травеститите сте злобни същества, но това минава всякви граници.
Темата не съм я развалил аз, просто се забавлявах с твоето слабоумие и след това други слабоумници решиха да се включат.
Сега дори съм готов да се извиня на всички слабоумници, че ги сравних с недоразумения като вас.

Откога да си съчиняваш истории и да пишеш книги е слабоумие? Ние просто си говорехме кой какво си е съчинявал и в темата нямаше нищо слабоумно. Свирки ще правиш ти, да си платиш интернета за да можеш да продължиш да спамиш из интернет. Добри свирки правиш, майка ти сигурно те е научила, нали това ви е семейния бизнес.
Що така дразниш непознати, педалче девствено, прекалено ти е малка пишката и си на 25 и още не си докосвал момиче ли? Или баща ти те изнасилва всяка седмица? Марш от темата.

czarny_delfin
10-10-2015, 17:08
Откога да си съчиняваш истории и да пишеш книги е слабоумие? Ние просто си говорехме кой какво си е съчинявал и в темата нямаше нищо слабоумно. Свирки ще правиш ти, да си платиш интернета за да можеш да продължиш да спамиш из интернет. Добри свирки правиш, майка ти сигурно те е научила, нали това ви е семейния бизнес.
Що така дразниш непознати, педалче девствено, прекалено ти е малка пишката и си на 25 и още не си докосвал момиче ли? Или баща ти те изнасилва всяка седмица? Марш от темата.

Във всеки пост говориш за педали, това е, защото имаш травма още от когато си признал на вашите, че си такъв. Ходи на психиатър, може и да те излекуват.

Ouroboros
10-10-2015, 22:19
Във всеки пост говориш за педали, това е, защото имаш травма още от когато си признал на вашите, че си такъв.

1. Ни пузна.
2. Не във всеки пост.
3. Марш обратно да врътнеш 3 свирки да си купиш хляб :(

По темата - Днес започнах една история, дано се развие в нещо :)

czarny_delfin
10-11-2015, 18:20
По темата - Днес започнах една история, дано се развие в нещо :)

Пишеш любовна история с педали, познах ли? Нали само те са ти в мислите.

Ouroboros
10-13-2015, 21:47
Пишеш любовна история с педали, познах ли? Нали само те са ти в мислите.

Точно така, педалски романс за теб и майка ти.
Сега сериозно, не е нищо педалско. Не мисля за теб толкова често.

czarny_delfin
10-14-2015, 02:50
Точно така, педалски романс за теб и майка ти.
Сега сериозно, не е нищо педалско. Не мисля за теб толкова често.

Сигурно си се объркал, не аз съм човека, отгледан от семейство травестити.
Ти и да не искаш да е педалски, от теб друго не се очаква, а и ако е хетеро история, после няма да се възбуждаш, докато я четеш.
Аз не съм си и помислил, че мислиш за мен, мислиш за себе си, това е и причината да си постоянно пред огледалото.

Ouroboros
10-15-2015, 05:05
Сигурно си се объркал, не аз съм човека, отгледан от семейство травестити.
Ти и да не искаш да е педалски, от теб друго не се очаква, а и ако е хетеро история, после няма да се възбуждаш, докато я четеш.
Аз не съм си и помислил, че мислиш за мен, мислиш за себе си, това е и причината да си постоянно пред огледалото.

Милия, колко си ми жалък. Нямаш си живот, седиш по цели дни в кирливата си мизерна стаичка на по-стария от майка ти компютър и твариш непознати в интернет. Горкото лайненце. Нарежи се, обеси се, никой няма да те жали, обещавам. Ако нямаш топки да се самоубиеш, поне се стерилизирай.

czarny_delfin
10-16-2015, 20:02
Милия, колко си ми жалък. Нямаш си живот, седиш по цели дни в кирливата си мизерна стаичка на по-стария от майка ти компютър и твариш непознати в интернет. Горкото лайненце. Нарежи се, обеси се, никой няма да те жали, обещавам. Ако нямаш топки да се самоубиеш, поне се стерилизирай.

Наистина ме забавляваш много.
Такива форумчета и двамата с теб използваме за забавление, разликата е в това, че маймуни като теб го използват за обсъждане на някви идиотски неща в идиотски теми, а за мен тоя форум е безплатен цирк, в който духачи като теб са клоуните.

Ouroboros
10-16-2015, 20:48
Вземи напъни закърнялото ти мозъче, по-малко и от пишката ти, обясни ми кое е идиотското в това да си пишеш истории/книги?


за мен тоя форум е безплатен цирк, в който духачи като теб са клоуните.

За всеки луд си има лудница.

Грозния
10-17-2015, 21:28
Пробвали ли сте се? разказ... Пробвал съм. Написах един разказ, опитах и втори но не го довърших. Така и не реших какъв финал да избера.

LoveInfect
10-21-2015, 19:55
Вземи напъни закърнялото ти мозъче, по-малко и от пишката ти, обясни ми кое е идиотското в това да си пишеш истории/книги?



За всеки луд си има лудница.

Да ама не всички луди са в лудницата!

Khiiral
10-22-2015, 21:56
Аз бях почнал фентъзи новела на английски, докарах я до 10 000 думи, което е някъде 15%, че като се има предвид, че за да ти публикуват такъв тип новела е най-добре да е от порядъка на 70 000 до 100 000 думи.